Anna Kalczyńska, Jarosław Kuźniar
ONS/Facebook
TV-Show

Kuźniar w swoim ostatnim występie w DDTVN potrząsał... fallusem! Kalczyńska rozbawiona: "Nigdy tego nie robiłeś?"

Odważnie pożegnał się z programem

Jarosław Kuźniar w pożegnalnym odcinku "Dzień dobry TVN" potrząsał sztucznym fallusem. Zdziwieni? We wtorkowym, ostatnim dla Kuźniara, odcinku programu goścmi programu było małżeństwo podróżników  - Elżbieta i Andrzej Lisowscy. Przynieśli do studia pamiątkę z jednej z ostatnich wypraw. Był to posążek o kształcie fallusa, który w wielu kulturach uznawany jest za symbol szczęścia i powodzenia.

Jarosław Kuźniar wyraźnie zainteresował się tym tematem, stwierdzając, że skoro jest to jego ostatni dzień w pracy, to powinien wykorzystać talizman, by i jemu przyniósł szczęście.

Koleżanki się upominają, żebym rzeczywiście potrząsnął. Dzisiaj jestem po raz ostatni raz w telewizji, więc mogę fallusem potrząsnąć na żywo - powiedział nieco zawstydzony Jarosław Kuźniar.

Anna Kalczyńska, wyraźnie rozbawiona tematem, skomentowała to odważnym pytaniem, w którym nie zabrakło ironii.

Nigdy tego nie robiłeś?!

Sytuacja wyraźnie rozbawiła nie tylko redakcyjnych kolegów Kuźniara, ale również widzów programu. Przypomnijmy, że Jarosław Kuźniar zrezygnował z pracy w telewizji TVN. Dziennikarz wraca do ulubionego przez siebie dziennikarstwa informacyjnego. Poprowadzi program publicystyczny w portalu Onet.pl.

 

Zobacz też: Anna Kalczyńska o odejściu Jarosława Kuźniara z DDTVN: "Teraz marzy mi się partner... wierny!" WIDEO.

 

Jarosław Kuźniar w ostatnim odcinku "Dzień dobry TVN" potrząsał sztucznym fallusem... na szczęście!

 

 

Dziennikarz zakończył pracę w stacji TVN.

Jarosław Kuźniar w szarej bluzce

Teraz Kuźniar będzie pracował w portalu Onet.pl.

Jarosław Kuźniar na gali
Ons.pl

 

Jarosław Kuźniar w granatowej marynarce
ONS
TV-Show
Wiemy, kto zastąpi Jarosława Kuźniara w "Dzień Dobry TVN"!
AKTUALIZACJA

Andrzej Sołtysik zastąpi Jarosława Kuźniara w programie "Dzień Dobry TVN"?  Taką informację podał dzisiejszy "Fakt". Dla dziennikarza ma to być wielki powrót do telewizji śniadaniowej. Prowadził on już poranne pasmo TVN w latach 2007-2012. Sołtysik ma zająć miejsce po Jarosławie Kuźniarze, który całkowicie rezygnuje z pracy w stacji TVN. Dziennikarz przechodzi do portalu Onet.pl, w którym ma poprowadzić na żywo program publicystyczny. Będzie to dla niego powrót do dziennikarstwa informacyjnego, które najbardziej lubi. O swojej decyzji Jarosław Kuźniar poinformował swoich fanów na Facebooku. Nigdy nie sądziłem, że tak szybko będę musiał (chciał?) powiedzieć wam, że czas na nowe. Dla mnie osobiście bezcenny będzie powrót do dziennikarstwa informacyjnego - napisał dziennikarz. Jarosław Kuźniar prowadził "Dzień Dobry TVN" zaledwie od września 2015 roku. Przeszedł do śniadaniówki z TVN24. Jak Andrzej Sołtysik sprawdzi się w roli prowadzącego poranne pasmo? Dowiemy się już wkrótce! Nowy prowadzący, prawdopodobnie podobnie jak Jarosław Kuźniar, będzie partnerem antenowym Anny Kalczyńskiej.   AKTUALIZACJA Właśnie dostaliśmy e-maila od TVN-u, w którym stacja potwierdziła informacje "Faktu". "Wraz z Anną Kalczyńską poprowadzi codzienne wydanie programu", czytamy w oświadczeniu stacji.   Zobacz też: Kto zastąpi Jarosława Kuźniara w Dzień Dobry TVN? Zagłosuj na swoich faworytów!   Jarosław Kuźniar kończy pracę w "Dzień Dobry TVN". Jego miejsce zajmie Andrzej Sołtysik?

Anna Kalczyńska w granatowej sukience
Newsy
Sołtysik jest lepszy od Kuźniara w "DD TVN"? Kalczyńska ocenia: "Nasza znajomość dopiero się zaczyna"
Sołtysik jest lepszy od Kuźniara w "DD TVN"? Kalczyńska ocenia: "Nasza znajomość dopiero się zaczyna"

Anna Kalczyńska zdradziła, czy cieszy się z tego, że poprowadzi "Dzień Dobry TVN" z Andrzejem Sołtysikiem! Dziennikarz był jednym z pierwszych prowadzących program śniadaniowy, ale potem zniknął z anteny. Teraz powraca na ekrany w tej roli po tym, jak ze stacją pożegnał się Jarosław Kuźniar. Obecność Andrzeja Sołtysika w "Dzień Dobry TVN" wzbudza wiele emocji, ale z pewnością doda to trochę świeżości dobrze znanemu wszystkim programowi. A co o współpracy z dziennikarzem sądzi Anna Kalczyńska , która będzie mu partnerować? Nasza znajomość dopiero się zaczyna, ale to jest bardzo doświadczony dziennikarz. Ma duże poczucie humoru, wiedzę w wielu tematach. Od lat specjalizuje się w tematyce filmowej, prowadził rozmowy z największymi gwiazdami kina. Na pewno będzie zaangażowany w swoją pracę. Myślę, że będę miała w nim oparcie i stworzymy świetny duet - wyznała dziennikarka w rozmowie z gazetą "Świat i ludzie". Anna Kalczyńska oceniła też współpracę z Jarosławem Kuźniarem: Życzę mu wszystkiego dobrego. Z Jarkiem zawsze było trochę ironicznie i spontanicznie. Oboje jesteśmy silnymi osobowościami, ale on bardzo tęsknił za programem informacyjnym. Czy Andrzej Sołtysik będzie lepszym prowadzącym od Jarosława Kuźniara?   Zobacz:  Wiemy, co Jarosław Kuźniar będzie robił po odejściu z TVN! Gdzie zacznie pracę?   Anna Kalczyńska o pracy z Andrzejem Sołtysikiem   Andrzej Sołtysik zastąpi Jarosława Kuźniara w "Dzień Dobry TVN".

Anna Kalczyńska, Jarosław Kuźniar
ONS
Newsy
Jarosław Kuźniar i Anna Kalczyńska pokłócili się na Twitterze?! Poszło o politykę!
Jarosław Kuźniar i Anna Kalczyńska pokłócili się na Twitterze?! Poszło o politykę!

Jarosław Kuźniar i Anna Kalczyńska pokłócili się na Twitterze! Znany duet dziennikarzy z programu "Dzień dobry TVN" ma za sobą sprzeczkę na oczach internautów! Para świetnie dogaduje się na antenie, ale po pracy najwyraźniej już nie bardzo... O co poszło? Kłótnia Jarosława Kuźniara i Anny Kalczyńskiej Jarosław Kuźniar i Anną Kalczyńska zostali zawodowym duetem we wrześniu 2015 roku i od razu przypadli widzom do gustu. Doskonale radzą sobie w roli prowadzących poranne show "Dzień dobry TVN". Przeprowadzane przez nich rozmowy są merytoryczne, profesjonalne i uprzejmie. Dlatego wśród widzów  popularnej śniadaniówki nie brakuje takich, którzy uwielbiają ten duet. Jednak, gdy gasną studyjne światła relacja na linii Kalczyńska-Kuźniar wygląda nieco inaczej? Wymiana zdań, do której doszło między dziennikarzami na Twitterze może o tym świadczyć. Wszystko zaczęło się od posta Jarosława Kuźniara, który zabrał głos w sprawie obrad Komisji Europejskiej na temat sytuacji politycznej w Polsce: Komisja Europejska bierze się za pisowskie rozwalanie prawa w PL. Dobrze, że jest ktoś mądrzejszy. Szkoda, że obcy - napisał dziennikarz. Ten wpis najwyraźniej nie przypadł do gustu jego koleżance z programu. Która tak skomentowała słowa Kuźniara: @jarekkuzniar szkoda, że mądrzejszy obcy nie interweniowali, kiedy OFE zasilały budżet PO i kiedy ABW podsłuchiwała dziennikarzy. Prawda? Kuźniar nie pozostał jej dłużny i napisał: Chyba pomyliłaś konto adresata, Aniu. Albo miałaś popołudniowy włam na swoje. Interweniować w centrali @twitter? Sprzeczka między dziennikarzami zakończyła się stanowczym pytaniem dziennikarza: Dajesz mi wybór: ban lub wycisz #DobregoPopołudnia @AnnaKalczynska W wymianę zdań włączył się także dziennikarz Tomasz Rożek, który w "Dzień dobry TVN" prowadzi kącik naukowy....

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner