Justyna Wysk z Kuchennych rewolucji Magda Gessler Justyna Wysk Magda Gessler komentuje Kuchenne Rewolucje w Katowicach Magda Gessler
Justyna Wysk z Kuchennych rewolucji
TVN/Facebook
1/5
Justyna Wysk z Kuchennych rewolucji
TVN/Facebook

Nie cichną echa wizyty Magdy Gessler w katowickiej restauracji „La Papillon Noir”. Przypominamy, że rewolucja w tej restauracji nie udała się, a właścicielka bistro Justyna Wysk wyrzuciła słynną restauratorkę za drzwi. Ten odcinek "Kuchennych rewolucji" był szeroko komentowany w mediach, a właścicielka restauracji na Facebooku pisała, że TVN nie pokazał wszystkiego i w jej ocenie Magda Gessler zachowywała się skandalicznie. Pod koniec odcinka pokazano, że Justyna Wysk zamknęła restaurację "La Papillon Noir". Teraz głos w całej sprawie zabrała kelnerka restauracji Karolina Dąbrowska. Co zdradziła? Zobacz kolejny slajd!

ZOBACZ:  Co się stało z pracownikami z "Kuchennych rewolucji" w Katowicach? Jak Magda Gessler ocenia właścicielkę? Komentarz

Najpierw wyrzuciła Magdę Gessler ze swojej restauracji, a teraz ostro ją atakuje! "Dlaczego powycinaliście momenty..."

2/5
Magda Gessler

Okazuje się, że kelnerka nie wspomina źle wizyty Magdy Gessler i chwali ekipę programu. Dodaje jednak, że nagranie tego programu utwierdziło ją w przekonaniu, że nie warto oglądać takich show. Dlaczego?

– Byłam ciekawa, jak to wygląda z drugiej strony. Nie pomyliłam się myśląc, że nie warto oglądać takich programów, gdyż manipulują one sytuacją i nami na korzyść show – mówi  Karolina Dąbrowska w rozmowie z "Faktem".

Co jeszcze zdradziła? Kelnerka zarzuca TVN-owi, że nie pokazali wszystkiego!

3/5
Justyna Wysk
Facebook/Justyna Wysk

Kelnerka odniosła się również do tego, co wydarzyło się w mediach po emisji odcinka. Jej szefowa znalazła się w ogniu krytyki. Co na to Karolina?

– Byłam przerażona zachowaniem ludzi i ich nienawiścią, którą wylali w internecie na moją byłą szefową (...) Gdyby ludziom dać przyzwolenie, Justynę spaliliby na stosie, a filmiki z tego wydarzenia miałyby miliony „lajków”. Wyłączcie na chwilę te pudełka, które sugerują wam, kogo kochać a kogo nienawidzić i stańcie przed lustrem pytając siebie, jakbyście się zachowali w jej sytuacji, choć niestety nie znacie drugiej połowy, której telewizja nie pokazała. Najprościej jest kogoś ocenić, bo żeby kogoś zrozumieć trzeba wysilić umysł – dodała dziewczyna. 

Kelnerka znalazła już nową pracę. A co stało się z jej byłą szefową?

4/5
Magda Gessler komentuje Kuchenne Rewolucje w Katowicach
Facebook

Okazuje się, że szefowa restauracji „La Papillon Noir” zamknęła bistro na dobre i wyjechała do Niemiec, gdzie wcześniej pracowała. 

5/5
Magda Gessler
ONS

Myślicie, że Magda Gessler zdradzi jeszcze jakieś szczegóły na temat tego, co wydarzyło się w katowickiej restauracji?