Julia i Dominik z "Love Island" o krytycznych komentarzach na swój temat
Mat. prasowe

"Love Island": Dominik nie rozpacza po rozstaniu z Julią! Ma już nową dziewczynę?

Julia i Dominik z "Love Island" o krytycznych komentarzach na swój temat
Mat. prasowe

Rozstanie Julii Nowakowskiej i Dominika Grota z "Love Island", mocno zasmuciło fanów tej dwójki. Ostatnio Julia zdradziła, że pomimo rozstania, nadal kocha swojego byłego partnera - a czy podobnie jest u Dominika? Wygląda na to, że nie! Jego ostatnia relacja na InstaStory daje do myślenia. Zobaczcie sami!

Zobacz także: "Love Island": To Dominik zakończył związek z Julią?! Ola pomogła jej przetrwać: "Była ze mną w najgorsze noce"

"Love Island": Dominik nie rozpacza po rozstaniu z Julią

Wiadomość o rozstaniu Julii i Dominika zaskoczyła chyba wszystkich. Fani zwycięzców drugiej edycji "Love Island" nie spodziewali się, że relacja tej dwójki zakończy się tak szybko, bo zaledwie po 3 miesiącach od zakończenia programu. Julia i Dominik nie poinformowali o dokładnych powodach rozstania, a jedynie stwierdzili, że nie pasują do siebie. Takie wytłumaczenie niestety nie uspokoiło ciekawości fanów, którzy zaczęli snuć swoje teorie.

W końcu Julia zdecydowała się odpowiedzieć na komentarze fanów. Napisała między innymi, że w trudnych chwilach wspierała ją przyjaciółka z programu, Ola Kotowska i do tego zdradziła, że wciąż kocha Dominika. 

[...] Oli bardzo dziękuję za to, że przyjechała z Poznania do Warszawy, aby być przy mnie w najgorsze noce. To wspaniałe uczucie, gdy ludzie, którym ufam są przy mnie, tak jak wy wszyscy! ♥️ [...]  Nadal kocham Dominika - i dlatego muszę pozwolić mu odejść - napisała Julia. 

Wszystko wskazuje na to, że rozstanie z Dominikiem było dla Julii dużym przeżyciem. Z kolei Dominik wydaje się być teraz dużo bardziej szczęśliwy. Ostatnio odpowiadał na pytania fanów w swojej relacji na InstaStory. Jedno z nich dotyczyło tego, czy lepiej jest mu samemu. Chłopak odpowiedział dość tajemniczo. 

Wszystko ma swoje dobre i słabe strony - powiedział Dominik, po czym zaczął się śmiać.

Wygląda więc na to, że Dominik na razie nie ma jeszcze nowej partnerki i bardzo dobrze czuje się jako singiel. Myślicie zatem, że Dominik rzeczywiście żywił do Julii duże uczucie? W końcu w programie wyznał dziewczynie miłość i mówił, że jest tą jedyną, przy której już zawsze chciałby się budzić...

Love Island
Instagram

Dominik i Julia, zwycięzcy drugiej edycji programu "Love Island" byli parą przez 3 miesiące. Ich rozstanie było prawdziwym szokiem dla fanów. 

Julia i Dominik z "Love Island"
Mat. prasowe

Julia ostatnio przyznała jednak fanom, że nadal kocha Dominika i właśnie dlatego "musi pozwolić mu odjeść". 

Love Island

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44