Hipnoza
x-news.pl

Paweł Kukiz specjalnie zasiadł z rodziną przed TV, by obejrzeć "Hipnozę". Jakie ma wrażenia po pierwszym odcinku programu Chajzera?

Hipnoza
x-news.pl

 

Program "Hipnoza" zebrał bardzo dużo negatywnych opinii po emisji pierwszego odcinka. Internauci nie zostawili na nowym show suchej nitki, krytykując je za... chyba wszystko. Wśród argumentów najczęściej jednak padał ten, że uczestnicy udają, że są pod wpływem hipnozy, a do tego są znani z innych programu telwizyjnych, czyli, ze są podstawieni.

Program był reklamowany jako dobra rozrywka dla całej rodziny. Dlatego skusił się do oglądania sam Paweł Kukiz, który skomentował jak podobał mu się show "Hipnoza".

Usiedliśmy wczoraj całą rodziną przed telewizorem, po kilkunastu minutach spojrzeliśmy po sobie, Polka wstała i bez słowa wrzuciła w dvd flim "Obłąkani" z 2014 roku. Nikt się nie sprzeciwiał - napisał Kukiz na swoim Facebooku. 

 

Wpis Pawła Kukiza o "Hipnozie"

Kukiz o Hipnozie
Facebook

 

Zobacz: Hipnoza ericksonowska – skuteczna metoda hipnotyczna

 

Program zbiera same negatywne opinie. A prowadzący show Filip Chajzer bronił się na swoim Facebooku, że zawsze wykonuje swoją prace najlepiej jak potrafi. A do tego miało się wrażenie po jego wpisach na Facebooku, że kiedy w TVN leciała "Hipnoza", to Chajzer oglądał eliminacji do Eurowizji na TVP1.

Jednak najbardziej przeszkadza fakt, że wszystko jest wyreżyserowane. W zwiastunie show pojawia się Jakub, znany głównie jako Jacob. Widzowie kojarzą go z programów takich jak "Ex na plaży" czy "Pierwsza randka" z TVP. Ale to nie wszystko! Poznajcie więcej szczegółów na kolejnych stronach!

A Wy co sądzicie o pierwszym odcinku "Hipnozy"?

 

Zobacz także: "Hipnoza": Widzowie ostro krytykują nowy program TVN: "Przeproście widzów, zdejmijcie z anteny"!

Zabawne show czy żenujące?

Hejt na nowe show Hipnoza TVN
x-news

 

"Hipnoza" emisja w soboty o 20.00 w TVN.

Uczestnicy show Hipnoza w TVN
x-news

Więcej na temat Filip Chajzer
Przeładuj

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Dzień przed ślubem były partner pisał do Agnieszki. Co na to Wojtek?!

zobacz 02:40