Kto wygra Top Model? Oto finaliści
Facebook/ONS

Kto wygrał Top Model 6? W finałowej trójce znalazły się dwie dziewczyny i jeden chłopak. Na początku odpadłla Daria Zhalina. I wtedy w finałowej dwójce została Ewa Niespodziana i Patryk Grudowicz. Kto z nich otrzymał tytuł Top Model? To Patryk Grudowicz. Kim jest zwycięzca? Tak zdecydowali widzowie!

Kim jest zwycięzca Top Model 6, Patryk Grudowicz?

Patryk Grudowicz - jedyny mężczyzna w finale Top Model 6 to wielki pasjonat sportu. Kocha pływanie i piłkę nożną. Jest dużym wparciem dla swojej mamy i rodzeństwa. Jest wysoki, przystojny i doskonale zbudowany. 

 

A kim są dwie pozostałe laureatki?

 

Daria Zhalina - piękna, wysoka brunetka do Polski przyjechała w wieku 20 lat. Całkowicie zmieniał swoje życie, w zaledwie dwa miesiące nauczyła się języka polskiego. Zrobiła licencjat ze stosunków międzynarodowych i handlu zagranicznego. Przez rok studiowała również aktorstwo, jednak musiała zmienić swoje plany. Marzy o zostaniu sławną modelką. 

 

Ewa Niespodziana - jest uczennicą technikum, a dorywczo pracuje jako kelnerka oraz pomaga w nauce języka niemieckiego. Jest energiczna i kocha grać w koszykówkę Od dziecka marzy, by zostać modelką lub aktorką. 

 

Zobacz też: Kochasz "Top Model"? To sprawdź, czy rozwiążesz ten QUIZ!

 

A jeśli nie zgadzacie się z głosowaniem widzów, zagłosujcie jeszcze raz w naszym PLEBISCYCIE! Kto waszym zdaniem, powinien wygrać? Patryk, Ewa czy Daria?

Patryk Grudowicz
Patryk Grudowicz
...
Facebook/Top Model TVN
Ewa Niespodziana
Ewa Niespodziana
...
Facebook/Top Model TVN
Daria Zhalina
Daria Zahalina
...
Facebook/Daria Zhalina
Więcej na temat Top Model
Wyniki plebiscytu:
Patryk Grudowicz...
Ewa Niespodziana...
Daria Zhalina...