Macademian Girl uśmiech Ekipa programu Agent Gwiazdy Agenta w finale Macademian Girl w czerwonej sukience
Macademian Girl uśmiech
1/4
Macademian Girl uśmiech

Finał programu "Agent" już 17 maja o godzinie 21.30. Po wielu tygodniach trudu, kombinacji, a przede wszystkim wielkich emocji, Agent zostanie zdemaskowany! A widzowie poznają zwycięzcę pierwszej edycji programu „Agent-gwiazdy”! W finałowej trójce są Tamara Gonzalez Perea, Hubert Urbański i Antoni Królikowski. To oni zdeklasowali pozostałych uczestników wykazując się sprytem, inteligencją i umiejętnością radzenia sobie w trudnych warunkach. Wśród nich jest jednak Agent, dla którego ostatni odcinek programu będzie nie lada wyzwaniem.

Finałowy odcinek programu "Agent" został nagrany w Warszawie w Reducie Banku Polskiego, gdzie agent będzie musiał ujawnić się przed pozostałą trzynastką uczestników. Jakie będą ich reakcje?

W finałowym odcinku widzowie poznają również zwycięzcę programu. Osobę, która przez cały wyjazd bacznie obserwowała każdego z uczestników i skrupulatnie zapamiętywała wszystkie szczegóły, aby poprawnie wytypować Agenta. To ona wygra zebrane w czasie programu pieniądze! Na kogo stawiacie? Zobaczcie zdjęcia z wielkiego finału!

 

Zobacz: Finał "Agenta" za tydzień, a fani coraz pewniejsi: Hubert jest agentem! Znaleźli kolejne dowody!

 

 

2/4
Ekipa programu Agent
3/4
Gwiazdy Agenta w finale
4/4
Macademian Girl w czerwonej sukience