Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
"Love Island": Caroline i Mateusz
Mat. prasowe
TV-Show

"Love Island": Caroline i Mateusz nie zamieszkają razem! Czy to przez problemy w związku?!

Caroline i Mateusz z "Love Island" odpowiadali na pytania fanów i zdradzili, że na razie będą mieszkać osobno! Dlaczego podjęli taką decyzję?

Caroline i Mateusz z "Love Island" ostatnio odpowiadali na pytania internautów na swoim InstaStory. Jedno z nich dotyczyło tego, czy para będzie razem mieszkać. Jak się okazało, zwycięzcy randkowego show Polsatu na razie nie mają tego w planach! Czy coś niedobrego wydarzyło się w ich relacji po powrocie do Polski? Jak to wytłumaczyli? Sprawdźcie szczegóły! 

Zobacz także: "Love Island": Caroline i Mateusz komentują swoją wygraną! To na co chcą przeznaczyć całe 100 tysięcy robi wrażenie 

"Love Island": Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak jednak są parą?! Mamy komentarz Mikołaja!

Dlaczego Caroline i Mateusz nie zamieszkają razem? 

Caroline i Mateusz zyskali największą sympatię widzów 3. edycji "Love Island". To właśnie oni sięgnęli po główną wygraną w programie dzięki głosom fanów. I chociaż program się skończył, to dla Caroline i Mateusza jest to dopiero początek ich wspólnej drogi. Dzięki udziałowi w show Polsatu zyskali nie tylko miłość, ale również popularność. Teraz fani śledzą ich losy za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

Caroline i Mateusz są ze sobą bardzo szczęśliwi - dziewczyna zdecydowała się nawet przeprowadzić z Kanady do Polski, aby być jak najbliżej swojego ukochanego. Wielu fanów myślało, że para z tego względu zdecyduje się razem zamieszkać, aby być ze sobą przez cały czas. Jednak jak wynika z ostatniej relacji na ich InstaStory, tak się nie stanie! 

Jak się okazało, zakochani nie mają żadnych problemów w związku, jednak podjęli taką decyzję ze względu na to, że zbyt krótko się znają.

- Znamy się dopiero dwa miesiące, także to jest trochę za wcześnie, żeby razem zamieszkać - odpowiedział Mateusz. 

- Ale będziemy blisko mieszkać siebie - dodała Caroline. 

Para jednak nie wyklucza, że w przyszłości podejmie decyzję o wspólnym zamieszkaniu. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak życzyć im dużo miłości!

Caroline i Mateusz z
Instagram

Caroline i Mateusz zostali zwycięzcami 3. edycji programu "Love Island". Po zakończeniu show, dziewczyna przeprowadziła się do Polski, aby być bliżej swojego ukochanego, jednak na razie para będzie mieszkać osobno. 

Love Island 3: Caroline i Mateusz wrócili do Polski
Mat. prasowe

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Natalia i Mundek Love Island
Instagram
Newsy
"Love Island 2": Natalia apeluje do fanów! "Zróbcie strajk i protest, żebyśmy wrócili do programu"
Czy Natalia wróci do Love Island 2? Prosi fanów o wsparcie

Natalia i Mundek w minioną niedzielę musieli pożegnać się z programem "Love Island" . Niewątpliwie ta para bardzo wyróżniała się na tle innych i dostarczyła widzom wielu emocji. Właśnie na InstaStory Natalii pojawiły się nagrania, na których możemy zobaczyć ją razem z Mundkiem już po powrocie do kraju. Była uczestniczka show nie może pogodzić się z tym, że jej przygoda w pięknej willi dobiegła już końca. Z tego też względu postanowiła zaapelować do fanów w sprawie zorganizowania protestu!  Zobacz także:  "Love Island 2": Pierwsza poważna kłótnia w programie! Pomiędzy Adą i Alicją doszło do ostrej wymiany zdań!  "Love Island": Natalia apeluje do fanów! "Zróbcie strajk i protest, żebyśmy wrócili do programu" Natalia Lieber od samego początku w programie "Love Island", dała się poznać jako bardzo charyzmatyczna, otwarta i przebojowa osoba. Udział w show był dla niej wspaniałą przygodą, której uczestniczka nie chciała szybko zakończyć. Na początku nie udało jej się stworzyć dobrej relacji z Karolem, jednak gdy do gry wszedł Mundek, to wydawało się, że dziewczyna może już być spokojna o swoją pozycję w programie.  Ale jak wiadomo w "Love Island" nie brakuje zaskoczeń i zwrotów akcji. W jednym z ostatnich odcinków Karolina Gilon ujawniła uczestnikom wyniki głosowania widzów, w którym fani show wybrali pary, które ich zdaniem mają największe szanse na miłość. Najmniej głosów otrzymali Ada i Mikołaj oraz Natalia i Mundek, którzy trafili do strefy zagrożenia. Pozostali uczestnicy mieli za zadanie wybrać jednego chłopaka i jedną dziewczynę, którzy powinni odpaść z show. To było dla wszystkich bardzo trudne, ale niestety ktoś musiał opuścić "Love Island"....

Sylwia i Mikołaj w Tańcu z Gwiazdami półfinał
EastNews
Newsy
Sylwia i Mikołaj z "Love Island" ostro trenują do "Tańca z gwiazdami"! Jak im idzie?
Sylwia i Mikołaj z "Love Island" już zaczęli przygotowania do "Tańca z gwiazdami"! Jak im idzie?

Sylwia i Mikołaj z "Love Island" już 6 marca pojawią się na parkiecie "Tańca z gwiazdami" ! Fani pary z niecierpliwością czekają na efekty ich wspólnej pracy w tanecznym show! Jak wiadomo ta dwójka tworzy ze sobą zgrany duet w życiu prywatnym. Czy stworzą tak samo świetną taneczną parę? Sylwia postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i podzieliła się z fanami pierwszymi efektami.  Zobacz także:  Sylwia Madeńska z "Love Island" coraz chudsza! Nową seksowną stylizację zaprezentowała na pokazie mody Sylwia i Mikołaj intensywnie przygotowują się do "Tańca z gwiazdami'! Sylwia i Mikołaj z "Love Island" dali się poznać jako niezwykle sympatyczny i zgrany duet. Po udziale w programie Polsatu szybko zyskali sławę i grono fanów. Wygląda na to, że w show biznesie zagościli się już na dobre! Wiadomość o tym, że wystąpią jako taneczna para w "Tańcu z gwiazdami" bardzo ucieszyła ich wielbicieli, którzy już teraz trzymają za nich kciuki.  Sylwia i Mikołaj rozpoczęli intensywne treningi do "Tańca z gwiazdami". Tancerka postanowiła poinformować fanów na swoim InstaStory o pierwszych efektach pracy nad choreografią.  Umiesz 2/3 choreografii. Jest progres, tylko mało powtórzeń ma Mikołaj w choreografii w sensie, że inny jest każdy krok. Przesadziłam trochę, ale wierzę w Ciebie i uważam, że dasz radę, bo jesteś zdolny - powiedziała na swoim InstaStory Sylwia Madeńska.  Sylwia przyznała także, że powoli zaczyna się robić ciężko, ponieważ w choreografii pojawiają się coraz bardziej wymagające elementy.  - Powoli zaczynają się schody, są coraz trudniejsze kroki i nie ukrywam, że czasem ciężko wytłumaczyć to Mikołajowi, ale dajemy radę.  Okazało się również, że Mikołaj już...

Magda i Igor z "Love Island" zamieszkali razem
Mat. prasowe
TV-Show
"Love Island": Magda odkryła tajemnicę Igora i totalnie go zawstydziła! "Ty się ze mnie śmiejesz!"
"Love Island": Magda odkryła tajemnicę Igora i totalnie go zawstydziła! "Ty się ze mnie śmiejesz!"

Kto by pomyślał, że Igor z "Love Island" jest taki wstydliwy! Magda właśnie odkryła jedną z jego tajemnic i podzieliła się tym z fanami na Instastory. Jej odkrycie nieco speszyło Igora, co można było zobaczyć na krótkim nagraniu:  Jaki zawstydzony - napisała zauroczona reakcją ukochanego Magda  Co tak zestresowało Igora? Zobaczcie, o co chodzi!  Zobacz także:  "Love Island": Magda zdradziła bardzo pikantne szczegóły z życia erotycznego z Igorem! Tego się nie spodziewaliśmy! "Love Island": Magda zawstydziła Igora jego tajemnicą! Miłość Magdy i Igora jest godna pozazdroszczenia! Zgłaszając się do " Love Island " nawet nie przypuszczali, że mogą poznać kogoś z kim będą aż tak szczęśliwi! Zakochani zdecydowali, że nie ma na co czekać i nie długo po powrocie z Hiszpanii postanowili razem zamieszkać w luksusowym apartamencie w Warszawie.  To świeży związek ale zdecydowanie gorący! Okazuje się jednak, że Magda potrafi z łatwością zawstydzić swojego ukochanego! Właśnie odkryła jego tajemnicę, koniecznie musicie zobaczyć jego reakcję!  Okazuje się, że Igor jest aktorem, a zupełnie się tym przed Magdą nie pochwalił! Uczestniczka drugiej edycji "Love Island" pokazała jego dokumenty w sieci i zapytała, dlaczego jej wcześniej nic nie powiedział:  - Nie wiem czy wiecie ale Igor jest certyfikowanym aktorem. Nie chwalił mi się jeszcze! Dlaczego mi się nie pochwaliłeś?  - Zostaw mnie, się śmiejesz ze mnie! Byłem bardzo dobrym aktorem - Chciałabym, żebyś mi coś pokazał, ja na aktorstwo też chodziłam i co?  Kręci cię to, że jestem aktorem? Wstydzę się - droczyli się ze sobą  Kto wie, może jeszcze zobaczymy gdzieś Igora na wielkim ekranie!  Zobacz także:  "Love Island": Magda i Igor...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner