Kinga Rusin i Piotr Kraśko pokłócili się w DDTVN Kinga Rusin w czapce wychodzi ze studia DDTVN Kinga Rusin w czapce i kurtce z futerkiem wychodzi ze studia Dzień dobry TVN Kinga Rusin i Piotr Kraśko pokłócili się w Dzień dobry TVN Kinga Rusin i Piotr Kraśko wychodzą ze studia DDTVN
Kinga Rusin i Piotr Kraśko pokłócili się w DDTVN
1/10
Kinga Rusin i Piotr Kraśko pokłócili się w DDTVN

Kinga Rusin i Piotr Kraśko pokłócili się w weekendowym wydaniu "Dzień dobry TVN". O co poszło? Kinga zarzuciła Piotrowi, że przyczynia się do zanieczyszczenia powietrza! Dziennikarz szybko zareagował i wypomniał koleżance, że pomimo tego, że mieszka bardzo blisko studia DDTVN, do pracy przyjeżdża samochodem.

- Nie przyczyniaj się do wzrostu zanieczyszczenia powietrza, hodowla przemysłowa mięsa, z takiej jesz właśnie prawdopodobnie mięso...- powiedziała Kinga Rusin komentując posiłki Piotra Kraśki.

 

- Ile masz do domu? 500 metrów?- w odpowiedzi usłyszała dziennikarka.

 

- Dlatego chodzę na piechotę- zapewniała Kinga Rusin.

 

- A ten samochód tu stoi od tygodnia? - dopytywał Piotr Kraśko, sugerując, że pod studiem DDTVN stoi zaparkowane auto Rusin.

Po tej ostrzejszej wymianie uwag, Piotr i Kinga już w dobrych humorach prowadzili razem program. Czy były to tylko pozory? Czy para przyjaciół do zejściu z anteny była na siebie zła? Mamy zdjęcia Kingi Rusin i Piotra Kraśki zaraz po wyjściu ze studia "Dzień dobry TVN". Piotr wyszedł z Kingą na ulicę Marszałkowską w Warszawie, gdzie mieści się studio DDTVN, tam para spotkała się z Michałem Pirógiem. Później cała trójka udała się w stronę... auta. Na zdjęciach widzimy jak Michał Piróg żegna się z Piotrem, a następnie wsiada do białego auta. Kilka minut później Michał wraz z Kingą pojawili się na późnym śniadaniu w jednej z restauracji na warszawskim Powiślu. Zobaczcie zdjęcia!

 

ZOBACZ: Miłość Kingi Rusin i Marka Kujawy kwitnie! Poznaj wyjątkową historię ich związku

 

2/10
Kinga Rusin w czapce wychodzi ze studia DDTVN
3/10
Kinga Rusin w czapce i kurtce z futerkiem wychodzi ze studia Dzień dobry TVN
4/10
Kinga Rusin i Piotr Kraśko pokłócili się w Dzień dobry TVN
5/10
Kinga Rusin i Piotr Kraśko wychodzą ze studia DDTVN
6/10
Kinga Rusin i Piotr Kraśko wychodzą razem ze studia
7/10
Kinga Rusin, Piotr Kraśko i Michał Piróg wychodzą z DDTVN
8/10
Michał Piróg żegna się z Piotrem Kraśko
9/10
Michał Piróg wsiada do auta Kingi Rusin
10/10
Kinga Rusin i Michał Piróg idą na obiad do restauracji