Party Stories
Jury Top Model: Krupa, Woliński, Tyszka, Sokołowska, Piróg
ONS.pl
TV-Show

Znani goście w "Top Model"! Kto zasiądzie na panelu obok jurorów?

W 7. odcinku "Top Model" uczestników czeka sporo zadań. Pierwsze z nich polegać będzie na stworzeniu spotu reklamowego dla sieci sklepów obuwniczych. Tu będzie liczył się pomysł, umiejętność improwizacji, ale też dyscyplina oraz dobra współpraca z kamerą. Finalistom pomoże najpopularniejsza aktorka młodego pokolenia Julia Wieniawa - ambasadorka jednej z marek obuwniczych.

 

Zmierzyliśmy jurorów "Top Model"! Krupa, Woliński i Tyszka mają idealne wymiary? WIDEO

Julia Wieniawa i dwóch dodatkowych jurorów w "Top Model"!

W dalszej części uczestników czeka wielka niespodzianka - polecą do Austrii! Na miejscu będą musieli przygotować profesjonalną i pomysłową relację podróżniczą. Dla utrudnienia, z wplecioną, niezwykle trudną do wymówienia, niemieckojęzyczną kwestią. To jednak nie będzie koniec ich austriackiej przygody...

 

Na sam koniec finalistów czeka sesja zdjęciowa, w nietypowym miejscu - na lodowcu! Modeli i modelki wesprze światowej sławy model, były mąż Anji RubikSasha Knezevic. To właśnie on będzie jednym z dodatkowych jurorów, którzy zadecydują o losach uczestników. Do niego, Joasi Krupy, Dawida Wolińskiego, Marcina Tyszki i Kasi Sokołowskiej dołączy także redaktor naczelna magazynu Glamour - Anna Jurgaś.

 

Kto pożegna się z programem? Odpowiedź już 15. października!

 

Polecamy: Już są! Oto 14 wybrańców z "Top Model"! Kto powinieć wygrać?

 

Jury 7. odcinka "Top Model"

Julia Wieniawa w Top Model
Mat. prasowe

 

Julia Wieniawa pomoże uczestnikom podczas spotu reklamowego

Julia Wieniawa w Top Model
Mat. prasowe

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
East News
TV-Show
Anna Markowska odpadła w ścisłym finale "Top Model", czy ma do kogoś żal?
Julia Wieniawa w Top Model
TV-Show
Julia Wieniawa zastąpi Joannę Krupę w roli prowadzącej "Top Model"?! 
Julia Wieniawa w programie Top Model! Zastąpi Joannę Krupę?

Jesienią na antenie TVN pojawi się dziewiąta edycja programu "Top Model". Castingi do show, w związku z pandemią koronawirusa, odbywały się online. Teraz jednak ekipa wróciła na plan - oczywiście, w nadchodzącej odsłonie "Top Model" nie zabraknie gości specjalnych. Wśród nich pojawi się sama Julia Wieniawa! Marcin Tyszka opublikował zabawne nagranie z gwiazdą! Julia Wieniawa w "Top Model"! Producenci doskonale wiedzą, że Julia Wieniawa jest gwarantem doskonałej oglądalności. Jaką będzie pełnić rolę w show? Tego jeszcze nie wiadomo. Na pewno jednak nie zabraknie emocji, a ich przedsmak w dość nietypowy sposób pokazał na swoim Instagramie juror, Marcin Tyszka. Julia Wieniawa i prowadząca show, Joanna Krupa, odegrały scenkę walki o rolę prowadzącej! Panie zaczęły się nieco obrażać, a nawet szarpać. Na koniec rzeczywiście aktorka zajęła miejsce modelki. Niestety, filmik autorstwa znanego fotografa szybko zniknął z sieci. Przestraszył się rekacji gwiazd? Oczywiście Joanna zostaje na miejscu prowadzącej show, a udział Julii będzie gościnny!  Joanna Krupa niedawno została mamą. Asha oczywiście towarzyszy córce na planie!  Czekacie na nowe "Top Model"?  

Zwiastun drugiej edycji Tańca z Gwiazdami
YouTube
TV-Show
Jest już zwiastun nowego TzG! Zobaczcie gwiazdy w akcji [WIDEO]
Tak Honey, Wierzbicka, Maślak i inni szaleją na parkiecie

Druga edycja "Tańca z Gwiazdami" realizowana przez Polsat zadebiutuje na ekranach telewizorów za niespełna trzy tygodnie. Celebryci ostro trenują, aby w premierowym odcinku wypaść jak najlepiej, a za sobą mają już sesję promującą oraz nagrania spotu oficjalnego spotu reklamowego. Stacja zaprezentowała właśnie efekty ich pracy i możemy podziwiać pierwszy trailer nowego sezon show.  Mamy więc okazję zobaczyć po raz pierwszy wszystkich uczestników w tanecznych kreacjach. Zobacz: Wiemy z kim Honey zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"! To przystojny blondyn Poniżej zwiastun z udziałem m.in. Honey , Marceliny Zawadzkiej , Rafała Maślaka i Ani Wyszkoni . Będzie hit jesieni? Zobacz: Mamy pełną listę uczestników "Tańca z gwiazdami"! '); //--> Pełna lista uczestników nowej edycji "TzG":

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner