Krzysztof Gojdź o programie

Gojdź zapowiada nowy sezon swojego programu i wbija szpilę... gwiazdom!

Krzysztof Gojdź o programie

Krzysztof Gojdź zapowiada nowy sezon swojego programu "Niezwykłe przypadki medyczne" (premiera 1. odcinka dziś o 22:25 w TVN Style), a przy okazji... wbija szpilę celebrytkom, które nadużywają zabiegów medycyny estetycznej. Co napisał?

Zobacz: Botoks a zmarszczki - czy potrzebujesz medycyny estetycznej

Gojdź wbija szpilę celebrytkom!

Jego program był jednym z najchętniej oglądanych w TVN Style, nic więc dziwnego, że stacja go kontynuuje. Jak pisze słynny lekarz gwiazd, to coś, co daje mu najwięcej satysfakcji - pomoc innym ludziom w ich cierpieniu:

Mój program "Niezwykłe przypadki medyczne" już kolejny sezon na antenie Tvn Style jest niezmiennie jednym z najlepiej oglądanych programów. Bardzo Wam dziękuję. W programie pokazuję historie pacjentów, którzy poprzez swoje kompleksy i dramaty życiowe stracili sens i radość życia. Pomaganie ludziom to jest to co sprawia mi najwięcej satysfakcji. Nie lans, nie imprezy i życie celebryckie, nie ostrzykiwanie gwiazd. To jest tylko dodatek i odskocznia od codziennej pracy w klinice, od smutnych historii ludzi, z którymi na co dzień się spotykam i leczę. Dla mnie najważniejsza w życiu jest pomoc pacjentom, których pragnę przywrócić do normalnego życia, do uśmiechu, aby jeszcze mogli marzyć i spełniać swoje marzenia. I to jest najważniejsze w życiu - kochać ludzi i nieść im pomoc... 

Pierwszy odcinek nowego sezonu "Niezwykłych przypadków medycznych" W TVN Style o 22.25! Będziecie oglądać?

Zobacz także: Krzysztof Gojdź zdradza, co łączy go z jego asystentem! "Jest bardzo fajnym człowiekiem" WIDEO

Gojdź zapowiada swój program!

Gojdź o programie

Krzysztof Gojdź w białych spodniach

 

 

Więcej na temat Krzysztof Gojdź
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47