Joanna Moro w czarnej sukience pozuje do zdjęć
Eastnews

Joanna Moro wystąpi w Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Jest oficjalna decyzja!

Joanna Moro w czarnej sukience pozuje do zdjęć
Eastnews

Joanna Moro miała być największą gwiazdą szóstej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Jednak podobno aktorka boi się, że będzie musiała zrezygnować z show z powodu operacji kolana i straci aż 80 tys. zł. Wcześniej okazało się, że nie zagra już w serialu "Blondynka". Aktorka doznała kontuzji na nartach i niedawno przeszła operację, a teraz przechodzi rehabilitację. Jak udało nam się ustalić, Joanna Moro wystąpi w show jeśli pozwolą jej na to terminy, bo na razie umowa nie została jeszcze podpisana. Aktorka jest zaskoczona troską o jej kolano i zapewnia, że ma się świetnie i niedługo zamierza już nawet tańczyć.

Ostatnio media obiegły informacje o mojej kontuzji. Chciałabym podziękować za troskę o moje zdrowie. Czeka mnie teraz krótka rehabilitacja. A już niebawem zaczynam nowe projekty, w tym projekt teatralny, w którym będę ponownie tańczyć. Już nie mogę się doczekać. Póki co spędzam czas z moją kochaną rodziną - czytamy na Facebooku gwiazdy.

Zapytaliśmy menedżerkę Moro o nowe projekty aktorki.

Rehabilitacja przebiega ‎bez problemu i jest skuteczna. Już po wakacjach Joanna rozpoczyna próby do spektaklu Stepping Out w Och Teatrze. Czeka ją kilka godzin dziennie zajęć z tańca i stepowania. Dlatego podjęła decyzję o zabiegu, aby potem nie było problemu z kolanem w trakcie intensywnych prób do spektaklu i choreograficznych elementów - mówi Party.pl Magdalena Czerwiec.  - W drugiej  połowie lipca rozpoczyna zdjęcia do filmu w Rosji. Joanna Moro wyjeżdża na kilka dni, by zagrać postać dziennikarki śledczej, która trafia na trop uprowadzenia dziecka znanego biznesmena. Jednak jeśli nie odpuści, jej rodzina może być zagrożona... - dodaje.

Miejmy nadzieję, że między tymi wszystkim zajęciami Joasia będzie mieć czas na Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Z chęcią byśmy ją zobaczymy w tym show!

 

 

AKTUALIZACJA:

 

Joanna Moro wystąpi w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Na Facebooku programu pojawiła się oficjalna informacja!

 

Joanna Moro wystąpi w TTBZ

 

Zobacz także: Opalenizna, rozwiane włosy, letnie sandałki - Joanna Moro na pokaz mody ubrała się jak na plażę! WPADKA?

 

Joanna Moro na wakacjach z dziećmi leczy kolano.

Joanna Moro z dziećmi

Joanna Moro po serialu "Anna German" nagrała kilka piosenek z jej repertuaru, ciekawe jak sobie poradzi podczas programu TTBZ, gdy będzie śpiewała piosenki innych znanych artystów.

Joanna Moro w długiej kremowej sukni bokiem z odkrytymi ramionami
ons.pl

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00