Jessica z Rolnik szuka żony

Jessica z "Rolnik szuka żony" odrzuciła zaręczyny! Kogo? Poznaj szczegóły!

Jessica z Rolnik szuka żony

 

Jessica skradła serca widzów programu "Rolnik szuka żony 5". Choć początkowo fani show podchodzili do niej z dystansem, bardzo szybko zrozumieli, że to delikatna i bardzo szczera dziewczyna. Niestety, tego samego zdania nie podzielał Krzysztof, który zaprosił ją do swojego gospodarstwa. Rolnik od początku miał wiele do zarzucenia Jessice. Przede wszystkim nie podobało mu się, że zbyt mocno się maluje i nosi wyzywające ubrania. Ostatecznie Krzysiek nie zdecydował się na kontynuowanie tej znajomości. Jessica początkowo była rozżalona, ale później również zrozumiała, że po prostu do siebie nie pasowali.

 

Zobacz także: Jessica z "Rolnik szuka żony" zdradziła, że szykuje się do operacji. Jakiej? Nie zgadniecie!

 

Jessica z "Rolnik szuka żony" o swoich związkach

Okazuje się, że Jessica do tej pory również nie miała szczęścia w miłości. Jej poprzednie związki kończyły się fiaskiem. Jessica opowiedziała o tym w rozmowie z "Rewią".

 

- Jeden chłopak wciąż mi się oświadczał, ale nie przyjmowałam pierścionka, bo czułam, że to nie to. Był nieodpowiedzialny, raz miał pracę, za chwilę ją tracił. Drugi z kolei był tak zazdrosny, że bałam się wychodzić z domu. Brał do ręki mój telefon, przeglądał połączenia, a nawet dzwonił do niektórych, żeby sprawdzić, kto to jest i o czym gadaliśmy. Długo razem nie pobyliśmy. Miałam dość - wyznała Jessica. 

 

Teraz jej największym marzeniem jest znalezienie odpowiedniego mężczyzny i założenie z nim rodziny. Trzymamy kciuki, aby wszystko jej się udało!

 

POLECAMY: Jessica z mamą w "Pytaniu na śniadanie". Czy znalazła miłość? Kto namówił ją do udziału w show?

 

Jessica i Krzysztof nie zostali parą

Finał Rolnik szuka żony 5 - Krzysiek i Jessica
Mat. promocyjne

Czy Jessica znajdzie miłość?

Jessica, kandydatka Pawła w Rolnik szuka żony
Mat. prasowe

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08