Roast Kuby Wojewódzkiego - zapłakana Anna Dereszowska, uśmiechnięty Kuby Wojewódzkie
Facebook TVN

Jest skarga na roast Kuby Wojewódzkiego! Czy TVN zapłaci za żarty o śmierci Bogusława Kaczyńskiego?

Roast Kuby Wojewódzkiego - zapłakana Anna Dereszowska, uśmiechnięty Kuby Wojewódzkie
Facebook TVN

Czy roast Kuby Wojewódzkiego przekroczył granice dobrego smaku i uraził widzów, którzy we wtorkowy wieczór usiedli przed telewizorami? Na roast Wojewódzkiego wpłynęła skarga do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, bo ktoś poczuł się urażony. Teraz Krajowa Rada wystąpi do nadawcy o udostępnienie materiału z programu, by go przeanalizować. Co grozi stacji TVN? Tego jeszcze nie wiadomo. TVN chciał tego właśnie uniknąć i najpierw zastanawiano się, czy w ogóle wyemitować program, potem przesunięto go z 21.30 na 22.30 (we wtorek 16 lutego). Jednak w programie padło wiele przekleństw i mocnych żartów - żartowano m.in. ze śmierci Bogusława Kaczyńskiego czy choroby Michała Figurskiego.

 

W roaście „Wszyscy na jednego, czyli Roast Kuby Wojewódzkiego” wystąpili: Antoni Syrek-Dąbrowski, Cezary Jurkiewicz, Michał Kempa, Sebastian Rejent, Abelard Giza, Anna Dereszowska, Dawid Podsiadło  i Piotr Kędzierski.  Jeden z podpunktów ustawy o radiofonii i telewizji mówi, że „audycje lub inne przekazy, zawierające sceny lub treści mogące mieć negatywny wpływ na prawidłowy fizyczny, psychiczny lub moralny rozwój małoletnich, inne niż te, o których mowa w ust. 4, mogą być rozpowszechniane wyłącznie w godzinach od 23 do 6”. Czy roast Kuby Wojewódzkiego złamał tę zasadę? Dowiemy się, jak KRRiT zbada ten temat.

 

Zobacz także: Zobacz jak nabijali się z Urbańskiego, Wierzbickiej, Majewskiego! Najlepsze cytaty.

 

Roast Kuby Wojewódzkiego miał świetną oglądalność 1,7 mln widzów.

Kuba Wojewódzki w garniturze na scenie
Facebook

Już wiadomo, że będzie kolejny roast znanej osoby ze stacji TVN, nie wiadomo tylko jeszcze kogo. Może zgodzi się Dawid Podsiadło?

Dawid Podsiadło
ONS/Facebook

Przeładuj

Eurowizja 2020: Kto pojedzie z Polski? Oto wszyscy kandydaci!

zobacz 00:50