Kora w golfie
East News
TV-Show

Kora weźmie udział w kolejnej edycji "Must be the music"? My już wiemy!

Kora weźmie udział w kolejnej edycji "Must be the music"? My już wiemy!

Tak, to postanowione! Kora podpisała kontakt na udział w 11. edycji programu "Must be the music"! Artystka ma się coraz lepiej, a jej stan zdrowia pozwala, by wróciła do pracy na planie zdjęciowym! To wspaniała wiadomość dla fanów Kory!

Paulina Sykut zachwyciła jako Kora w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!

Kora wystąpi w 11. edycji "Must be the music"

Ostatnie miesiące nie były dla Kory łatwe, ze względu na pogorszenie stanu jej zdrowia. Artystka od dłuższego czasu zmagała się z chorobą nowotworową. Gwiazda przeszła trzecią operację, a następnie udała się na wypoczynek, by zregenerować siły. Wszystko wskazuje na to, że artystka ma się już dobrze, a jej forma pozwala na powrót do pracy:

Stan zdrowia i samopoczucie artystki pozwalają jej na udział w kolejnej edycji „Must Be the Music”. Kora czuje się bardzo dobrze, więc możemy się spodziewać czynnego udziału gwiazdy w najnowszej odsłonie programu - powiedziała "Faktowi" Katarzyna Litwin, menadżerka Kory.

Cieszymy się z powrotu Kory do zdrowia! I już nie możemy się doczekać kolejnej edycji show!

 

Kora podpisała kontrakt na udział w kolejnej edycji "Must be the music"

 

Kora o chorobie

 

Kora

Tymon Tymański, Elżbieta Zapendowska, Adam Sztaba, Kora w 11. sezonie Must be The Music
WBF
TV-Show
Pierwsze wspólne zdjęcia jurorów Must Be The Music z Tymonem Tymańskim. Kora olśniewająca!
Pierwsze wspólne zdjęcia jurorów Must Be The Music z Tymonem Tymańskim. Kora olśniewająca!
Gwiazdy na planie spotu Must Be The Music
East News
TV-Show
Kora w świetnej formie i nowej fryzurze na nagraniu czołówki Must Be The Music! A inni jurorzy?
Kora w świetnej formie i nowej fryzurze na nagraniu czołówki Must Be The Music! A inni jurorzy?
Kamil Sipowicz zapewnia, że Kora ma się dobrze.
ons.pl
Newsy
Kora przeszła trzecią operację! Jak czuje się gwiazda? Czy wróci do Must Be The Music?
Kora przeszła trzecią operację! Jak czuje się gwiazda? Czy wróci do Must Be The Music?

O chorobie Kory mówi się już od kilku miesięcy, ale piosenkarka unikała rozmów na ten temat. Głos w tej sprawie zabrał jej mąż Kamil Sipowicz , który zdradził, że piosenkarka dochodzi do siebie po trzeciej operacji. Jak się czuje? Jaki jest stan zdrowia Kory? Uspokajam wszystkich, Kora teraz czuje się bardzo dobrze. Dochodzi do siebie po ciężkiej chorobie. Na naszej wsi może się wyciszyć i odreagować wszystkie stresy. Tu odżywa - zapewniał Sipowicz na łamach "Faktu" Mąż artystki powiedział także, że Kora bardzo chciała wziąć udział w przygotowaniach do 40-lecia istnienia zespołu Maanam, ponieważ pozytywne uczucia związane z początkami kariery, dobrze na nią wpływają: Mimo gorszego samopoczucia, Kora bardzo chciała uczestniczyć w doborze utworów. Ten piękny jubileusz Maanamu przywołuje w jej sercu ciepłe wspomnienia, co też pozytywnie na nią wpływa. Kora jest wojowniczką, więc po ciężkich momentach szybko się regeneruje i odradza. Sipowicz zapewnił także, że Kora ma się na tyle dobrze, by wziąć udział w odcinkach na żywo "Must Be The Music" . Mąż Kory został również zapytany o to, czy oboje wrócą do Warszawy: Na czas programu i innych artystycznych planów tak. Ale raczej tylko w charakterze tymczasowym . Warszawa nie jest na razie dla mojej małżonki najlepsza do życia. Kojarzy się jej z chorobą i smutnymi momentami. Ale cóż zrobić, kiedy obowiązki w stolicy wzywają. Oprócz "Must Be The Music” managerka Kory wraz z wytwórnią organizuje szereg imprez związanych z promocją nowej płyty. Będzie też premiera filmu o Maanamie (w grudniu) i być może benefis Kory w Radiowej Trójce. Zapotrzebowanie na jej muzykę jest ogromne, więc teraz musi nabrać sił, by wszystkiemu podołać - powiedział Sipowicz na łamach "Faktu". Trzymamy kciuki za powrót Kory do zdrowia! Liczymy także na powrót artystki na scenę...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner