Zosia Zborowska jest jednym z odkryć show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Krystyna Janda jest zaskoczona, że talent Zosi został tak późno zauważony! Zborowska jest piękna, zdolna i... pyskata. Swoimi odważnymi poglądami zdobywa serca internautów, a niezwykłymi metamorfozami i silnym głosem - widzów i jurorów "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Krystyna Janda o Zosi Zborowskiej: Nieprawdopodobnie urokliwa

Wzrost odziedziczyła po tacie - Wiktorze Zborowskim. Talent komediowy po wujku Janie Kobuszewskim. Cięte riposty po mamie Marii Winiarskiej i tatuaż na karku z napisem "Nie żałuję" po… babci Hannie Kobuszewskiej-Zborowskiej. Zosia naprawdę niczego nie żałuje, nie udaje, nie kłamie. I to się sprawdza, co pokazuje w każdym odcinku show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W nosie ma, kiedy ktoś zarzuca jej karierę dzięki sławnym rodzicom, bo kto widział Zosię w akcji, wie, że nie musi się nim podpierać.

Krystyna Janda zapytana o Zosię Zborowską przez magazyn Party, mówi:

Jest nieprawdopodobnie urokliwa, ma fenomenalne poczuje humoru i osobowość. Dziwię sie, że wszyscy tak późno to zauważyli. Dla mnie było to oczywiste już od dawna- zdradza nam królowa poskiej sceny.

 Czy Zosia Zborowska pozostanie na dłużej w polskim showbiznesie (i dlaczego odziedziczyła tatuaż po babci:) - przeczytacie od poniedziałku najnowszym numerze "Party". 

 

Zosia Zborowska w Hard Rock Cafe

Zosia Zborowska w czarnej tunice z kapturem na schodach
ONS

Zosia Zborowska w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Zosia Zborowska jako Halina Kunicka
materiały prasowe Polsat

Zosia Zborowska na swoim Facebooku

Zosia Zborowska
Zosia Zborowska Facebook