Party Stories
Kazimierz Mazur jako Halina Frąckowiak
M. Zawada
TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO

Kto wygrał drugi odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? To spore zaskoczenie!

Za nami drugi odcinek show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! W pierwszym bezkonkurencyjna okazała się Kasia Dąbrowska, a kto tym razem sięgnął po czek na 10 tysięcy złotych? Rywalizacja była zacięta, a na scenie zobaczyliśmy takie gwiazdy jak Violettę Villas, Nicki Minaj czy Halinę Frąckowiak. Zobaczcie relację z show, zdjęcia z metamorfozami i poznajcie zwycięzcę!


Zaskoczeni?

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Staszek Karpiel Bułecka w Tańcu z gwiazdami
TV-Show
Staszek Karpiel Bułecka wielkim odkryciem 11. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo"

Jedną z gwiazd jedenastej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jest Staszek Karpiel Bułecka, lider zespołu "Future Folk". W pierwszym odcinku show wcielił się w rolę Bogdana Romanowskiego "Boogie" z zespołu Łobuzy i... spodobał się wszystkim! Świetnie przeniósł góralską energię na dyskotekowy grunt.  Od tej Bułecki to niedaleko do ciastecka – komplementowała wokalistę Małgorzata Walewska. Mamy nowego członka zespołu. To było fenomenalne – stwierdził Boogie, który był wówczas gościem programu. Staszek zachwyca na scenie głosem, urodą, ale przede wszystkim temperamentem! Inni uczestnicy już teraz mówią, że "może rozbić bank" 11. edycji programu. Czy mu się to uda? Jesteśmy o tym przekonani!   Będziecie trzymać za niego kciuki? Stanisław jako Boogie!

Kazik Mazur jako Halina Frąckowiak
TV-Show
Niesamowity Kazimierz Mazur jako piękna Halina Frąckowiak!

Choć za nami dopiero dwa odcinki jedenastej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", już wiemy, kto był najdostojniejszą i najpiękniejszą damą show! Oczywiście mowa o Kaziku Mazurze! A właściwie Halinie Frąckowiak! Znany aktor wcielił się w legendarną gwiazdę sceny i wykonał hit ""Papierowy księżyc". Jak mu poszło? Znakomicie! Kazik zajął drugie miejsce i od zwycięstwa w 2. odcinku dzieliło go 13 punktów. Uczestnicy zadecydowali jednak o wygranej Marty Wiejak jako Nicki Minaj. Jednak tytuł "pierwszej damy programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo" nikt Kazikowi już nie odbierze!    Zobaczcie występ!

Nicki Minaj
M. Zawada
TV-Show
Nicki Minaj w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Kto się w nią wcielił?

W drugim odcinku 11. serii "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Marta Wiejak wcieli się w amerykańską piosenkarkę Nicki Minaj. Według New York Times wokalistka ta jest najbardziej wpływową raperką na świecie. Przed Martą Wiejak trudne zadanie, ale wywiązuje się z niego znakomicie. Zobaczcie fragment programu i utworu "Turn me on"!  "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w sobotę 2 marca o godzinie 22:00 w Polsacie! Zobacz także:   Kto powinien wygrać wczorajszy odcinek "TTBZ"? Zagłosuj i wybierz swojego faworyta!

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner