Anna Karczmarczyk wygrała Taniec z Gwiazdami

Ostatni dzień aukcji Kryształowej kuli Anny Karczmarczyk i Jacka Jeschke. Ile już uzbierano?

Anna Karczmarczyk wygrała Taniec z Gwiazdami

Anna Karczmarczyk i Jacek Jeschke, zwycięzcy piątej edycji programu "Taniec z Gwiazdami", przekazali wygraną Kryształową Kulę na aukcję. Aukcja dla 4 Emila trwa do jutra 10 czerwca do godziny 14.00. Na razie najwyższa zalicytowana suma to 7100zł! 

 

Wszystkich chętnych by pomóc zapraszamy do dalszej licytacji na operację serca Emila Koryczana. Licytować trzeba w komentarzach pod linkiem: TUTAJ.

Chłopczyk ma 4 lata, od urodzenia cierpi na wadę serca i tylko droga operacja u prof. Hanleya w USA może go uratować. Potrzebne jeszcze: 1 959 329 zł. Ania z Jackiem chcą wesprzeć Emila w walce o operację serca, dlatego przekazali swoją Kryształową Kulę!

"Chcielibyśmy żeby właśnie ta nagroda przyczyniła się do uratowania serduszka Emila Koryczana. (...) Marzymy o tym by symbol naszego zwycięstwa przyczynił się do wygranej tego wspaniałego chłopca. Przekazujemy na aukcję Kryształową Kulę mającą dla nas ogromną, sentymentalną wartość, a tego Wielkiego człowieka, który otworzy swoje serce i wspomoże aukcję serdecznie ZAPRASZAMY NA WSPÓLNĄ KOLACJĘ."

A Kryształowa Kula będzie do odbioru podczas kolacji. Po wylicytowaniu przedmiotu wpłatę prosimy uiścić na: https://www.siepomaga.pl/emiloveaukcje w polu "słowo wsparcia" podając nr aukcji.

 

Zobacz także: Anna Karczmarczyk dopiero co zdobyła Kryształową Kulę, a już oddała ją na licytację. Fani oferują sporą sumę!

 

Anna Karczmarczyk i Jacek Jeschke oddali Kryształową Kulę na cel charytatywny

Anna Karczmarczyk, Jacek Jeschke

Mały Emil potrzebuje Waszej pomocy

Emil Koryczan

Anna Karczmarczyk w 5. edycji Tańca z Gwiazdami w finale walczyła o Kryształową Kulę z Elą Romanowską i wygrała.

Anna Karczmarczyk, Jacek Jeschke, Kasia Stnakiewiz
ONS.pl

Anna Karczmarczyk i Jacek Jeschke w finale Tańca z Gwiazdami.

Anna Karczmarczyk wygrała Taniec z Gwiazdami

Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17