Karolina Korwin Piotrowska o Anji Rubik
ONS

Karolina Korwin Piotrowska ostro o mężu Anji Rubik: "Gdyby nie ona, nie wiedziałabym o jego istnieniu"

Karolina Korwin Piotrowska o Anji Rubik
ONS

Rozstanie Anji Rubik i Sashy Knezevica to temat, który wciąż wzbudza duże zainteresowanie. Para postanowiła się tymczasowo rozstać, aby odpocząć od siebie i nabrać dystansu. Nie ma mowy jednak o żadnym rozwodzie i podziale majątku! Jak zamieszanie wokół gwiazdorskiej pary komentuje Karolina Korwin Piotrowska?

 

Karolina Korwin Piotrowska o mężu Anji Rubik

 

Tego tematu nie mogło zabraknąć w sobotnim "Maglu towarzyskim". Dziennikarka TVN Style wraz ze swoim gościem, Ewą Lankiewicz, zastanawiały się, czy Anja i Sasha będą walczyć o majątek. Obie stwierdziły, że modelka ma tak wielką klasę, że nie pozwoli, aby takie rzeczy przedostały się do mediów. Karolina zaznaczyła jednak, że gdyby nie Rubik, nie wiedziałaby o istnieniu jej męża:

 

Z całym szacunkiem dla jej męża, ale gdyby nie Anja, nie wiedziałabym o jego istnieniu. Ona go lansowała przecież. - mówiła Korwin

 

Piotrowska ma również nadzieję, że w razie ich ewentualnego rozwodu, Sasha nie wywinie Anji żadnego numeru. W show-biznesie nie brakuje przecież przykładów, kiedy byli małżonkowie wzajemnie się obrażają i oskarżają.

 

Oglądaliście "Magiel towarzyski"?

 

Rozstanie Anji Rubik i Sashy Knezevia to temat numer 1. w mediach

Anja Rubik i Sasha Knezevic najlepiej ubranymi gwiazdmi 2013 według magazynu "Flesz"

Karolina Korwin Piotrowska na konferencji TVN Style

 

 

Przeładuj

Strajk Kobiet: Tysiące osób w całej Polsce przeciw decyzji Trybunału Konstytucyjnego

zobacz 02:08