Party Stories
Sanatorium miłości: Zbyszek przytula Janinę
Facebook Sanatorium miłości TVP
TV-Show

Kolejna zmiana emisji "Sanatorium miłości"! Kiedy zobaczymy wielki finał? Ważna wiadomość dla fanów! 

Ważna wiadomość dla wszystkich fanów "Sanatorium miłości". Okazuje się, że wielki finał zostanie wyemitowany o innej porze niż dwa wcześniejsze odcinki programu!

Ważna wiadomość dla wszystkich fanów "Sanatorium miłości". Okazuje się, że wielki finał zostanie wyemitowany o innej porze niż dwa wcześniejsze odcinki programu! Władze TVP poinformowały właśnie o zmianach dotyczących emisji uwielbianego przez widzów show.

Sprawdźcie szczegóły!

Marta Manowska wspomina Cezarego Mocka. Dziś mija pierwsza rocznica śmierci uczestnika "Sanatorium Miłości"

Kiedy finał "Sanatorium miłości"?

Wielki finał "Sanatorium miłości" zbliża się naprawdę wielkimi krokami. Już w najbliższą niedzielę, 7 marca, Telewizyjna Jedynka wyemituje ostatni odcinek trzeciego sezonu hitu o poszukujących miłości seniorach. Program ruszył dokładnie 3 stycznia i przez ostatnie kilka tygodni mogliśmy poznać wszystkich uczestników: Halinę, Jadwigę, Teresę, Krystynę, Annę, Janinę, Wiesława, Edwarda, Zbigniewa, Zdzisława, Andrzeja i Władysława. Czy uczestnicy znaleźli miłość w programie? Tego dowiemy się już za kilka dni. Teraz jednak okazuje się, że tuż przed wielkim finałem władze TVP podjęły decyzję o zmianie pory emisji "Sanatorium miłości"!

Program od samego początku był pokazywany w niedziele o godzinie 21:15, jednak dwa ostatnie odcinki (21 i 28 lutego) zostały wyemitowane o godzinę wcześniej, czyli o 20:15. Teraz okazuje się, że wielki finał "Sanatorium miłości" ruszy o dawnej porze. 

Finałowy odcinek  programu Sanatorium miłości, w niedzielę, 7 marca, o 21.15. Zapraszam!- TVP poinformowało podczas emisji przedostatniego odcinka programu.

Bedziecie oglądać finałowy odcinek "Sanatorium miłości"? My z pewnością! 

Jak myślicie, kto zostanie królem i królową turnusu?

Zobacz także: Sanatorium miłości: Halina popłakała się na randce z Wiesławem. Mówiąc to, nie mogła ukryć łez!

Finał "Sanatorium miłości" zostanie wyemitowany 7 marca o godzinie 21:15.

Halinka
Mat. prasowe

Oglądaliście trzecią edycję programu?

Jadwiga na randce ze Zdzisławem w Sanatorium miłości

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Sanatorium miłości  odcinek 5
Facebook
Newsy
Zmiana pory emisji "Sanatorium miłości"! Kiedy zobaczymy kolejny odcinek programu?
Kiedy zostanie wyemitowany kolejny odcinek "Sanatorium miłości"?

Kiedy zostanie wyemitowany kolejny odcinek "Sanatorium miłości"? Władze TVP podjęły decyzję o zmianie pory emisji uwielbianego przez widzów show! Do tej pory program był pokazywany w niedzielę o godzinie 21:15, jednak za tydzień widzowie zobaczą "Sanatorium miłości" znacznie wcześniej! Wiemy, o kiedy rozpocznie się nowy odcinek show!  Zmiana pory emisji "Sanatorium miłości" W ostatnim odcinku "Sanatorium miłości" nie zabrakło wzruszeń i dobrej zabawy. Kurajuszką tygodnia została Barbara, która zaprosiła na randkę Waldemara. Kobieta nie ukrywała, że Waldemar wpadł jej w oko! W programie doszło również do niezbyt przyjemnej wymiany zdań między Wiesią a Stenią! Po koniec ostatniego odcinka został wyemitowany zwiastun kolejnej odsłony show, z którego wynika, że w kolejnym odcinku między współlokatorkami wciąż będzie iskrzyć! Co już za tydzień zobaczymy w "Sanatorium miłości"? Tego dowiemy się z kolejną niedzielę- tym razem jednak program zostanie wyemitowany o innej porze!  UWAGA! Na kolejny odcinek zapraszamy za tydzień GODZINĘ WCZEŚNIEJ, o 20:15❗️- producenci show poinformowali na Facebooku.  Okazuje się więc, że w niedzielę 1 marca program "Sanatorium miłości" zobaczymy godzinę wcześniej niż do tej pory. Producenci show nie zdradzili jednak czy kolejne odcinki również będą pokazywane o nowej porze, czy jest to jednorazowa zmiana.  Zobacz także:  Iwona i Gerard z "Sanatorium miłości" są parą? Jest komentarz uczestniczki show TVP! "Sanatorium miłości" zmieni porę emisji. 1 marca show zostanie wyemitowane o godzinie 20:15.  

Anna Mucha i Antek Królikowski w show TVP To był rok
Mat. promocyjne
TV-Show
Władze TVP zmieniły porę emisji programu "To był rok!". Kiedy będą pokazywane nowe odcinki show?

8 marca na antenie Telewizyjnej Jedynki zadebiutował nowy program "To był rok!" Od tamtej chwili widzowie mogli zobaczyć trzy odcinki show z udziałem Marzeny Rogalskiej, Anny Muchy i Antka Królikowskiego. Do tej pory "To był rok!" był emitowany w piątkowe wieczory o godzinie 20:35, ale jak informuje portal wirtualnemedia.pl, władze TVP podjęły decyzję o zmianie pory emisji programu. Już w kwietniu show nie będzie pokazywane w piątki! "To był rok!" zastąpi "Sanatorium miłości" Według doniesień portalu stacja przeniosła emisję programu na niedzielne wieczory. Zmieniła się również godzina emisji show - od 7 kwietnia "To był rok!" będzie się rozpoczynał o godzinie 21:15. Oznacza to, że nowy program zastąpi znikające "Sanatorium miłości". Ostatni odcinek programu prowadzonego przez Martę Manowską zobaczymy w niedzielę 31 marca, a już tydzień później o tej porze zostanie wyemitowany kolejny odcinek "To był rok!". Przypominamy, że w każdym odcinku show "To był rok!" widzowie mogą przenieść się w czasie, od lat 60. ubiegłego wieku do początku XXI wieku. W programie uczestnicy wspominają m.in. kultowe filmy i przeboje z danego roku. Gwiazdy sprawdzają, co zapamiętały ze swojego dzieciństwa.  Oglądacie "To był rok!"? W niedzielne wieczory program zastąpi "Sanatorium miłości" Zobacz także:   Tak wyglądał pierwszy odcinek nowego show TVP "To był rok!"! Ania i Marek czy Antek i Wanda? Kto poradził sobie lepiej? Głosujcie!

Dawid z "Rolnik szuka żony" rozpacza z powodu Martyny
Mat. prasowe "Rolnik szuka żony"
TV-Show
Nagła zmiana w "Rolnik szuka żony". Manowska pokazała zdjęcie z Dawidem i mówi o "ostatecznej decyzji". O co chodzi? 
Władze TVP znów zmieniły godzinę emisji ostatniego odcinka siódmej edycji "Rolnik szuka żony"! Okazuje się, że wielki finał uwielbianego przez widzów programu jednak nie zostanie pokazany o godzinie 20:15!

Władze TVP zmieniły godzinę emisji ostatniego odcinka siódmej edycji "Rolnik szuka żony"! Okazuje się, że wielki finał uwielbianego przez widzów programu jednak nie zostanie pokazany o godzinie 20:15! Cały sezon programu był emitowany o stałej porze 21:15, jednak tuż przed finałem Telewizyjna Jedynka ogłosiła, że w niedzielę 13 grudnia "Rolnik szuka żony" ruszy godzinę wcześniej. Teraz nastąpiła kolejną zmianę! To bardzo ważna informacja dla wszystkich fanów programu!  Kiedy finał "Rolnik szuka żony7"? Wielki finał siódmej edycji "Rolnik szuka żony" zbliża się wielkimi krokami. Już dziś wieczorem, 13 grudnia, dowiemy się, jak potoczyły się losy Magdaleny, Macieja, Pawła, Józefa oraz Dawida. Teraz chyba wszyscy fani czekają na informacę, jak dziś wygląda związek Pawła i Marty, czy Maciej wciąż jest z Iloną, czy Magda jest szczęśliwa u boku Jakuba oraz czy Dawid i Józef znaleźli swoje drugie połówki. Odpowiedzi na wszystkie pytania poznamy już w wielkim finale- ale o której godzinie zostanie wyemitowany ostatni odcinek programu? Do tej pory Telewizyjna Jedynka informowała, że show zostanie wyemitowane o godzinie 20:15,  jednak okazuje się, że program zobaczymy i stałej porze! Mamy ostateczną decyzję Przywrócono nam godzinę FINAŁ ROLNIK SZUKA ŻONY W TĘ NIEDZIELĘ O 21:15 Czyli JAK ZAWSZE ‼️‼️‼️‼️- napisała Marta Manowska, prowadząca "Rolnik szuka żony". Fani są zachwyceni, że program zostanie wyemitowany o stałej porze. - Tak się cieszę💞😘😍 - No i pięknie 🙂 czekamy cierpliwie ❤️ - Super, że się udało jednak o stałej porze👍- komentują fani.  Wszystkim fanom programu jeszcze raz przypominamy- finał siódmej edycji "Rolnik szuka żony" zostanie wyemitowany w...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner