Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Macademian Girl uśmiech
TV-Show

Agent-Gwiazdy: Mamy zdjęcia z finałowego odcinka programu! Kto okaże się agentem? ZDJĘCIA

Agent-Gwiazdy: Mamy zdjęcia z finałowego odcinka programu! Kto okaże się agentem? ZDJĘCIA
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Na dobre i na złe, Tomasz Oświeciński
Facebook
Seriale
Tomasz Oświeciński w "Na dobre i na złe" razem z Anną Popek. W serialu wystąpi też inna gwiazda Agenta! ZDJĘCIA
Tomasz Oświeciński w "Na dobre i na złe" razem z Anną Popek. W serialu wystąpi też inna gwiazda Agenta! ZDJĘCIA

Nowe postaci w "Na dobre i na złe"  - dwie z nich to gwiazdy Agenta ! Tomasz Oświeciński i Antek Królikowski po show chyba nie mogą się rozstać i grają razem w serialu. Oświeciński i Królikowski pojawią się w "Na dobre i na złe", na planie z nimi była też Anna Popek. Dziennikarka zagra samą siebie. Widać szpital w Leśnej Górze jest bardzo popularny wśród gwiazd. Co będzie się działo w serialu?  Tomek Oświeciński wcieli się w rolę policjanta, a Antek Królikowski  zbira :). Jak widać po zdjęciach, odpowiada im taka konfiguracja. Tomasz Oświeciński po programie Agent przeżywa wielkie zainteresowanie swoją osobą. Można powiedzieć, że jest wszędzie i dużo gra. Wszystkich interesuje też jego życie prywatne i związek z nową partnerką oraz jego słodka córka Maja. Rasowa gwiazda :). Za to Antek jest typowany na tytułowego Agenta, jak skończy się program dowiemy się za tydzień. Zobacz także: Półfinał Agenta już dziś! Wiemy, co się stanie w programie! Kto jest agentem? Urbański, Antek czy Macademian Girl?   Tomek Oświeciński z Antkiem Królikowskim na planie "Na dobre i na złe"   Tomasz Oświeciński z Anną Popek na planie "Na dobre i na złe".

Hubert Urbański jest agentem?
TVN/x-news
TV-Show
Antek Królikowski podziękował innym uczestnikom za udział w Agencie. Ale chyba nie ze wszystkimi się polubił...
Antek Królikowski podziękował innym uczestnikom za udział w Agencie. Ale chyba nie ze wszystkimi się polubił...

Antek Królikowski wygrał program "Agent", a agentem okazał się Hubert Urbański. Antek zgarnął ponad 68 tysięcy złotych. W programie obiecał, że jeśli on go wygra, kupi Macademian Girl skuter za ich sojusz w programie, bo to ona będzie wielką przegraną show. A po finałowym odcinku Królikowski zamieścił wpis, który jasno mówi z kim się przyjaźni, a z kim nie za bardzo się polubił w programie Agent. Jedno jest pewne, Antek nie polubił się z Joanną Jabłczyńską . Królikowski nie bardzo wiedział za co podziękować Rafałowi Maślakowi . W ogóle nie pogratulował Hubertowi Urbańskiemu. Co napisał? Gratuluje i dziękuje! 
Tamara! Tomek! Dziękuje za #bezczelnysojusz! Tylko My wiemy jak wiele kosztowało nas ciągłe obserwowanie naszego kochanego enigmatycznego Agenta i na jak rozmaite sposoby staraliśmy się wpływać na pytania zadawane w szczegółowym teście wiedzy o Agencie! Zburzyliście stereotypy. Wielki szacun. Jesteście moimi zwycięzcami. #zawszebrylanty 
 Sylwia! Dziękuje, że mnie uratowałaś, gdy po pierwszym teście odpadłem i stałem się "przynętą", na którą wielu dało się złapać. Nigdy nie zapomnę jak pytałem Cię przywiązany do pala - "Możesz mnie tu zostawić albo wziąć immunitet albo kasę! Co wybierasz?!" A Ty powtarzałaś: "Ciebie! Wybieram Ciebie!" To było piękne, dziękuje #wonderwoman 
Vienio - Jesteś najbardziej pozytywnym artychą jakiego poznałem. Cieszę się, że Cię znam. Dzięki za Twoją energię, której cholernie brakowało gdy odpadłeś. 
Rafał - dziękuje za mistrzowskie selfie i algorytmy;)
 Kamila - dziękuje, że jesteś, że byłaś z nami. Jesteś absolutnie wyjątkową, wspaniałą kobietą! 
Michał - dziękuje za Twój talent! Twój głos, który umilał nam mozolne podróże busem do nieznanych celów i poczucie humoru, sprawiały, że wszystkim było lżej na duchu.
 Maciek -...

Hubert Urbański
ONS/Facebook
TV-Show
Hubert Urbański zdradził, na co przeznaczy wynagrodzenie za bycie agentem: "Mały biznes, ale pewny"
Hubert Urbański zdradził, na co przeznaczy wynagrodzenie za bycie agentem: "Mały biznes, ale pewny"

Hubert Urbański był agentem w programie TVN. Show wygrał Antek Królikowski, który zagarnął wygraną wysokości 68 tysięcy złotych. Pieniądze za swoją rolę otrzymał także agent. Oficjalnie nie wiadomo, o jaką kwotę chodzi. Jednak mają na uwadze gwiazdroskie stawki, z pewnością będzie to zawrotna pula. Na co Hubert Urbański przeznaczy pieniądze z "Agenta"? Prezenter pozwolił sobie na pewien żart na swoim facebookowym profilu. Kochani. Właśnie zakończyliśmy emisję kolejnej edycji programu "AGENT. GWIAZDY" w TVN. Dziękuję za wszystkie ciepłe słowa, pozdrowienia, gratulacje i wyrazy sympatii. Jeśli zastanawiacie się, na co przeznaczyłem uposażenie i diety z tytułu wykonywanych czynności służbowych, już odpowiadam - udziały w małym biznesie w niepozornej dzielnicy południowego Johanesburga - obrót nieduży, ale pewny, gwarancja ciągłego popytu i możliwość franczyzy w Europie. W razie czego - pamiętajcie o mnie - napisał. Do wpisu dołączona jest fotka na tle... zakładu pogrzebowego! Nie podejrzewaliśmy Huberta o tak mroczne poczucie humoru. ;)   Zobacz też: Wiemy, na co Antek Królikowski przeznaczy wygraną z Agenta! Hejt na aktora: Powinien podzielić się z Tamarą!   Hubert Urbański okazał się być tytułowym agentem w show TVN. Za pieniądze z wynagorodzenia dla agenta otworzy mały biznes? ;)

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner