Izabela Zwierzyńska na kolacji

Z "Barw szczęścia" do "Hell's Kitchen". Gwiazda podczas gotowania podpaliła sobie włosy!

Izabela Zwierzyńska na kolacji

W najbliższym odcinku "Hell's Kitchen" znowu nie zabraknie emocji. Tym razem gościem będzie Izabela Zwierzyńska, znana z serialu "Barwy szczęścia". Gwiazda uwielbia gotować, ale kiedyś przydarzyła jej się wpadka, która mogła skończyć się tragicznie:

Będąc małą dziewczynką zrobiłam moim rodzicom, z okazji rocznicy ślubu, deser z kawą. Mamę i tatę posadziłam na kanapie, a przygotowaną niespodziankę wnosiłam na tacy, na której stała też świeczka. Nie wiem jak do tego doszło, ale w pewnym momencie zaczęły palić się moje włosy. Mama wpadła w panikę i zaczęła je gasić. Na szczęście nic poważnego się nie stało. Tyle, że z mojej romantycznej niespodzianki nic nie wyszło.

Czy Izabela Zwierzyńska otworzy swoją restaurację?

Pomimo tej przykrej sytuacji aktorka nie zraziła się do gotowania - wręcz przeciwnie. Dzisiaj to jedna z wielu pasji Izabeli Zwierzyńskiej. Jak mówi, w przyszłości być może skupi się tylko na tym:

Gdybym nie została aktorką chciałabym zostać restauratorką. Poważnie rozważam to w przyszłości, ale wiem, że jest to ciężki kawałek chleba. Po raz kolejny utwierdziłam się w tym widząc co dzieje się w "Hell's Kitchen".

Jak wypadła Izabela Zwierzyńska w "Hell's Kitchen"? Zobaczcie zdjęcia!

 

Izabela Zwierzyńska w "Hell's Kitchen"

Izabela Zwierzyńska w czarnej sukience

 

Izabela Zwierzyńska czeka na kolację

Izabela Zwierzyńska fryzura

 

Izabela Zwierzyńska na kolacji w "Hell's Kitchen"

Izabela Zwierzyńska je

 

 

Przeładuj

Doda ostro komentuje postawę Kingi i Agaty Dudy w sprawie aborcji! Dawno tak mocno się nie wzburzyła

zobacz 01:54