Kariera Skrzyneckiej kwitnie
ONS

Złoty czas dla Skrzyneckiej dzięki udziałowi w "TTBZ". Jest zasypywana ofertami

Kariera Skrzyneckiej kwitnie
ONS

Udział Katarzyny Skrzyneckiej w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" był szeroko komentowany jeszcze przed startem show. Wielu sceptyków twierdziło, że gwiazda wiele ryzykuje i występy w programie niekoniecznie muszą odbić się pozytywnie na jej karierze. Nie mogli bardziej się mylić. Przypomnijmy: Skrzynecka zarabia najwięcej w "TTBZ"? Produkcja komentuje

Występy Skrzyneckiej w muzycznym show przysporzyły jej kolejnych fanów, a internauci rozpływają się nad jej umiejętnościami i zdolnościami wcielenia się w największe gwiazdy światowej estrady. A przecież nie zawsze tak było... Wokalistka nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwa z takiego odbioru jej nowej roli i dodaje, że udane występy w Polsacie przełożyły się też na inne projekty, w które się ostatnio angażuje.
 

Jestem szczęśliwa, bo dawno już nie dostałam tylu dowodów sympatii ze strony publiczności i fanów na Facebooku! Słowa uznania dla mojej pracy są ważniejsze niż zwycięstwo! Rzeczywiście, pojawiło się sporo propozycji zagrania koncertów. Pracuję nad też nad nowym spektaklem "Kiedy kota nie ma" w Teatrze Capitol, w którym gram główną rolę. Premiera już jesienią - zdradza "Party" Skrzynecka.


Magazyn ujawnia również, że Skrzynecka dostała propozycję udziału w kolejnym nowym programie. Póki co jednak, nie są znane żadne szczegóły.

Zobacz: Skrzynecka nie żałuje nieobecności w "TzG". Ma swoje powody

Metamorfozy w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo":

Więcej na temat Katarzyna Skrzynecka
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40