Małgorzata Rozenek w białej sukni podczas finału Projekt Lady
TVN

Małgorzata Rozenek skomentowała finał "Projektu Lady". Padły wzruszające słowa!

Małgorzata Rozenek w białej sukni podczas finału Projekt Lady
TVN

Za nami finał programu "Projekt Lady". Popularne show wygrała Patrycja Wieja. W ostatnim odcinku nie zabrakło ogromnych emocji. Ostatnim starciem dziewczyn w programie była oficjalna przemowa, którą wysłuchały nie tylko mentorki i prowadząca Małgorzata Rozenek, ale również zaproszeni goście. Wśród nich znaleźli się najbliżsi uczestniczek oraz goście specjalni, który oceniali wystąpienia finalistek.  Angelika, Patrycja i Pamela przemawiały przepięknie! Pojawiły się łzy wzruszenia. Ostatecznie ogłoszono, że największą przemianę przeszła Patrycja i to ona otrzymała tytuł zwyciężczyni. Finałowy odcinek był bardzo ważny również dla gospodyni programu. Małgorzata Rozenek dziś na swoim Facebooku zamieściła emocjonalny komentarz. Polecamy: Biurowy bon ton, czyli o dobrych manierach w miejscu pracy

 

Małgorzata Rozenek o finale programu "Projekt Lady"

 

Prezenterka zaznaczyła, że jest dumna ze wszystkich uczestniczek programu i trzyma kciuki za ich metamorfozy. Co dokładnie napisała?

Dziewczęta, jestem z Was naprawdę dumna i wierzę, że Wasz udział w Projekt Lady TVN był tylko początkiem życiowych przemian. Dziękuję Wam za te kilka tygodni spędzonych w pałacu w Radziejowicach. I nie zapomnijcie o jednym: już jesteście damami. I każda z Was wygrała - napisała Małgorzata Rozenek na swoim profilu.

Oglądaliście finał? Co sądzicie o werdykcie?

 

Zobacz też: Zobacz jak wyglądał finał programu "Projekt Lady". Jak zmieniły się uczestniczki, które już odpadły?

 

Komentarz Małgorzaty Rozenek po finale "Projektu Lady".

Uczestniczki programu
Facebook

Program wygrała Patrycja Wieja. Słusznie?

Patrycja Wieja, Projekt Lady
Cezary Piwowarski

Przeładuj

Występ 14-letniej Wiktorii poruszył jurorów "The Voice Kids"! To ona wyra show TVP?

zobacz 00:47