Koroniewska będzie nową Perfekcyjną Panią Domu

Koroniewska nową Perfekcyjną Panią Domu?!

Koroniewska będzie nową Perfekcyjną Panią Domu

Dobra passa Joanny Koroniewskiej trwa. Mimo iż odeszła z "M jak miłość", a program "Kocham cię Polsko" zniknął z ramówki, to jej kariera ciągle nabiera rozpędu. Aktora pod koniec zeszłego roku została nową twarzą lodów Koral, dzięki czemu podpisała lukratywny kontrakt, ale to nie koniec sukcesów w nowym roku. Jak dowiedział się "Super Express", gwiazda ma szansę otrzymać swój nowy program, który zagości w wiosennej ramówce TVP2.

Koroniewska może zostać gospodynią programu "Życie od kuchni". Gwiazda miałaby pomagać naprawiać złe relacje w rodzinach, poprzez naprawianie złych nawyków żywieniowych oraz porządkowania mieszkania. Całość nowego show łudząco przypomina format "Perfekcyjna Pani Domu".

Tabloid donosi, że telewizja obecnie szuka prowadzącej program. Na liście nazwisk znajdują się również Katarzyna Smutniak oraz Agnieszka Maciąg. Jednak największe szansę na pracę ma partnerka Macieja Dowbora, której pozycja w TVP cały czas się wzmacnia.

- Jej ścieżka w Dwójce to na razie pasmo samych sukcesów. Począwszy od serialu, "M jak miłość" po teleturniej "Kocham Cię, Polsko". Pod nieobecność Agnieszki Szulim ma szansę zostać główną żeńską twarzą stacji. W dodatku w 2012 r. była jedną z najczęściej pokazywanych gwiazd w prasie kobiecej - zdradził "Super Expressowi" pracownik TVP2.


Joanna Koroniewska przez lata grając w najpopularniejszym tasiemcu w kraju wyrobiła sobie wizerunek ciepłej, miłej i bardzo rodzinnej osoby, więc bez problemu sprawdziłaby się w roli eksperta nowego programu TVP. Ciekawe czy oni też będą mieli test białej rękawiczki...

Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48