Kuba Wojewódzki
ONS

Kuba Wojewódzki jest gejem? Showman skomentował plotki... Jak? Będziecie zaskoczeni!

Kuba Wojewódzki
ONS

Czy Kuba Wojewódzki jest gejem? Podczas programu "Wszyscy na jednego czyli Roast Kuby Wojewódzkiego" żarty na temat rzekomego homoseksualizmu showmana były jednymi z najczęstszych. Dziennikarz uwielbia towarzystwo pięknych kobiet, lecz nigdy się nie ożenił, ani nie założył rodziny. Obecnie Wojewódzki związany jest z modelką Renatą Kaczoruk, nie przeszkodziło to jednak uczestnikom show sugerować, że Kuba woli jednak chłopców... Poza tym w jednym z wywiadów powiedział: „W Polsce, jak zbytnio lubisz siebie, jesteś albo homoseksualistą, albo komunistą. I chyba ma rację, bo o obie rzeczy go posądzano. 

Kuba Wojewódzki o orientacji seksualnej

W czasie "Wszyscy na jednego..." padało wiele niewybrednych żartów, które dotyczyły różnych słabości uczestników show. Kuba Wojewódzki został zaatakowany dość ostro. Uczestnicy programu na każdym kroku sugerowali, że Kuba jest gejem. Łączono go nawet z inną gwiazdą telewizji - Tomaszem Kammelem. Momentami było naprawdę ostro.

Wiemy, jak lubisz ujeżdżać swojego kamela. Życzę ci, żebyś umarł tak jak żyłeś, z penisem Kammela między pośladkami - powiedział Antoni Syrek-Dąbrowski.

Wojewódzki jednak raczej nie przejął się tymi żartami. Dziś na jego Instagramie pojawiło się wymowne zdjęcie z komentarzem bardzo w stylu Kuby. Dziennikarz zrobił sobie selfie, na którym widzimy go... w pełnym makijażu!

#wszyscy#mowia#gay#gay

#gay#po#prostu#osobowosc

#bjuti#fejs#star

Musimy przyznać, że Kubie makijaż bardzo pasuje! :)

 

Zobacz też: Bardzo OSTRE żarty z Dereszowskiej i jej romansu z Durczokiem: "Kamil ją zostawił, bo...". Padło wiele gorzkich słów!

 

Kuba Wojewódzki w makijażu.

Kuba Wojewódzki w makijażu
Instagram

Roast Kuby Wojewódzkie wzbudził ogromne emocje.

Roast Kuby Wojewódzkiego - zapłakana Anna Dereszowska, uśmiechnięty Kuby Wojewódzkie
Facebook TVN

 

Więcej na temat Kuba Wojewódzki
Przeładuj

Natasza Urbańska będzie pracować z córką?! Znamy ich plany!

zobacz 01:16