x-news.pl

"Agent. Gwiazdy 4" zmierza ku końcowi. W programie zostało już tylko siedmiu graczy: Viola Kołakowska, Misiek Koterski, Damian Kordas, Kasia Wołejnio, Angelika Mucha, Wiktor Mrozik oraz Maria Sadowska. Kto z nich, według was, jest agentem? Zagłosujcie w naszym plebiscycie i zagłosujcie sami!

Viola Kołakowska
Viola Kołakowska
Zagłosuj
East News

Viola Kołakowska dała się poznać jako wytrwały i sprytny gracz. Aktorka zdążyła nawet wdać się w konflikt z Kasią Wołejnio, który przeniósł się także poza program. Myślicie, że to właśnie ona jest tytułowym Agentem?

Maria Sadowska
Maria Sadowska
Zagłosuj
East News

Maria Sadowska również zaprezentowała się jako silna i przebojowa kobieta, która nie boi się żadnego zadania. A może to tylko taka poza, aby zmylić przeciwników? 

Misiek Koterski
Misiek Koterski
Zagłosuj

Misiek Koterski wprowadza sporo zamieszania do programu. Czy w ten sposób chce wprowadzić chaos w drużynie i pokrzyżować plany kolegom? Myślicie, że to właśnie on jest Agentem? 

Damian Kordas
Damian Kordas
Zagłosuj
East News

Damian Kordas udowodnił, że jest bardzo spostrzegawczym i sprytnym graczem. Myślicie, że może być Agentem?

Zobacz także: "To najpiękniejszy głos jaki kiedykolwiek szeptał mi do ucha"! Niecodzienne wyznanie Edyty Górniak!

Angelika Mucha
Angelika Mucha
Zagłosuj
East News

Angelika Mucha jest najmłodszą uczestniczką show. Koledzy otoczyli ją opieką. A może to tylko taka poza? Czyżby Angelika Mucha w ten sposób ukrywała to, że jest Agentem?

Katarzyna Wołejnio
Katarzyna Wołejnio
Zagłosuj
ONS

Katarzyna Wołejnio już raz odpadła z programu. Jednak produkcja przywróciła ją po tym, gdy Krystyna Czubówna podupadła na zdrowiu. Myślicie, że to ona jest czarnym charakterem w tej grze?

Wiktor Mrozik
Wiktor Mrozik
Zagłosuj
East News

Wiktor Mrozik jest jednym z najprzebieglejszych z całej drużyny. YouTuber robi wszystko, aby to jemu było jak najlepiej. Czy to oznacza, że jest Agentem?

Więcej na temat Agent Gwiazdy
Wyniki plebiscytu:
Viola Kołakowska...
Maria Sadowska...
Misiek Koterski...
Damian Kordas...
Angelika Mucha...
Katarzyna Wołejnio...
Wiktor Mrozik...