Twoja Twarz Brzmi Znajomo Maciej Dowbor, Piotr Gąsowski w 3. odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Filip Lato w 3. odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Natalia Krakowiak w 3. odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Anna Guzik w 3. odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Materiały prasowe
Zobaczcie sami!
1/14
Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Materiały prasowe

 

Za nami trzeci odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Kto zdobył najwięcej punktów? Kto tym razem wygrał? Znamy już wszystkie odpowiedzi na te pytania. A co się działo w trzecim odcinku hitowego show Polsatu! Sprawdźcie na kolejnych zdjęciach naszej galerii!

 

Zobacz też: To duże zaskoczenie! Jak wyglądał drugi odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Zobaczcie naszą galerię!

2/14
Maciej Dowbor, Piotr Gąsowski w 3. odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
Materiały prasowe

 

Trzeci odcinek śpiewająco rozpoczęli Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski wykonując po rumuńsku hit zespołu O-Zone pt.: „Dragostea Din Tei”. 

3/14
Filip Lato w 3. odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
Materiały prasowe

 

A jako pierwszy z uczestnikó swoje umiejętności zaprezentował Filip Lato, który przeszedł transformację w Eleni w utworze „Troszeczkę ziemi, troszeczkę słońca”. Po występie  obie jurorki zgotowały mu owację na stojąco.

– Mistrzostwo świata w tym cudownym, delikatnym głosie. Zawsze uważałam, że są takie głosy dwóch polskich wokalistek, których nie jest w stanie zrobić żaden mężczyzna – Eleni i Ireny Santor. Okazuje się, że jednak jest taki jeden Filip na świecie (…) Piękny głos, przepięknie zagrana postać (…) – chwaliła Filipa Kasia Skrzynecka. 

4/14
Natalia Krakowiak w 3. odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
Materiały prasowe

 

Natalia Krakowiak wcieliła się w The Weeknd w piosence „I Feel It Coming”.

– Znakomicie odtworzyłaś i ruch i jego dosyć powściągliwą energię i piękny wokal. Miałam wrażenie, że trochę ci brakuje dołu. Ten dół się uzyskuje właśnie tym, że większy oddech trzeba wziąć. A twój głos wyższy był bardzo bliski oryginału, bo jego głos też jest kobiecy. Naprawdę bardzo udane wcielenie – oceniła Małgorzata Walewska. 

5/14
Anna Guzik w 3. odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
Materiały prasowe

 

 Anna Guzik stała się Dalidą. Zaśpiewała „Monday, Tuesday… Laissez-moi danser”.

– Zrobić to na żywo, jedno i drugie naraz jest niemożliwe. To, co zrobiło na mnie największe wrażenie w tym twoim występie, to właśnie ta równowaga, którą udało ci się znaleźć pomiędzy choreografią bezkompromisową. Właściwie wszystko co ona tam wykonałaś, totalnie w sprzeczności stojące z tym miękkim, ciepłym, niskim wokalem. I do samego końca widziałem jak jesteś skupiona na tym, żeby ten oddech trzymać i żeby dośpiewać do końca te frazy – komplementował koleżankę po fachu Kacper Kuszewski. 

6/14
Ruda z Red Lips
Materiały prasowe

 

Ruda z Red Lips przeistoczyła się w Organka. Wykonała „Głupi ja”.

– Jestem zachwycony twoim występem, a przede wszystkim jego wiarygodnością (…). Widzę tu Organka jeden do jednego, z głosem organicznym, zastanawiam się tylko nad tym, skąd u Ciebie taka głęboka empatia co do facetów porzucanych przez kobiety. Musiałaś to robić parę razy w życiu – żartował Paweł Królikowski.

7/14
Krzysztof Szczepaniak w 3. odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
Materiały prasowe

 

Krzysztof Szczepaniak zamienił się w Andrzeja Rosiewicza w „Czy czuje pani Cha-chę”.

Ja się popłakałem ze śmiechu. Nawet nie wiem co powiedzieć, bo tu jest… Powiem tak, mucha nie siada. Wszystko było tam, gdzie miało być (…). Jesteś niesamowity – podsumował Kacper Kuszewski.

8/14
Andrzej Młynarczyk w 3. odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
Materiały prasowe

 

Andrzej Młynarczyk wylosował postać Dana Reynoldsa z Imagine Dragons, w hicie „Thunder”.

9/14
Andrzej Młynarczyk w 3. odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
Materiały prasowe

 

- W tej całej fantastycznie odtworzonej rzeczywistości, tego niezwykłego klipu, jesteś ty. I wiesz co mnie dzisiaj najbardziej ucieszyło? Poczucie wielkich twoich postępów na przestrzeni trzech odcinków – powiedziała Kasia Skrzynecka.

10/14
Janek Traczyk w 3. odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
Materiały prasowe

 

Janek Traczyk znów stał się kobietą. Tym razem była to Nancy Sinatra. Zaśpiewał „These Boots Are Made For Walkin’”.

– Widać po tobie, że z szacunkiem ta seksualność i to piękno naszych pań jest w tobie.  I tak po męsku nam to podajesz, jak piękny deser – mówił Paweł Królikowski.

11/14
Izabela Miko  w 3. odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
Materiały prasowe

 

Jako ostatnia wystąpiła Izabela Miko. Wcieliła się w Prince’a w przeboju „Kiss”. 

12/14
Izabela Miko w 3. odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
Materiały prasowe

 

– Iza, ja jestem wiesz zawsze pod wrażeniem twojego wielkiego uroku. Czy tańczysz jako kobieta czy mężczyzna to jest zawsze do schrupania. No wokal nie jest twoją najmocniejszą stroną, ale nie będę się czepiać, bo tak się miło na ciebie patrzy, że naprawdę ta strona wokalna nie jest istotna – oceniła Małgorzata Walewska. 

13/14
Jury w odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
Materiały prasowe

 

Dwóch jurorów przyznało dwie najwyższe noty Krzysztofowi Szczepaniakowi. Z kolei Kasia Skrzynecka dała dziesiątkę Izabeli Miko, a Małgorzata Walewska Andrzejowi Młynarczykowi. Tym samym szansę na zwycięstwo miała trójka uczestników.

14/14
3. odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
Materiały prasowe

 

Kto wygrał 3. odcinek TTBZ

Uczestnicy zdecydowali, że zwycięzcą odcinka został po raz drugi Krzysztof Szczepaniak. Swoją nagrodę – 10 tys. złotych przekazał Polskiemu Centrum Pomocy Międzynarodowej, które zajmuje się pomocą ludziom w Sudanie Południowym i Syrii.

A już za tydzień: Sławomir, Shakira, Macy Gray, Alvaro Soler, Bjork, Sława Przybylska, Will Smith, Michał Bajor.

Więcej na temat Twoja Twarz Brzmi Znajomo