Kinga Rusin
Instagram
TV-Show

Wiemy, kto zastąpi Kingę Rusin w "Dzień dobry TVN"!

To duże zaskoczenie!

Ula Chincz poprowadzi "Dzień dobry TVN" w czasie nieobecności Kingi Rusin. Dziennikarka przebywa obecnie w Argentynie, gdzie trwają nagrania do drugiej edycji programu "Agent". Praca nad show wiąże się z dłuższą nieobecnością prezenterki w Polsce, a co za tym idzie w studiu porannego programu TVN. Jak podaje "Super Express", Ula Chincz będzie zastępować Kingę Rusin przez najbliższe dwa miesiące. Przed nią bardzo pracowity czas. Ponieważ oprócz prowadzenia show u boku Piotra Kraśki, Ula Chincz nadal będzie przeprowadzać wywiady i przygotowywać reportaże dla stacji.

 

Zobacz też: Kinga Rusin pokazała pierwsze ZDJĘCIE z planu "Agenta 2"! Druga edycja zapowiada się jeszcze lepiej!

 

Okazuje się jednak, że Ula Chincz będzie mogła liczyć również na wparcie innych dziennikarek TVN.

Będą rotacyjnie różni prowadzący: Anna Kalczyńska, Ula Chincz i Dorota Wellman - czytamy na łamach tabloidu.

Druga edycja programu "Agent", którego prowadzącą po raz kolejny została Kinga Rusin, pojawi się na antenie TVN już wiosną. Na razie nie jest znana pełna lista uczestników show. Pewne są zaledwie trzy nazwiska: Jarosław Kret, Agnieszka Rylik i Odeta Moro.

 

Polecamy: Dobre nawyki i otwartość na doświadczenia – tak się osiąga sukces

 

Ula Chincz zastąpi Kingę Rusin w "Dzień dobry TVN".

Ula Chincz

 

Kinga Rusin jest już w Argentynie, gdzie nagrywa drugą część programu "Agent".

Kinga Rusin
Instagram

Kinga Rusin
Instagram
TV-Show
Kinga Rusin pokazała pierwsze ZDJĘCIE z planu "Agenta 2"! Druga edycja zapowiada się jeszcze lepiej!
Kinga Rusin pokazała pierwsze ZDJĘCIE z planu "Agenta 2"! Druga edycja zapowiada się jeszcze lepiej!
Agent-Gwiazdy  - finaliście show
TVN
TV-Show
Są wyniki oglądalności "Agent-Gwiazdy 2"! Hit czy klapa? Będzie kolejna edycja?
Są wyniki oglądalności "Agent-Gwiazdy 2"! Hit czy klapa? Będzie kolejna edycja?

Druga edycja programu "Agent-Gwiazdy" okazała się hitem! Są szczegółowe wyniki oglądalności show. Zmagania celebrytów w Argentynie śledziło średnio 1,59 miliona widzów, podaje portal Wirtualnemedia.pl. Względem pierwszej edycji program zanotował wzrost oglądalności w grupie wiekowej 16-49 lat. Przełożyło się to na zyski z reklam, które wyniosły 19,79 milionów złotych!    Zobacz też:  Jak dobrze znasz program "Agent-Gwiazdy"? Sprawdź się w naszym QUIZIE   Będzie trzecia edycja "Agenta-Gwiazdy"   S ukces drugiej edycji programu "Agent-Gwiazdy", spowodował, że stacja TVN już zadeklarowała, że powstanie kolejna odsłona, co zapowiedziała sama Kinga Rusin w finałowym odcinku.  Będzie emitowana wiosną 2018 roku. Na razie nie są jeszcze znane nazwiska uczestników trzeciej edycji show. W drugiej edycji agentem była Odeta Moro. Program wygrała Daria Ładocha.     Polecamy:  Daria Ładocha zdradza, kiedy zorientowała się, że Odeta Moro jest agentem! Wszystko przez... kamizelkę!   Agentem w drugiej edycji show była Odeta Moro. Program okazał się hitem. TVN już zapowiedział trzecią edycję.

Agnieszka Szulim w kolorowym płaszczu
TV-Show
Agnieszka Szulim zastąpi Kingę Rusin w "Dzień Dobry TVN"? Jest komentarz prowadzącej!
Agnieszka Szulim zastąpi Kingę Rusin w "Dzień Dobry TVN"? Jest komentarz prowadzącej!

Agnieszka Woźniak-Starak zastąpi Kingę Rusin w "Dzień Dobry TVN"?! Okazuje się, że prezenterka najprawdopodobniej na dwa miesiące poprowadzi program śniadaniowy - informuje "Super Express". Dlaczego? Kinga Rusin niebawem wyruszy do Portugalii, nagrywać kolejne odcinki programu "Agent" i nie będzie miała możliwości prowadzić "Dzień Dobry TVN". Dlatego trzeba było znaleźć zastępstwo. "Super Express" nazywa  Agnieszkę Woźniak-Starak  nową ulubienicą dyrektora Edwarda Miszczaka. Obecnie prowadzi najdroższy i najlepiej oglądany program - "Azja Express", a jteraz to właśnie ona zastąpi Kingę Rusin. Co na to prowadząca "Agenta"? Ominą mnie trzy weekendy, ale stacja zdaje sobie z tego sprawę z tego, że mnie nie będzie. Nie będzie mnie od połowy listopada do końca grudnia. Być może i w styczniu... To bardzo dużo - wyznaje Kinga w rozmowie z "Super Expressem". Chcielibyście zobaczyć Agnieszkę Woźniak-Starak w roli prowadzącej "Dzień Dobry TVN"?   Zobacz:  Agnieszka Woźniak-Starak broni Renaty Kaczoruk: "Pojechała tam żeby wygrać. Większy problem miałam z kimś innym..."​   Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi "Dzień Dobry TVN"?   Kinga Rusin wyjeżdża do Portugalii nagrywać program "Agent"

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner