Marta Manowska na planie programu Rolnik szuka żony
Facebook

Nie uwierzycie, ile osób oglądało pierwszą edycję "Sanatorium miłości"! Przebiło popularnością "Rolnik szuka żony"?

Marta Manowska na planie programu Rolnik szuka żony
Facebook

Wielki finał "Sanatorium miłości" już za nami". W ostatnią niedzielę Telewizyjna Jedynka wyemitowała ostatni odcinek programu prowadzonego przez Martę Manowską. W show wystąpiły osoby w wieku 60+, które poszukiwały swojej drugiej połówki. Jak już wiemy, dzięki "Sanatorium miłości" szczęście odnaleźli Małgosia i Marek, którzy przyznali, że są razem!

Władze TVP już jakiś czas temu przyznały, że za program wróci na antenę za rok. Teraz jednak pojawia się  pytanie, ile osób oglądało pierwszą edycję "Sanatorium miłości". Czy show przyciągało miliony widzów przed telewizory? Wyniki oglądalności są jednoznaczne!

Ile osób oglądało pierwszą edycję "Sanatorium miłości"?

Okazuje się, że pierwszy sezon "Sanatorium miłości" był prawdziwym hitem! Jak informuje portal  branżowy wirtualnemedia.pl, program oglądało średnio 3,50 mln widzów. Telewizyjna Jedynka w czasie nadawania show znajdowała się na pozycji lidera na całym rynku telewizyjnym. Najwięcej osób obejrzało trzeci odcinek "Sanatorium miłości"- program śledziło wówczas 3,89 mln osób! 

Okazuje się więc, że "Sanatorium miłości" goni popularnością hitowe show "Rolnik szuka żony". Piątą edycję programu o poszukujących miłości rolnikach oglądało średnio 3,70 mln widzów. 

Fanom "Sanatorium miłości" i "Rolnik szuka żony" przypominamy, że w bliżające się Święta Wielkanocne Telewizyjna Jedynka wyemituje dwa specjalne odcinki z uczestnikami "Sanatorium" oraz pilotażowy odcinek szóstej edycji "Rolnika". Będziecie oglądać? 

Pierwsza edycja "Sanatorium miłości" przyciągała średnio 3,50 mln widzów.

sanatorium beta
East News

Show wróci na antenę za rok.

East News

Zobacz także: Wybierz najsympatyczniejszego uczestnika "Sanatorium miłości"! Kto zasłużył na miano króla i królowej turnusu?

Więcej na temat Sanatorium miłości
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37