Kto wystąpi w nowej edycji programu "Taniec z gwiazdami"?
East News

Kolejna edycja programu "Taniec z gwiazdami" zbliża się wielkimi krokami! Już niedługo dowiemy się, kogo tym razem zobaczymy na parkiecie. Co jakiś czas w mediach pojawiają się nazwiska potencjalnych uczestników. Ostatnio dużo mówi się o udziale Reni Jusis w popularnym show Polsatu. Czy faktycznie tak będzie? 

A kogo wy z chęcią zobaczylibyście na parkiecie? Zagłosujcie w naszym plebiscycie i wybierzcie swoich ulubieńców, którzy powinni wystąpić w "Tańcu z gwiazdami"!

Magda Bereda
Magda Bereda wystąpiła na jednej scenie z Margaret
Zagłosuj
Instagram

Magda Bereda, tak jak Roksana Węgiel, wniosłaby powiew świeżości do "TzG". Za artystką stoi rzesza internautów. Mogłaby powtórzyć sukces Gimpera i dojść do finału! Wydaje nam się, że byłaby również w stanie sięgnąć po Kryształową Kulę. Też tak uważacie? 

Adriana Kalska
Adriana Kalska
Zagłosuj
East News

Co by było, gdyby w "Tańcu z gwiazdami", obok Mikołaja Roznerskiego, pojawiła się również jego partnerka, Adriana Kalska? Oj, para miałaby przed sobą trudne wyzwanie... Obawiamy się tylko, że takich emocji i rywalizacji żaden związek nie jest w stanie przetrwać! 

Roksana Węgiel
Roksana Węgiel w czerwonej bluzie
Zagłosuj
East News

To, że Roksana Węgiel jest uzdolniona muzycznie, nie ulega wątpliwości. Młoda gwiazdka na scenie czuje się jak ryba w wodzie. Czy na parkiecie również dałaby z siebie wszystko? Jedno jest pewne: z pewnością wniosłaby powiew świeżości do składu "Tańca z gwiazdami"!

Barbara Kurdej-Szatan
Basia Kurdej-Szatan w różowej bluzce
Zagłosuj
Instagram

Po ostatnich trudnych przejściach z TVP Basia znowu jest "do wzięcia". Myślicie, że teraz, gdy nie jest już związana z żadnym programem rozrywkowym konkurencji, pojawi się na parkiecie "Tańca z gwiazdami"? Chcielibyście tego?

Mikołaj Roznerski
Mikołaj Roznerski na sportowo
Zagłosuj
Instagram

Mikołaj Roznerski to jeden z najprzystojniejszych polskich aktorów. Wiele Polek wzdycha do niego skrycie. Gdyby pojawił się w "Tańcu z gwiazdami", z pewnością mógłby liczyć na ogromne wsparcie swoich fanek...

Beata Kozidrak
Beata Kozidrak jurorką w All Together Now
Zagłosuj
Facebook Beaty Kozidrak

Beata Kozidrak taniec ma we krwi. Na koncertach daje z siebie wszystko. Coś nam się wydaje, że w "Tańcu z gwiazdami" mogłaby być liderką. Chcielibyście ją tam zobaczyć? 

Julia Wieniawa
Julia WIeniawa wz wiankiem na głowie
Zagłosuj
Instagram

Julia Wieniawa jest nie tylko piękna, ale również niezwykle utalentowana. Wszystko, czego dotyka, zamienia się w złoto. Z pewnością przyciągnęłaby przed telewizory ogromną rzeszę fanów. Myślicie, że niebawem zobaczymy ją w "Tańcu z gwiazdami"?

Magda Wójcik
Magda Wójcik w zielonym kombinezonie pod studiem Dzień Dobry TVN
Zagłosuj

Magda Wójcik podbiła serca widzów w programie "Big Brother". To dzięki nim zgarnęła główną wygraną w wysokości 100 tysięcy złotych. Może przyszła pora na "Taniec z gwiazdami"?

Taco Hemingway
Taco Hemingway zgolił wąsy
Zagłosuj
East News

Co byście powiedzieli, gdyby na parkiecie "Tańca z gwiazdami" pojawił się... Taco Hemingway? Dla nas byłoby to bardzo ciekawe doświadczenie!

Quebonafide
Quebonafide przeszedł metamorfozę. Jak teraz wygląda?
Zagłosuj
East News

Jeśli w programie pojawiłby się Taco, to nie mogłoby również zabraknąć jego najlepszego przyjaciela, Quebonafide. Na kogo z nich głosowalibyście w takiej sytuacji? 

 

Marta Manowska
Marta Manowska poprowadzi The Voice Senior
Zagłosuj

Marta Manowska kojarzona jest przede wszystkim z hitowymi programami TVP. "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości" przyniosły jej ogromną popularność. Jej fani z pewnością z chęcią zobaczyliby ją na parkiecie w zmysłowej rumbie czy też ognistym tangu. Wy również do nich należycie? 

Big Boy
Big Boy z "Gogglebox" schudł 160 kg
Zagłosuj
Instagram

Big Boy zasłynął dzięki programowi "Gogglebox. Przed telewizorem" i swojej spektakularnej metamorfozie. Udało mu się schudnąć ponad 160 kg! Teraz, gdy jest w świetnej formie, z pewnością dałby radę na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Chcielibyście zobaczyć go w nowej roli?

Wyniki plebiscytu:
Magda Bereda...
Adriana Kalska...
Roksana Węgiel...
Barbara Kurdej-Szatan...
Mikołaj Roznerski...
Beata Kozidrak...
Julia Wieniawa...
Magda Wójcik...
Taco Hemingway...
Quebonafide...
Marta Manowska...
Big Boy...