Mariusz Dyba, Karolina Artymowicz, Jakub Krystyan
Materiały prasowe

Kto wgra "Idola"? W środowy wieczór odbędzie się finałowy odcinek reality show dla wokalistów. W finale zobaczymy trzy osoby, które będą walczyć o wygraną: Karolinę Artymowicz, Mariusza Dybę oraz Jakub Krystyana. Kto z nich zostanie zwycięzcą reaktywowanego show Polsatu, dowiemy się już dziś wieczorem. Szczęśliwiec może liczyć na kontrakt płytowy oraz ćwierć miliona złotych. Co wiemy o finalistach programu "Idol"?

 

Zobacz też: Ewa Farna w "Idolu" w wyszczuplających jeansach z sieciówki! Znamy markę i cenę!

 

Kim są finaliści "Idola"?

 

Karolina Artymowicz

Mała dziewczyna z gitarą. Mieszka w Charbowie koło Kłecka. Na co dzień uczy się w I Liceum Ogólnokształcącym. W wieku gimnazjalnym odkryła, że najłatwiej jest jej wyrażać siebie poprzez dźwięki. Gdy chorowała, muzyka nie pozwoliła wpaść jej w depresję i właśnie wtedy poświęciła jej najwięcej czasu. W gimnazjum rozwijała swoją pasję pod czujnym okiem nauczycielki muzyki. Na samym początku realizowania pasji usłyszała wiele gorzkich słów, ale to nie podcięło jej skrzydeł. Od 2016 roku śpiewa w zespole Create. Amatorsko gra na ukulele i na melody. Jej hobby to głównie muzyka. W głębi duszy jest humanistką, co czyni pisanie tekstów piosenek jej drugą największą pasją. Interesuje się również filmem, teatrem i fotografią.

Zobacz: Jak osiągnąć sukces? Skuteczne porady

Mariusz Dyba

Pochodzi z Olsztyna. Z zawodu ratownik medyczny, wolny obywatel świata, związany z rodzinną Ornetą i Olsztynem. Na co dzień gra i występuje w okolicznych pubach, hotelach i restauracjach. Pracuje jako instruktor zespołu młodzieżowego w Miejskim Domu Kultury w Ornecie. Śpiewa od dzieciństwa. Był wokalistą w zespole rockowym Elephant Memory. Zagrali kilkadziesiąt fajnych koncertów i zakończyli działalność w 2014 roku. Obecnie z ekipą przyjaciół pracują w Olsztynie nad własnym materiałem. Od grudnia 2016 r. wokalista Chemii.

 

Jakub Krystyan

Mieszka w Krakowie, a pochodzi z Bestwiny. Pracuje jako trener personalny. Posiada tytuł ze specjalizacją: instruktor kulturystyki. Oprócz tego dwa razy w tygodniu bywa na krakowskim Kazimierzu, organizując wernisaże, wystawy, wieczory poetyckie oraz czwartkowe jam session w jednym z lokali jazzowych. Jest samoukiem, który zawsze śpiewał pod prysznicem lub przy odkurzaniu, kiedy nie było nikogo w domu. W skład jego specjalistycznej diety wchodzi sześć posiłków dziennie, przy których pomaga mu czasami babcia. Uważa, że program „Idol” to jego ostateczna rozgrywka z samym sobą. Gra na klawiszach, gitarze i basie. Współpracował z Jarosławem Grzybowskim, perkusistą Golec uOrkiestra, Kubą „Bobasem” Wilkiem, zespołami Levi oraz Konfraternią Bluesa, z którą gra do dziś

 

Finał Idola  już dziś  o 20:00 w Polsacie! Głosujcie na swojego faworyta!

 

Polecamy: Kto według Wojtka Łuszczykiewicza wygra "Idola"? Czy Wojewódzki był lepszym jurorem niż on? ZOBACZ

 

Karolina Artymowicz

Karolina Artymowicz
Materiały prasowe

Mariusz Dyba

Mariusz Dyba
Materiały prasowe

Jakub Krystyan

Jakub Krystyan
Materiały prasowe

Mariusz Dyba
Mariusz Dyba
...
Materiały prasowe
Karolina Artymowicz
Karolina Artymowicz
...
Materiały prasowe
Jakub Krystyan
Jakub Krystyan
...
Materiały prasowe
Więcej na temat Idol
Wyniki plebiscytu:
Mariusz Dyba...
Karolina Artymowicz...
Jakub Krystyan...