"Projekt Lady" z udziałem Małgorzaty Rozenek przesunięty na wakacje
East News

Potwierdzone! "Projekt Lady" z Małgorzatą Rozenek już latem na antenie TVN! Znamy dokładny termin premiery!

"Projekt Lady" z udziałem Małgorzaty Rozenek przesunięty na wakacje
East News

Kiedy pierwszy odcinek programu "Projekt Lady" z Małgorzatą Rozenek? Już latem! Premierę nowego show zaplanowano na 27 czerwca, tuż po odcinku "Na Wspólnej". Początkowo program miał znaleźć się w wiosennej ramówce TVN, ale decyzja w jego sprawie została zmieniona. Jako powód sprawy podano, że stacja ma świetne wyniki, więc nie było potrzeby wzbogacania ramówki o kolejny, z założenia hitowy program.

Serial "Druga szansa", programy „Masterchef Junior” i „Agent" są prawdziwymi hitami. Nie ma więc biznesowego uzasadnienia aby wprowadzać już teraz "Projekt Lady", który też będzie hitem - mówiła wówczas Joanna Górska, szefowa zespołu PR stacji TVN w rozmowie z Party.pl

Teraz, kiedy stacja zakończyła emisję niemal wszystkich programów z wiosennej ramówki, znalazło się miejsce na nowe show.

Przypomnijmy, że bohaterkami prowadzonego przez Małgorzatę Rozenek programu "Projekt Lady" będzie 12 dziewczyn, których do tej pory raczej nie można było określić mianem dam. Niestroniące od imprez, używające wulgaryzmów i eksperymentujące z wyglądem dziewczyny trafią w ręce ekpertów, którzy mają przekonać je do zmiany stylu życia. Ta, która przejdzie najbardziej spektakularną i trwałą metamorfozę, wygra program i uzyska tytuł damy.

 

Będziecie oglądać show?

 

Zobacz też: Wiemy, z kim Małgorzata Rozenek jedzie do Azji w "Azja Express"! Będzie to dla niej bardzo bliska osoba!

 

Pierwszy odcinek "Projekt Lady" już 27 czerwca na antenie TVN.

Małgorzata Rozenek w czarnej bluzce
East News

 

Nowy program z Małgorzatą Rozenek powtórzy sukces "Perfekcyjnej Pani Domu"?

Małgorzata Rozenek w czarnej bluzce
East News

Przeładuj

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie są razem? Instagram mamy Łukasza wskazuje na coś innego...

zobacz 01:14