Metamorfozy TTBZ Radosław Pazura jako Stanisław Soyka Olga Szomańska jako Sia Olga Borys w czarnej koszuli Kazik Staszewski w czarnej koszulce
Metamorfozy TTBZ
1/10
Metamorfozy TTBZ

Siódmy odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" za nami! Mateusz Banasiuk, Joanna Moro, Olga Szomańska i inni uczestnicy po raz kolejny zachwycili jurorów! Gwiazdy jak zawsze wykonały największe przeboje i porwały publiczność. A kto wygrał odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" tym razem?

Zobaczcie naszą galerię!

 

Zobacz: W sobotę znów nie zobaczymy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Co się stało?

2/10
Radosław Pazura jako Stanisław Soyka

Radosław Pazura zmierzył się z postacią Stanisława Soyki. Było to wyzwanie nie tylko dla niego, ale też charakteryzatorów – aktor jest absolutnym przeciwieństwem legendarnego kompozytora. Wykonał piosenkę „Niech całują cię moje oczy”.

Wokalnie po prostu znakomicie. Te głębokie dźwięki, które polegają na opuszczeniu krtani, trochę wyciągnięciu szczęki, poza tym spłaszczone też. No mistrzostwo jazzowego spojrzenia. I tobie się to udało odtworzyć na wspaniałym poziomie – oceniła Małgorzata Walewska.

3/10
Olga Szomańska jako Sia

Olga Szomańska wylosowała Się, która na rynku muzycznym funkcjonuje już ponad 20 lat i jest autorką hitów światowych sław takich jak Rihanna, Maroon 5, Adele. Olga wykonała „Chandelier”. W występie towarzyszyła jej mała dziewczynka Nicola, która przepięknie tańczyła do słów wyśpiewywanych przez wokalistkę.  

To co ty wykonałaś to jest rewelacja po prostu. A ta mała przy tobie, ten mały diament, który wokół ciebie tu krążył jak ziemia wokół słońca i współgra z twoim wstrząsającym wokalem. Po prostu brakuje słów – mówił Paweł Królikowski.

4/10
Olga Borys w czarnej koszuli

Olga Borys wcieliła się w belgijskiego wokalistę Danzela w hicie „Pump It Up”.

Byłaś bardzo blisko tego ideału. Nie było to w punkt, ale za to jak zwykle nadrabiasz swoją energią i swoim zaangażowaniem. Brawo! – komplementował Olgę Bartek Kasprzykowski.

5/10
Kazik Staszewski w czarnej koszulce

Michał Rudaś przeistoczył się w Kazika Staszewskiego. Wykonał „Gdy nie ma dzieci” zespołu Kult. I tym razem charakteryzatorzy i styliści nie zawiedli. Nie zawiódł również Michał, który postać Kazika odtworzył znakomicie.

To jest bardzo fajna robota, taka estradowa, rzetelna. Świetnie śpiewasz, wiesz, co masz robić na scenie. Jest super właśnie – orzekł Paweł Królikowski. 

6/10
Mateusz Banasiuk z czarnymi włosami

Mateusz Banasiuk odtworzył postać Billa Kaulitza z Tokio Hotel w piosence „Scream”.

Znakomity jesteś Mateusz, wyglądasz przepięknie tak jak zresztą i oryginał, masz piękną subtelną urodę (…). Bardzo dobrze wokalnie, wiem, że o to zawsze się najbardziej boisz. Stworzyłeś atmosferę niebezpieczną, aczkolwiek bunt nastolatków tak wygląda – podsumowała Małgorzata Walewska.

7/10
Mężczyzna na scenie

Metamorfozę w Chrisa De Burgh, śpiewającego „The Lady In Red”, hit dyskotek lat 80., przeszła Maria Tyszkiewicz.

 Twoja metoda pracy nad postaciami jest taka, że mocno się wczuwasz i bardzo mocno chcesz zrozumieć postać. Tak jak w przypadku Edyty Górniak, którą tak daleko zrozumiałaś, że aż oddałaś jej całe serce, tak tutaj ta miłość przyniosła bardzo dobry rezultat i naprawdę bardzo mocno zbliżyłaś się do Chrisa De Burgh w tej swojej transformacji, więc gratulacje – powiedział Bartek Kasprzykowski.

8/10
Kamil Bijoś w czapce

Kamil Bijoś stał się Jasonem Derulo w „Talk Dirty”.

Troszeczkę mi wystawałeś z tej postaci. Dlatego, że on jest tak mocno zakochany w sobie. Te momenty, kiedy patrzył do kamery i mówił: mów do mnie brzydko. Czegoś takiego trochę mi w tobie zabrakło. I to bardzo dobrze. Dlatego, że ty jesteś nowym, niesamowitym objawieniem na scenie polskiej. Ty tańczysz i śpiewasz na najwyższym poziomie, na światowym poziomie! – docenił transformację Kamila Bartek Kasprzykowski.

9/10
Liza Minneli w czarnej sukience

Joanna Moro przeistoczyła się w Lizę Minnelli w utworze „Mein Herr”.

Fenomenalny występ, fenomenalny, naprawdę – ocenił Paweł Królikowski.

Po występie aktorka rozpłakała się. Dlaczego? Okazało się, że pomyliła tekst, jednak jurorzy niczego nie zauważyli.

Asia, zapomniałaś jak zwykle oddychać, ale twój występ był znakomity. Dlatego chciałabym się najpierw wypowiedzieć, zanim ty powiesz jakie masz do siebie uwagi, bo ja bym się ciebie nie czepiała – dodała Małgorzata Walewska. 

10/10
Maciej Dowbor w czarnym garniturze

Ten odcinek zwyciężyła Olga Szomańska.