Julia Nowakowska jest szczęśliwa po rozstaniu
Mat. prasowe

"Love Island": Fani łączą Dominika z Alicją, a Julia? Zaskakująca odpowiedź na pytanie o rozstanie!

Julia Nowakowska jest szczęśliwa po rozstaniu
Mat. prasowe

Wiadomość o rozstaniu Julii Nowakowskiej i Dominika Grota z "Love Island 2" zmroziła fanów. Nikt nie podejrzewał, że to właśnie ta para rozstanie się jako pierwsza i to już po kilku miesiącach od powrotu z Hiszpanii, gdzie kręcony był program. Dominik wydaje się nie rozpaczać po rozstaniu z partnerką, a fani dopatrują się już nowej relacji. To wszystko za sprawą zdjecia, na którym przytula Alicję z tej samej edycji show. Czy Julia będzie zazdrosna o ich relację?! Na swoim Instagramie odpowiedziała na pytania ciekawych fanów, jak radzi sobie po rozstaniu! Czy tęskni za Dominikiem? 

Zobacz także: "Love Island": Dominik ma nową dziewczynę?! Świetnie się bawi z inną uczestniczką show. Julia będzie zazdrosna!

"Love Island": Czy Julia żałuje rozstania z Dominikiem? 

Julia Nowakowska niedawno zdradziła, że mimo rozstania nadal kocha swojego partnera. Fanom trudno było jednak uwierzyć, że para zdecydowała się zakończyć swój związek już po trzech miesiącach. W sieci zaczęło pojawiać się wiele teorii spiskowych, a przykre słowa padały też w stronę Oli Kotowskiej z tej samej edycji. Julia zapewniła jednak fanów, że Ola była dla niej ogromnym wsparciem w pierwszych dniach po rozstaniu: 

Oli bardzo dziękuję za to, że przyjechała z Poznania do Warszawy, aby być przy mnie w najgorsze noce. To wspaniałe uczucie, gdy ludzie, którym ufam są przy mnie, tak jak wy wszyscy! ♥️ [...]  Nadal kocham Dominika - i dlatego muszę pozwolić mu odejść

Dominik i Julia rozstali się w zgodzie. Uczestnik "Love Island" wydaje się być po rozstaniu bardzo szczęśliwy. Jego ostatni wypad na off road wzbudził duże zainteresowanie fanów. Dominik wybrał się tak m. in. z Alicją z tej samej edycji miłosnego show. Jedno z nagrań, na którym ją przytula, wzbudziło podejrzenia fanów, czy pomiędzy tymi dwojgiem nie rodzi się uczucie. Z kolei Julia Nowakowska spędza czas w Zakopanem. Przy okazji postanowiła odpowiedzieć również na kilka pytań od fanów. Jedno z nich brzmiało: 

Jesteś szczęśliwa sama? 

Julia odpowiedziała twierdząco. Myślicie, że to rozstanie wpłynęło dobrze na ich oboje i niedługo będą gotowi na nowe miłości? 

Zobacz także: "Love Island": Dominik nie rozpacza po rozstaniu z Julią! Ma już nową dziewczynę?

Julia Nowakowska przyznała, że jest szczęśliwa po rozstaniu z Dominikiem.

Love Island
Mat. prasowe

Para rozstała się 3 miesiące po wygranej w "Love Island". 

Julia i Dominik z "Love Island"
Mat. prasowe

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55