Karolina Szostak odejdzie z Polsatu?

Gorący news! Karolina Szostak po kilku miesiącach przerwy WRÓCIŁA na antenę Polsatu!

Karolina Szostak odejdzie z Polsatu?

Karolina Szostak wróciła do pracy w Polsacie! Jak podaje viva.pl, gwiazda po dłuższym urlopie powróciła do pracy i dziś miała pierwsze wejście na wizję o godz. 15.15 na antenie Polsat News. 

Karolina Szostak wróciła do pracy w Polsacie!

Przypominamy, że Karolina Szostak od marca była na urlopie. Gwiazda najpierw wyjechała na narty, później promowała swoją książkę "Moja spektakularna metamorfoza", a następnie udała się na urlop w ciepłe kraje. W pewnym momencie w mediach pojawiły się doniesienia, że gwiazda jest na przymusowym urlopie, ponieważ władzom stacji nie spodobała się jej sesja dla magazynu "Viva!". Rzekomo szefowie stacji ocenili, że zdjęcia są zbyt odważne i odsunęli ją od pracy. Poprosiliśmy wtedy o skomentowanie sprawy rzecznika prasowego stacji, Tomasza Matwiejczuka.

Karolina jest cały czas dziennikarką Telewizji Polsat. Obecnie jest na urlopie. Do reszty informacji nie będziemy się odnosić - powiedział Tomasz Matwiejczuk. 

 

Od tamtego komunikatu minęło kilka tygodni, a gwiazdy nadal nie było na wizji. To jednak dziś się zmieniło, ponieważ Szostak pojawiła się na antenie Polsat News, gdzie przedstawiła najnowsze informacje sportowe, a potem zdjęciem ze studia pochwaliła się w sieci. Cieszycie się z powrotu Szostak do pracy?

Przeczytaj też: Upał, basen, Karolina Szostak w kostiumie kąpielowym. Pozuje dla VIVY! Było naprawdę gorąco! WIDEO

 

Karolina Szostak wróciła do pracy w Polsacie

Karolina Szostak wróciła do pracy w Polsacie
Instagram

Gwiazda przez kilka ostatnich tygodni promowała swoją książkę

Karolina Szostak
ONS

Oraz była na wakacjach.

Karolina Szostak na wakacjach
Instagram

Więcej na temat Karolina Szostak
Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22