Adam Strażecki przeszedł metamorfozę
TVP

Dziś nowy odcinek programu Kryptonim szef: pracownicy nie zostawili na prezesie suchej nitki!

Adam Strażecki przeszedł metamorfozę
TVP

Program “Kryptonim szef” zadebiutował na antenie TVP na początku września i już zdobył duże grono fanów. W najbliższym odcinku zobaczymy metamorfozę Adama Strażeckiego, prezesa zarządu spółki Chopin Airport Development, który stanie się szeregowym pracownikiem hoteli. Po co? Żeby od kulis zobaczyć, jak wygląda praca ludzi zatrudnionych w jego w hotelach. Czy pracownicy rozpoznają go?

Kryptonim szef - prezes Adam Strażecki

Na potrzeby programu prezes zgolił włosy, dokleił brodę i przyjął nowe imię - Jakub Praski. W swoich hotelach pracował jako konserwator, recepcjonista i pokojowy. Prezes, który na co dzień pracuje w swoim gabinecie i odbywa spotkania z zarządem, musiał w trakcie trwania programu zająć się naprawą  zepsutej spłuczki toaletowej, sprzątaniem pokoi czy zakwaterowaniem gości w hotelu. Jak ocenili go pracownicy, którzy mieli za zadanie nauczyć go nowych funkcji?

“Na dzień dzisiejszy Kuby bym nie zatrudniła. Wymagałby większej ilości godzin szkolenia”, mówiła Aurelia, pokojówka z hotelu w Juracie.

 

“Kuba powinien popracować nad uśmiechem i nad otwartością. Brakowało mu energii”, powiedział recepcjonista Tomek z warszawskiego hotelu.

Okazuje się, że te z pozoru proste czynności przerosły prezesa. Premiera nowego odcinka “Kryptonim szef” w środę o godzinie 20:25 w TVP1.

 

Adam Strażecki sprząta Kryptonim szef
TVP

 

Adam Strażecki w programie TVP Kryptonim szef
TVP

 

Adam Strażecki ścieli łóżko w programie Kryptonim szef
TVP

 

Więcej na temat Kryptonim szef
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01