Joachim i Iza z "Gogglebox. Przed telewizorem"
fot. TTV/Tomasz Kordek

Izabela z "Gogglebox" szaleje na plaży! Z kim pojechała na wakacje?

Joachim i Iza z "Gogglebox. Przed telewizorem"
fot. TTV/Tomasz Kordek

Izabela Zeiske z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" pochwaliła się w sieci zdjęciami z wakacji. Uczestniczka programu TTV urlop spędza z rodziną nad polskim morzem. Uczestniczka rozrywkowego programu cieszy się świetną pogodą a fotografie z jej błogiego odpoczynku robią furorę w sieci.

Zobaczcie, jak Izabela odpoczywa na wakacjach! Która miejscowość jest najlepsza na wakacje nad polskim morzem? ;) 

Izabela z Gogglebox na wakacjach

Izabela Zeiske z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" cieszy się coraz to większą popularnością w sieci! Uczestniczkę programu na Instagramie obserwuje blisko 80 tysięcy osób. Celebrytka jest bardzo aktywna w social mediach i z chęcią odpowiada na pytania internautów, co z pewnością przysparza jej fanów. 

Zobacz także: Izabela z "Gogglebox" pokazała zdjęcia z młodości! "Pomimo operacji moja metamorfoza przeszła cudownie"

Co ciekawe, jej syna, który razem z nią komentuje programy na antenie TTV obserwuje cztery razy mniej osób. Czy Joachim powinien uczyć się od mamy social mediów? Jeśli zależy mu na popularności, to zdecydowanie tak.

Obecnie Izabela Zeiske odpoczywa wraz z rodziną w Sarbinowie. Gwiazda cieszy się urlopem, odpoczywając od zdjęć do "Gogglebox. Przed telewizorem". 

Kochani cudowne chwile z synem z rodzinką, przepiękny czas wakacji, miłości, szczęścia. Czas mija ale uczucia i my jesteśmy wciąż tacy sami buziaki❤❤❤ - napisała Iza Zeiske na Instagramie. 

Ostatnio producenci "Gogglebox. Przed telewizorem" ogłosili casting do nowej 11. edycji programu. Myślicie, że Izabela pojawi się w kolejnym sezonie i teraz zbiera siły do niego? Zobaczcie zdjęcia!

Izabela z synem na wakacjach 

Celebrytka odpoczywa z rodziną 

Izabela na zdjęciu z młodości na wakacjach 

 

Więcej na temat Gogglebox. Przed telewizorem
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09