TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO Anna Guzik
TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO
M. Zawada
Zgadzacie się z werdyktem?
1/11
TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO
M. Zawada

Za nami 6. odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W kogo wcieliła się Anna Guzik czy Iza Miko? Kto wygrał? Co działo się w odcinku?

 

Sprawdź wszystko w naszej galerii!

 

Zobacz: Hozier w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Kto zaśpiewał jeden z największych hitów ostatnich lat?

 

Więcej: Madonna w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Aż ciężko uwierzyć, że to... ZOBACZ!

2/11
M. Zawada

Szósty odcinek show rozpoczął się od występu rudej z Red Lips, czyli Madonny w hicie z początków jej kariery, pt. „Like a Virgin”.

– Bardzo się cieszę, że ode mnie zaczynasz. Jestem po prostu zachwycona twoim dzisiejszym występem. Wszystko się zgodziło. Rzadko w tym programie występuję, ale miałam też przyjemność śpiewać Madonnę i Kasia (Skrzynecka) również. Zaczyna nieczysto, co też ci się pięknie udało. I ten przylepiony uśmiech, znakomita charakteryzacja, no wszystkim jestem zachwycona – mówiła Małgorzata Walewska.

3/11
M. Zawada

Janek Traczyk zmienił się w Hoziera w utworze „Take Me To Church”.

– Ja się w Kacpra wbiłam pazurami i sobie tu szepnęliśmy to samo, że przy każdym twoim występie mamy naprawdę ciarki jak ty śpiewasz. Jest to precyzyjnie wyhaftowana robota. Jeszcze w tym wszystkim jest tak niesamowity ładunek emocjonalny, duszy, uczuć, nawet nie wiem, czy jeszcze bardziej elektryzujące nie było to w Twoim wykonaniu. Jestem naprawdę szczerze poruszona i zachwycona twoim występem – chwaliła Janka Kasia Skrzynecka.

4/11
M. Zawada

Izabella Miko przeistoczyła się w Michaela Jacksona z czasów The Jackson 5. Wykonała „I Want You Back”.

– Słuchaj to jest fantastyczny występ. Jestem pod wrażeniem twojej kreacji i ta partyturka, którą sobie zawsze piszesz, jest naprawdę wykonana z takich wdziękiem i z takim profesjonalizmem, że no… słodko patrzeć – powiedział Paweł Królikowski.

 

5/11
Anna Guzik
M. Zawada

Anna Guzik zmierzyła się z piosenką i postacią Hanny Banaszak, pt. „Pogoda Ducha”.

– To naprawdę jest trudne zadanie, ten głos, który wszyscy dobrze znamy Hanny Banaszak, który ja uwielbiam i który jest tak inny o twojego głosu, który znam.  I nagle dziś usłyszałem twój głos w wersji tak zupełnie nowej, tak nie do rozpoznania, że szczęka opadła mi do samej podłogi (…). To jest bardzo trudna muzycznie i wokalnie piosenka. I z tej próby wyszłaś koncertowo – chwalił występ Kacper Kuszewski.

6/11
M. Zawada

Filip Lato stał się Florence Welch z Florence And The Machine w „Shake It Out”.

– Ty sobie naprawdę znakomicie radzisz ze śpiewaniem bardzo wysokim głosem, ale ja sobie pomyślałam oglądając twój dzisiejszy występ jeszcze o jednej rzeczy. O twojej cholernej odwadze występowania w tym programie, ponieważ ty jesteś prawnikiem, nie tylko muzykiem. I teraz sobie wyobraź. Klienci rozumiesz wchodzą na You Tube’a i oglądają pana mecenasa trzepiącego rudą czupryną w czerwonej kiecce – śmiała się Kasia Skrzynecka.

7/11
M. Zawada

Terence Trent D’Arby to postać, którą wylosowała Natalia Krakowiak. Zaśpiewała „Sign Your Name”.

– Z ogromnym napięciem obejrzałem twoje wykonanie, widziałem, że tam coś niezwykłego się dzieje i z tobą i z tą piosenką. I tacy byliście oboje zespoleni i widziałem, że to w bardzo fajną stronę idzie. Bardzo mi się podoba ta cała emocjonalna i barwowa (ja się rzadko wypowiadam na te tematy (…)). Świetnie to było zrobione. Rzadko się zdarza nawet w tym programie, żeby ten czarny głos się tak układał z tak piękną białą dziewczyną - komplementował Natalię Paweł Królikowski.

 

8/11
Andrzej Młynarczyk
M. Zawada

Andrzej Młynarczyk wcielił się w Rudiego Schubertha w słynnej „Córce rybaka”.

– Jeżeli chodzi o postać, to co Rudi ma w oku taki właśnie błysk, że on wie, że sobie robi żarty z siebie - wszystko to było. Jeśli chodzi o barwę głosu ja miałem odczucie, nie wiem Małgosiu czy się ze mną zgodzisz, że Rudi Schuberth w tej piosence ma taką jaśniejszą bardziej nosową barwę, ale tak fajnie się to skleiło jakby z całością anturażu, że właściwie nie przeszkadzało mi –ocenił Kacper Kuszewski.

 

9/11
M. Zawada

Krzysztof Szczepaniak przeistoczył się w Piotrka „Lolka” Sołoduchę w utworze „Radio Hello”.

– Energia jaką tutaj zaprezentowałeś, łącznie z tym całym anturażem wizualnym spowodowały, że jestem na koncercie. Było to tak mocne energetyczne doświadczenie, że absolutnie przeniosło mnie w inną przestrzeń. Zrobiłeś tutaj inny kosmos, także bardzo ci dziękuję. Jesteś człowiekiem niebywale utalentowanym – oceniła Małgorzata Walewska.

 

10/11
TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO
M. Zawada

Po głosowaniu jurorów na prowadzeniu była Anna Guzik, jednak szansę na wygraną mieli jeszcze: Janek Traczyk, Natalia Krakowiak i Ruda z Red Lips. Zwyciężczynią odcinka została Anna Guzik. Czek na 10 tysięcy złotych Stowarzyszeniu „Razem” z Bielska Białej, które zajmuje się osobami z niepełnosprawnością umysłową.

 

A już za tydzień: Jason Derulo, Redfoo (LMFAO), Anna Jurksztowicz, Tadeusz Nalepa, Piotr Kupicha (Feel), Beyonce, Gloria Gaynor, Ałła Pugaczowa.  

11/11
TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO
M. Zawada