East News

"Kuchenne rewolucje" to hit czy klapa? Znamy wyniki oglądalności! Czy będzie kolejna edycja show z Magdą Gessler?

East News

 

"Kuchenne rewolucje" wciąż przyciągają miliony widzów przed telewizory? Program prowadzony przez Magdę Gessler już od wielu lat pojawia się na antenie TVN. W jesiennej ramówce stacja pokazała 18. sezon show! Teraz pojawia się pytanie, czy "Kuchenne rewolucje" wciąż są takim hitem, jak na początku emisji show? Wyniki oglądalności są jednoznaczne! 

 

Ile osób oglądało 18. sezon "Kuchennych rewolucji"?

Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl "Kuchenne rewolucje" wciąż są hitem stacji TVN! I chociaż program, w porównaniu do 16. sezonu emitowanego w analogicznym czasie w 2017 roku, stracił 260 tysięcy widzów, to ostatnią odsłonę show oglądało średnio 2,25 mln osób! TVN w czasie nadawania "Kuchennych rewolucji" prowadzonych przez Magdę Gessler znajdował się na drugim miejscu na rynku telewizyjnym, ale w grupie 16-49 był już zdecydowanym liderem. 

 

Fani Magdy Gessler i "Kuchennych rewolucji" z pewnością zastanawiają się, czy show wróci jeszcze na antenę TVN. Sprawę wyjaśniła sama prowadząca, która na Facebooku przyznała właśnie, że już nagrywa nowe odcinki "Kuchennych rewolucji"! Gwiazda TVN pochwaliła się świetnymi wynikami oglądalności show i zdradziła, że powstanie kolejny, 19. sezon! 

#dziekuje #kuchenne rewolucje .jestem wam bbb wdzięczna❤❤❤❤❤❤❤❤ #jestescie ze mną. #hit #rewelacjA.. Jestem już w drodze, nagrywam kolejne odcinki.. wysyłam wam Usciski.dziekuhe kocham 🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸💜💜💜💜💜💜💜❤❤❤❤- napisała na Facebooku. 

 

Czekacie na nowe odcinki "Kuchennych rewolucji"? 

 

Zobacz także: „Du*y nie odróżniasz od szyi?!”. Oto najlepsze cytaty Magdy Gessler z Kuchennych rewolucji

 

Magda Gessler nagrywa już nowe odcinki "Kuchennych rewolucji".

18. sezon programu był hitem jesiennej ramówki TVN.

Czy będzie kolejny sezon "Kuchennych Rewolucji"?

Przeładuj

Ida Nowakowska już wybrała imię dla synka? Będzie tradycyjne! "Nie chcemy zrobić krzywdy dzidziusiowi"

zobacz 02:08