Kto wystąpi w nowej edycji programu "Taniec z gwiazdami"?
East News

Kolejna edycja programu "Taniec z gwiazdami" zbliża się wielkimi krokami! Już niedługo dowiemy się, kogo tym razem zobaczymy na parkiecie. Co jakiś czas w mediach pojawiają się nazwiska potencjalnych uczestników. Ostatnio dużo mówi się o udziale Reni Jusis w popularnym show Polsatu. Czy faktycznie tak będzie? 

A kogo wy z chęcią zobaczylibyście na parkiecie? Zagłosujcie w naszym plebiscycie i wybierzcie swoich ulubieńców, którzy powinni wystąpić w "Tańcu z gwiazdami"!

Magda Bereda
Magda Bereda wystąpiła na jednej scenie z Margaret
...
Instagram

Magda Bereda, tak jak Roksana Węgiel, wniosłaby powiew świeżości do "TzG". Za artystką stoi rzesza internautów. Mogłaby powtórzyć sukces Gimpera i dojść do finału! Wydaje nam się, że byłaby również w stanie sięgnąć po Kryształową Kulę. Też tak uważacie? 

Adriana Kalska
Adriana Kalska
...
East News

Co by było, gdyby w "Tańcu z gwiazdami", obok Mikołaja Roznerskiego, pojawiła się również jego partnerka, Adriana Kalska? Oj, para miałaby przed sobą trudne wyzwanie... Obawiamy się tylko, że takich emocji i rywalizacji żaden związek nie jest w stanie przetrwać! 

Roksana Węgiel
Roksana Węgiel w czerwonej bluzie
...
East News

To, że Roksana Węgiel jest uzdolniona muzycznie, nie ulega wątpliwości. Młoda gwiazdka na scenie czuje się jak ryba w wodzie. Czy na parkiecie również dałaby z siebie wszystko? Jedno jest pewne: z pewnością wniosłaby powiew świeżości do składu "Tańca z gwiazdami"!

Barbara Kurdej-Szatan
Basia Kurdej-Szatan w różowej bluzce
...
Instagram

Po ostatnich trudnych przejściach z TVP Basia znowu jest "do wzięcia". Myślicie, że teraz, gdy nie jest już związana z żadnym programem rozrywkowym konkurencji, pojawi się na parkiecie "Tańca z gwiazdami"? Chcielibyście tego?

Mikołaj Roznerski
Mikołaj Roznerski na sportowo
...
Instagram

Mikołaj Roznerski to jeden z najprzystojniejszych polskich aktorów. Wiele Polek wzdycha do niego skrycie. Gdyby pojawił się w "Tańcu z gwiazdami", z pewnością mógłby liczyć na ogromne wsparcie swoich fanek...

Beata Kozidrak
Beata Kozidrak jurorką w All Together Now
...
Facebook Beaty Kozidrak

Beata Kozidrak taniec ma we krwi. Na koncertach daje z siebie wszystko. Coś nam się wydaje, że w "Tańcu z gwiazdami" mogłaby być liderką. Chcielibyście ją tam zobaczyć? 

Magda Wójcik
Magda Wójcik w zielonym kombinezonie pod studiem Dzień Dobry TVN
...

Magda Wójcik podbiła serca widzów w programie "Big Brother". To dzięki nim zgarnęła główną wygraną w wysokości 100 tysięcy złotych. Może przyszła pora na "Taniec z gwiazdami"?

Julia Wieniawa
Julia WIeniawa wz wiankiem na głowie
...
Instagram

Julia Wieniawa jest nie tylko piękna, ale również niezwykle utalentowana. Wszystko, czego dotyka, zamienia się w złoto. Z pewnością przyciągnęłaby przed telewizory ogromną rzeszę fanów. Myślicie, że niebawem zobaczymy ją w "Tańcu z gwiazdami"?

Taco Hemingway
Taco Hemingway zgolił wąsy
...
East News

Co byście powiedzieli, gdyby na parkiecie "Tańca z gwiazdami" pojawił się... Taco Hemingway? Dla nas byłoby to bardzo ciekawe doświadczenie!

Quebonafide
Quebonafide przeszedł metamorfozę. Jak teraz wygląda?
...
East News

Jeśli w programie pojawiłby się Taco, to nie mogłoby również zabraknąć jego najlepszego przyjaciela, Quebonafide. Na kogo z nich głosowalibyście w takiej sytuacji? 

 

Marta Manowska
Marta Manowska poprowadzi The Voice Senior
...

Marta Manowska kojarzona jest przede wszystkim z hitowymi programami TVP. "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości" przyniosły jej ogromną popularność. Jej fani z pewnością z chęcią zobaczyliby ją na parkiecie w zmysłowej rumbie czy też ognistym tangu. Wy również do nich należycie? 

Big Boy
Big Boy z "Gogglebox" schudł 160 kg
...
Instagram

Big Boy zasłynął dzięki programowi "Gogglebox. Przed telewizorem" i swojej spektakularnej metamorfozie. Udało mu się schudnąć ponad 160 kg! Teraz, gdy jest w świetnej formie, z pewnością dałby radę na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Chcielibyście zobaczyć go w nowej roli?

Wyniki plebiscytu:
Magda Bereda...
Adriana Kalska...
Roksana Węgiel...
Barbara Kurdej-Szatan...
Mikołaj Roznerski...
Beata Kozidrak...
Magda Wójcik...
Julia Wieniawa...
Taco Hemingway...
Quebonafide...
Marta Manowska...
Big Boy...