Jury w 9. odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo
fot. M. Zawada
TV-Show

Kto wygrał 9. odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Zobaczcie naszą relację!

Kto wygrał 9. odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Zobaczcie naszą relację!

Dziewiąty odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" już za nami!  Po raz kolejny widzowie mogli zobaczyć zmagania uczestników 11. edycji show Polsatu, w którym tym razem występują: Marta Wiejak, Kazimierz Mazur, Katarzyna Dąbrowska, Antoni Smykiewicz, Iga Krefft, Kamil Pawelski, Elżbieta Romanowska, Stanisław Karpiel-Bułecka. Przypominamy, że ósmy odcinek "TTBZ" wygrał Staszek Karpiel-Bułecka. A kto wygrał dziewiątą odsłonę programu?

Zobaczcie zdjęcia i naszą relację z najnowszego odcinka! Metamorfoza i występ której gwiazdy podobał się Wam najbardziej? Dajcie znać w komentarzach!

Katarzyna Dąbrowska jako Amy Winehouse w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo
fot. M. Zawada
TV-Show
Która gwiazda wcieliła się w Amy Winehouse w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Zobaczcie fragment występu!
Która gwiazda wcieliła się w Amy Winehouse w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Zobaczcie fragment występu!

Już jutro, w sobotę 20 kwietnia, stacja Polsat wyemituje kolejny odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jak już wiemy, w najnowszej odsłonie show zobaczymy m.in. występ Igi Krefft, która kolejny raz wylosowała męską rolę i wcieli się w Bruno Marsa. Wielkie emocje z pewnością przyniesie nam również występ Katarzyny Dąbrowskiej, która wcieli się w nieżyjącą artystkę, Amy Winehouse. Aktorka zaśpiewa jeden z największych hitów brytyjskiej wokalistki "Valerie".  Jak Katarzyna Dąbrowska poradziła sobie w nowej roli? Czy wykonanie gwiazdy zachwyci jury? Spójrzcie tylko na fragment programu z udziałem Katarzyny Dąbrowskiej jako Amy Winehouse! Przypominamy, że kolejny odcinek "TTBZ" zostanie wyemitowany w sobotę o godzinie 22:25 oczywiście w Polsacie.  Katarzyna Dąbrowska jako Amy Winehouse w "TTBZ".  

Iga Krefft
ONS
TV-Show
Iga Krefft w męskim wydaniu w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Szykuje się największe zaskoczenie odcinka?
Iga Krefft w męskim wydaniu w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Szykuje się największe zaskoczenie odcinka?

Przed nami kolejny odcinek " Twoja Twarz Brzmi Znajomo ". Tym razem największym zaskoczeniem odcinka może okazać się występ  Igi Krefft . Aktorka już po raz czwarty wylosowała męską rolę - tym razem wcieli się w rolę Bruno Marsa. Wszyscy pamiętamy, że już wcześniej przeistoczyła się w Axla Rose, a dzięki metamorfozie w Mariana Golda z Alphaville wygrała odcinek. Teraz przed Igą ogromne wyzwanie, odtworzenie występu Bruno Marsa będzie naprawdę trudne. To jeden z najbardziej wszechstronnych wokalistów pop. Czy aktorce uda się podbić serca widzów i jurorów? Odpowiedź znajdziecie w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" już w sobotę 20 kwietnia o godzinie 22:25 w Polsacie! Zobacz także :  Kto był najlepszy w 8. odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Głosuj! Iga Krefft nie po raz pierwszy wciela się w męską rolę: Iga Krefft w nowym odcinku wcieli się w rolę Bruno Marsa!  

Jury Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11
M. Zawada
TV-Show
Nowy juror w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wiemy, kogo zobaczymy w tej roli!
Nowy juror w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wiemy, kogo zobaczymy w tej roli!

W kolejnym odcinku „ Twoja Twarz Brzmi Znajomo ” na widzów czeka spora niespodzianka. W składzie jury programu zobaczymy nową osobę! To będzie dla widzów duże zaskoczenie. Zamiast Małgorzaty Walewskiej w jej fotelu zasiądzie... Piotr Polk . Zobaczcie skąd taka zmiana! Zmiana jurora w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”!? Program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród gwiazd, jak i widzów. W końcu możemy oglądać już 11. sezon muzycznego show. W programie zasiada czteroosobowe jury, a w jego skład wchodzą: Kacper Kuszewski , Katarzyna Skrzynecka , Paweł Królikowski i Małgorzata Walewska.  Raz na jakiś czas w programie pojawia się nowy juror, który zastępuje śpiewaczkę. Tym razem w tej roli zobaczymy Piotra Polka. Aktor zastąpi Małgorzatę Walewską, która nagrywała pieśni M. Karłowicza w Filharmonii Szczecińskiej i nie mogła pojawić się w 10. odcinku. Czy Piotr Polk godnie zastąpi śpiewaczkę i sprawdzi się jako juror? Zobacz także :  Która gwiazda wcieliła się w Amy Winehouse w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Zobaczcie fragment występu!   Piotr Polk po raz pierwszy pojawi się w programie Na miejscu jurora zastąpi Małgorzatę Walewską  

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner