Michał Szpak i Margaret
EastNews

Michał Szpak i Margaret mają konflikt? Te zdjęcia chyba nie uciszą plotek...

Michał Szpak i Margaret
EastNews

Michał Szpak i Margaret to jurorzy 10. edycji "The Voice of Poland". Według informacji jednego z dzienników gwiazdy nie dogadują się ze sobą i jest między nimi konflikt. Czyżby na czerwonych fotelach zasiadły zbyt mocne charaktery? A może problem tkwi zupełnie w czymś innym?

Wokalistka odniosła się do konfliktu z artystą, co Michał przypieczętował wspólnymi zdjęciami w sieci. Na fotografiach ciężko jednak szukać uśmiechów celebrytów... To w końcu gwiazdy przyjaźnią się ze sobą czy jest wręcz odwrotnie? Zobaczcie!

Margaret i Szpak pokłócili się?

W jubileuszowej edycji "The Voice of Poland" trenerami zostali: Tomson i Baron, Kamil Bednarek, Margaret i Michał Szpak! Udział piosenkarki jest nowością w programie. Do tej pory nie miała ona przyjemności być trenerem dla uczestników. Tak samo jak Kamil Bednarek. 

- Genialna ekipa trenerska. Już nie mogę się doczekać jak Michał pokaże na co go stać. 💪

- Myślę, że skład trenerski jest super, już nie mogę doczekać się 10 edycji💖Kibicuje bardzo Margaret i Kamilowi, ponieważ pierwszy raz mają z czymś takim do czynienia💜, ale na pewno sobie świetnie poradzą 😊. Trzymam mocno kciuki! - pisali fani na fanpage'u "The Voice of Poland".

Zobacz także: Michał Szpak pochwalił się nową fryzurą. Gwiazdor zdecydował się na nowy kolor!

Zdjęcia do 10. sezonu już się rozpoczęły i "Przesłuchania w ciemno" już za nami. Ale, jak informował jeden z dzienników, nowa trenerka, czyli Margaret weszła w konflikt z kolegą z planu, dokładnie z Michałem Szpakiem. 

To oczywiście nieprawda. Tak naprawdę na planie „Voice’a” z Michałem bardziej się polubiliśmy niż nie. Było przezabawnie. Boję się tego oglądać, chyba tego nie zrobię. Jestem przerażona, ponieważ my się tak świetnie bawiliśmy, może nawet za bardzo – powiedziała Margaret w rozmowie z Pomponikiem. 

Słowa te potwierdził Michał Szpak publikując w sieci zdjęcia z koleżanką. Czy gwiazdy przyjaźnią się ze sobą? To chyba nie są ich najlepsze wspólne fotografie. Ale mówią, że konfliktu nie ma, to chyba pozostaje nam wierzyć? ;)

Margaret i Michał Szpak razem

Michał Szpak i Margaret
Instagram

Czy trenerzy przyjaźnią się ze sobą?

Michał Szpak i Margaret
Instagram

 

Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43