Kuba Molęda jako Conchita Wurst w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Facebook
TV-Show

Kto przebierze się za Conchitę w TTBZ 2? Te wysokie szpilki włoży...

Nie będzie to łatwe zadanie

Ruszyły już nagrania do drugiej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Pierwsza edycja show cieszyła się ogromną popularnością, a produkcja zadbała o to, aby kolejna odsłona zmagań rodzimych gwiazd również przyniosła wiele emocji. Nie zabraknie również gości specjalnych. Przypomnijmy: Doda wczoraj pojawiła się na planie "TTBZ". Znamy szczegóły wizyty

Pojawiły się też pierwsze informacje o tym, w kogo tym razem wcielą się na scenie celebryci. Najwięcej emocji wzbudziła oczywiście postać Conchity Wurst. Internauci zastanawiali się głośno, komu przypadnie w udziale ta wdzięczna rola. Zagadka rozwiązała się sama - w zwyciężczynię Eurowizji wcieli się Kuba Molęda. Wokalista jest jednak trochę przerażony taką perspektywą, a szczególnie występowaniem w wysokich szpilkach.
 

No dobra dziewczyny, czy ktoś mi powie jak się w tym chodzi?! - napisał Molęda pod zdjęciem szpilek, w których przyjdzie mu występować.


Myślicie, że poradzi sobie jako Conchita?

Zobacz: Skrzynecka w jury "TTBZ" to prawdziwa osa! Nie spodziewaliśmy się tego po niej

Kuba Molęda jako Conchita Wurst w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

 

Kuba Molęda jako Conchita Wurst w Twoja Twarz Brzmi Znajomo


Metamorfozy w wielkim finale pierwszej edycji TTBZ:

Usher w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
POLSAT
TV-Show
Niezwykła metamorfoza w drugim odcinku "TTBZ": Kto wcielił się w Ushera?
To będzie mistrzowski wykon

W pierwszym odcinku nowej edycji " Twoja Twarz Brzmi Znajomo " nie zabrakło fantastycznych występów. Na scenie mogliśmy zobaczyć m.in. Michała Wiśniewskiego, Dodę czy Piotra Kupichę. Bezkonkurencyjna okazała się Joanna Liszowska, która wcieliła się w Demisa Roussosa. Dużym zainteresowaniem cieszył się również występ Kuby Molędy jako Conchity Wurst. Przypomnijmy:  Molęda jako Conchita Wurst w "TTBZ". Ten występ zachwycił jurorów Najbliższy odcinek show przyniesie nam jeszcze więcej emocji. Gwiazdy programu będą musiały przeobrazić się m.in. w Jennifer Lopez czy Margaret. Marek Kaliszuk zmierzy się za to z amerykańskim raperem, Usherem . Po pierwszym odcinku wiemy, że aktor doskonale naśladuje nie tylko głos, ale i mimikę. Jak będzie tym razem? Patrząc na zapowiedź, jesteśmy dobrej myśli. Trzymacie za niego kciuki? Zobacz:  Mamy występ Bohosiewicz jako Dody w TTBZ. Gwiazda niespodziewanie wpadła na plan i... Gwiazdy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w pierwszym odcinku:

Kuba Molęda jako Zenon Martyniuk w czwartym odcinku TTBZ
Polsat
Newsy
Z Margaret sobie nie poradził. Jako lider grupy disco-polo wykosił konkurencję [WIDEO]
Molęda porwał do tańca nawet jurorów

Kuba Molęda od początku świetnie radzi sobie w programie " Twoja Twarz Brzmi Znajomo ". Gwiazdor wcielił się już w m.in. Conchitę Wurst czy Seala. Kilka tygodni temu musiał zmierzyć się z Margaret. Wtedy nie wyszło mu to najlepiej. Przypomnijmy:  To nie była udana parodia. Molęda jako Margaret w TTBZ W sobotnim odcinku uczestnik wystąpił jako legendarny Zenek Martyniuk , który jest liderem disco-polowego zespołu Akcent. Molęda genialne naśladował jego głos, co przysporzyło mu totalny aplauz publiczności . Rytmiczna piosenka porwała wszystkich w studiu, a także jurorów, którzy w ocenie ostatecznie przyznali mu pierwsze miejsce. A jak wam się podoba ta metamorfoza? Zobacz:  Molęda jako Conchita Wurst w "TTBZ". Ten występ zachwycił jurorów  Czwarty odcinek "TTBZ":

Kuba Molęda jako Margaret w drugim odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Polsat
Newsy
To nie była udana parodia. Molęda jako Margaret w TTBZ [WIDEO]
Nawet sama Margaret ma wątpliwości

Pierwszy odcinek drugiej edycji " Twoja Twarz Brzmi Znajomo " bardzo wysoko podniósł poprzeczkę. Na scenie pojawiła się m.in. Doda (w tej roli Maja Bohosiewicz) czy Michał Wiśniewski (Marek Kaliszuk). Wielkim zainteresowaniem cieszył się również występ Kuby Molędy jako Conchity Wurst. Artysta zebrał same pochwały. Przypomnijmy:   Molęda jako Conchita Wurst w "TTBZ". Ten występ zachwycił jurorów W sobotnim odcinku show Molęda musiał zmierzyć się z Margaret . Kuba wykonał największy hit wokalistki - "Thank you very much". Uczestnik miał trudne zadanie - musiał naśladować nie tylko delikatny głos, jaki ma artystka, ale także jej kobiece ruchy na scenie . Niestety, jurorzy nie do końca docenili jego metamorfozę, przez co znalazł się na jednym z najniższych miejsc w rankingu. Również sporo wątpliwości miała Margaret. - Hmm... Czy ja tak robię? Dziękuję i gratuluję - powiedziała krótko A jak wam się podoba ten występ? Zobacz:  Są wyniki oglądalności "TTBZ" i "Tańca z Gwiazdami". Polsat miażdży konkurencję Metamorfozy gwiazd w drugim odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo":

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner