"Love Island": Karolina Gilon
Mat. prasowe
TV-Show

Jak uważnie oglądasz 3. edycję "Love Island"? Sprawdź się w naszym quizie! Tylko dla prawdziwych fanów

Rozwiąż quiz Party.pl i sprawdź, czy na pewno jesteś wiernym fanem "Love Island"!

Już po raz trzeci na antenie telewizji Polsat możemy śledzić program "Love Island". Ta edycja już została okrzyknięta przez fanów jako najlepsza z dotychczasowych! Na Wyspie Miłości dzieje się naprawdę wiele, między innymi po raz pierwszy w historii polskiej wersji show, ruszył projekt Casa Amor. Oprócz tego uczestnicy dostarczają nam całej gamy emocji - byliśmy już świadkami zgrzytów i kłótni, ale także także romantycznych randek i czułych gestów. 

Z tego też względu postanowiliśmy przygotować dla Was quiz! Odpowiedzcie na kilka pytań i sprawdźcie, czy na pewno uważnie śledzicie 3. edycję "Love Island". Nie przedłużając - zaczynajmy!

Zobacz także: "Love Island": Marcin odszedł z programu, by ratować Angelę?! Fani wściekli na zachowanie dziewczyny: "Nawet nie podziękowała"

"Love Island": Marcin i Angela
Mat. prasowe
TV-Show
"Love Island": Marcin odszedł z programu, by ratować Angelę?! Fani wściekli na zachowanie dziewczyny: "Nawet nie podziękowała"
"Love Island": Marcin odszedł z programu, by ratować Angelę?! Fani wściekli na zachowanie dziewczyny: "Nawet nie podziękowała"

W minionym odcinku 3. edycji "Love Island" , byliśmy świadkami prawdziwego trzęsienia ziemi. Tuż przed tym, jak panowie wyruszyli do Casa Amor, doszło do zaskakującego zwrotu akcji na Wyspie Miłości. Z programu decyzją uczestników miała pożegnać się jedna z par, jednak Marcin postanowił zareagować wcześniej i zdecydował się na dobrowolne odejście z show. Fani programu są pewni, że chłopak postąpił w ten sposób, aby uratować Angelę! Dlaczego tak uważają? Sprawdźcie! Zobacz także:  "Love Island 3": Internauci wściekli na zachowanie Maćka: "Żenada". Wyrzucą go z programu?  "Love Island": Marcin zdecydował się opuścić program, aby uratować Angelę? Ostatnio fani "Love Island" mogli za pośrednictwem aplikacji głosować na parę, która ich zdaniem powinna otrzymać immunitet miłości. Jak się okazało, widzowie wybrali Walerię i Piotra. Ich radość z immunitetu nie trwała jednak długo. Kiedy Karolina Gilon weszła do willi i zakomunikowała, że uczestnicy muszą zadecydować, która z par ma opuścić show, nagle Marcin zdecydował się sam zrezygnować z udziału w programie!  Wszyscy byli zszokowani decyzją uczestnika, ale widzowie podejrzewają, dlaczego tak postąpił. Po pierwsze chłopak nie potrafił znaleźć miłości, a jego para z Angelą i tak by się rozpadła, bo dziewczyna już dawno zdecydowała, że chce coś stworzyć z Arsenem. Marcin wiedząc, że on i Angela są najsłabszą parą, najwyraźniej chciał uchronić dziewczynę przed odejściem z programu, bo to właśnie ich z dużym prawdopodobieństwem mogliby wytypować pozostali uczestnicy do opuszczenia show. Internauci twierdzą, że Marcin pokazał swoim zachowaniem ogromną klasę, za to nie szczędzą gorzkich słów Angeli. Dziewczyna nawet nie pożegnała się z partnerem i nie podziękowała mu...

"Love Island": Zera i Maciek
Mat. prasowe
TV-Show
"Love Island 3": Internauci wściekli na zachowanie Maćka: "Żenada". Wyrzucą go z programu? 
Maciek rozwścieczył widzów "Love Island 3". Internauci chcą, żeby odpadł z programu! Nie zostawili na nim suchej nitki.

To, co wydarzyło się w ostatnim odcinku " Love Island 3 " przeszło nasze wszelkie oczekiwania. Najpierw Marcin sam zadecydował o rezygnacji z dalszego udziału w programie, a kiedy doszło do przeparowania Maciek nieoczekiwanie wybrał Anię! Uczestnik swoim zachowaniem nie tylko po raz kolejny doprowadził Zerę do łez i zirytował swoją nową-starą partnerkę, ale i zdecydowanie rozwścieczył widzów, którzy ponownie nie zostawili na nim suchej nitki.  "Love Island 3": Internauci mocno komentują zachowanie Maćka Maciek zdecydowanie idzie po tytuł najmniej lubianego uczestnika trzeciej edycji "Love Island". Uczestnik, który najpierw zabiegał o względy Ani, po to, by później porzucić ją na rzecz nowej uczestniczki Zery, która od razu wpadła w oko, nie raz rozczarował widzów swoim zachowaniem. Najpierw doprowadził swoją nową partnerkę do łez , a teraz postanowił ponownie wybrać Anię, tym samym wyrzucając Zerę z programu. Żalu do swojego obecnego partnera nie kryje sama Ania. Dziewczyna stwierdziła, że jego zachowanie jest egoistyczne i że bawi się uczuciami innych. Co więcej, widzowie są tego samego zdania. Na oficjalnym profilu "Love Island" na Instagramie nie brakowało negatywnych komentarzy w stronę uczestnika:  - Maciek skacze z kwiatka na kwiatek   - Szkoda mi tej Zery   - Nie no Maciek idziesz do domu   - Ale wstyd Maciek 🤮🤮🤮   - Maciuś Ty dupku!Wstyd mi za Ciebie   - Prawdziwego faceta poznaje po tym jak kończy. Nawet jak podjął taką decyzję, powinien podziękować Zerze i zachować się z klasą. A nie tekst: szkoda było to ciągnąć. Miło........   - Tekst "szkoda było to ciągnąć" ŻENADA. Maciek - król samozachwytu i ta jego wieczna znudzona mina 🤮   - Pierwszy raz...

Uczestnicy Love Island 3
Mat. prasowe
TV-Show
"Love Island 3": Marcin zrezygnował z udziału w show, Maciek wyeliminował Zerę! Nie mogła powstrzymać łez!
Love Island 3: Kto odpadł z show? Zera odpadła z Love Island, Maciek wybrał Anię!

Choć to mieszkańcy wyspy miłości mieli podjąć decyzję o tym, z kim tym razem się pożegnają, w " Love Island 3 " doszło do nieoczekiwanego zwrotu akcji. Jeden z uczestników dobrowolnie postanowił opuścić program i szukać uczuć poza kamerami. To pociągnęło za sobą konsekwencje, których nikt się nie spodziewał. Kiedy doszło do przeparowania, miała miejsce kolejna niespodzianka. Choć pomiędzy tą parą od początku była chemia, koniec końców on wybrał inną, czym doprowadził do łez nawet Karolinę Gilion! Kto posunął się do takiego kroku? Nawet pozostali uczestnicy nie mogli w to uwierzyć.  "Love Island 3": Uczestnik zrezygnował z programu! Kogo wybrał Maciek? Ten krąg ognia przyniósł o wiele więcej emocji, niż ktokolwiek mógłby się spodziewać. Kiedy Karolina Gilon ogłosiła, że decyzją widzów immunitet miłości otrzymali Waleria i Piotr, a uczestnicy muszą wybrać która z par pożegna się z programem, nieoczekiwanie przerwał im Marcin, który postanowił zrezygnować z dalszego udziału!  Karolino, mówisz, ze tutaj przyjeżdża się, by szukać miłości. Ja czuję, że tej miłości nie znajdę, dlatego chcę zrezygnować z programu - wyznał.          Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)   Jak się okazuje, Marcin doszedł do wniosku, że w programie pokazał wystarczającą próbę sił i nie ma wątpliwości, że jego druga połówka czeka na niego poza wyspą miłości. Uczestnicy nie kryli zdziwienia, jednak jego decyzja była...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner