Joanna Krupa w różowej sukience

Joanna Krupa o uczestniku Top Model: "Ja bym go w życiu nie wybrała". Dlaczego zmieniła zdanie?

Joanna Krupa w różowej sukience

Radosław Pestka to dla Joanny Krupy objawienie w nowym sezonie Top Model! Jednak kiedy zawitał w domu modelek wyglądał niepozornie i nikt nie obawiał się jako konkurencji. Sam wielokrotnie podkreślał, że ma kompleksy i czuje się gorszy od innych modeli. Teraz zadziwia uczestników i jury.

Joanna Krupa o Radosławie Pestce

Wystarczyło kilka zadań i sesji zdjęciowych, by Joanna Krupa zmieniła zdanie o Radku. Model już dwa razy został wyróżniony po sesjach zdjęciowych - nagie zdjęcia wyszły rewelacyjnie, a sesja ze spadochronem także bardzo mu się udała. To przekonało Krupę, że Radek słusznie zakwalifikował się do programu, choć wcześniej takiego przekonania nie miała:

Radek... To już druga sesja, co niesamowicie wyszedł na zdjęciu i muszę powiedzieć i przyznać się - tak nawet jak jemu mówię - jak przyszedł na casting, czy na bootcamp, jak mieliśmy wybrać tę czternastkę, mówiłam, że ja bym w życiu go nie wybrała. W życiu! I mówiłam: "Masz szczęście facecie", bo na metamorfozie zdecydowali, żeby bardzo jasno mu zmienić kolor włosów i to mu dało coś takiego, że jest taki inny, taki bardzo high fashion! I później zobaczyliśmy na sesjach: "Oh my God!", że coś takiego fajnego w nim wychodzi, jest super chłopak. Jest fajny, zdeterminowany, nie narzeka... Taki słodziak - powiedziała Joanna Krupa serwisowi topmodel.tvn.pl

Kibicujecie mu? Czy macie innego faworyta?

 

Radek Pestka przed metamorfozą w Top Model

Chłopak w niebieskiej koszulce

Radek Pestka po metamorfozie

Joanna Krupa na pokazie Joanny Klimas

EN_01178563_0250.jpg
East News

Więcej na temat Joanna Krupa Radek Pestka
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01