Jarosław Kuźniar w marynarce

Wiemy, co Jarosław Kuźniar będzie robił po odejściu z TVN! Gdzie zacznie pracę?

Jarosław Kuźniar w marynarce

Jarosław Kuźniar poprowadzi program publicystyczny w Onecie! W weekend dziennikarz ogłosił, że po kilku miesiącach przygody z "Dzień Dobry TVN" i 9 latach pracy w Grupie TVN, zdecydował się zmienić kierunek. We wtorek Jarosław Kuźniar po raz ostatni poprowadził program śniadaniowy z Anną Kalczyńską i pożegnał się z widzami. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, Kuźniar w Onecie poprowadzi program publicystyczny emitowany na żywo.

Potwierdzam, Jarosław Kuźniar przechodzi do Onetu. Dalsze informacje o jego programie podamy w stosownym czasie - powiedziała nam Agnieszka Odachowska, dyrektor komunikacji korporacyjnej Grupy Onet-RAS Polska.

W lutym br. Grupa Onet-RASP zapowiedziała cotygodniowy program publicystyczny na żywo „Subiektywni”, składający się z rozmów gospodarza z publicystami i innymi ekspertami o bieżących tematach politycznych i społecznych. Cykl miał wystartować w kwietniu, a pod uwagę w roli prowadzącego brano między innymi Piotra Kraśkę. Być może Jarosław Kuźniar odnajdzie się w tej roli?

 

Zobacz: Wiemy, kto zastąpi Jarosława Kuźniara w "Dzień Dobry TVN"!

 

Jarosław Kuźniar żegna się z widzami "Dzień Dobry TVN"

Jarosław Kuźniar przechodzi do Onetu

Jarosław Kuźniar w szarej bluzce

Jarosław Kuźniar wychodzi z DDTVN

Jarosław Kuźniar w czarnych spodniach

Więcej na temat Jarosław Kuźniar
Przeładuj

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

zobacz 00:52