Miko, Bachleda-Curuś, Rosati
ONS.pl

Robi karierę w USA, w Polsce wystąpi w show Azja Express! O której aktorce mowa?

Miko, Bachleda-Curuś, Rosati
ONS.pl

Znamy nazwiska gwiazd, które pojawią się w programie Azja Express! Wszystkie znajdziecie na Party.pl. Jak ustaliliśmy, kolejną osobą, która zgodziła się na wyjazd do Azji i występ w show, to polska aktorka, która pracuje w Hollywood - Iza Miko!

Aktorka, podobnie jak Weronika Rosati czy Alicja Bachleda-Curuś, mieszka w Hollywood i gra w amerykańskich produkcjach. Prowadzi też swojego ekologicznego bloga i raz na jakiś czas bywa w Polsce. Ale Iza Miko jest wielką miłośniczką podróżowania po Azji i - jeśli jedzie na wakacje - to tylko tam. Dlatego dobrze zna tamte rejony i kulturę, co będzie dla niej bardzo pomocne w programie.

 

Jak już dziś pisaliśmy w Orient Express zobaczymy też Małgorzatę Rozenek i Radosława Majdana. Jak na razie wiadomo, że w programie wystąpi też Agnieszka Włodarczyk, która pojedzie z Marią Konarowską.

 

O co chodzi w show?

Azja Express (nazwa robocza to "Orient Express") to zagraniczny format, w którym osiem par składających się z gwiazd w ekstremalnych warunkach musi dostać się z jednego miasta do kolejnego. Nie będą mieli pieniędzy (jedynie euro dziennie na głowę), telefonów czy środków transportu. Wszystko będą musieli załatwić swoim urokiem osobistym lub odpracować często zmuszeni do porozumiewania się w języku, którego nie znają.

 

Będziecie oglądać show Azja Express?

 

Zobacz także: Seksowna Iza Miko na otwarciu galerii w Los Angeles! Miała na sobie… odważną sukienkę polskiej projektantki!

 

Iza Miko to jedna z Polek, która mieszka na stałe w Stanach i tam robi karierę aktorską.

Iza Miko w czarnej sukni w kropki
East News

 

Iza Miko w Polsce zagrała w superprodukcji "Kochaj i tańcz" z 2009 roku.

Iza Miko na Wars&Sawa Cup
ONS

 

Iza Miko kiedyś spotykała się z Maćkiem Zakościelnym.

Iza Miko w czerwonej sukience z Maćkiem Zakościelnym na premierze filmu
Eastnews

Więcej na temat Orient Express Azja Express
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37