Norbi na planie Jaka to melodia
East News
Jaka to melodia?

Program "Jaka to melodia" zyskał czy stracił widzów? Znamy wyniki oglądalności!

Norbi na planie Jaka to melodia
East News

Od kilku miesięcy widzowie mogą oglądać odświeżoną wersję programu "Jaka to melodia?". Muzyczny teleturniej przez 21 lat prowadził Robert Janowski - niestety w 2018 roku okazało się, że gospodarz show zakończył współpracę z TVP, a stacja rozpoczęła poszukiwania nowego prowadzącego. Szybko okazało się, że miejsce Roberta Janowskiego zajął Norbi, który miał przyciągnąć nowych widzów przez telewizory. Czy tak się stało? Wyniki oglądalności mówią same za siebie... 

Ile osób ogląda "Jaka to melodia?"?

Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl muzyczny teleturniej stracił 440 tysięcy widzów! Okazuje się, że odcinki programu "Jaka to melodia?" wyemitowane od 1 września 2018 roku do 11 lutego 2019 roku oglądało średnio 1,57 mln widzów. Portal przypomina, że rok wcześniej, w analogicznym czasie, program z Robertem Janowskim przyciągał przed telewizory średnio 2,01 mln widzów. 

Czy to właśnie wyniki oglądalności wpłynęły na decyzję TVP, która wkrótce planuje kolejne zmiany w programie "Jaka to melodia"? Norbi w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle zdradził ostatnio, że teleturniej przejdzie mały lifting. 

Teraz będzie lekka zmiana scenografii, delikatny lifting, biegniemy do przodu, bardzo fajna sytuacja. Pojawi się bardzo dużo wykonawców polskich, także zagraniczni przylatują, przyjeżdżają- rewelacja- ocenił Norbi. 

Oglądacie program "Jaka to melodia"?

Zobacz także: Robert Janowski wróci do telewizji? Zobacz, co powiedział o swoich planach i... "Jaka to melodia?"!

Muzyczny teleturniej stracił 440 tysięcy widzów.

Norbi w Jaka to melodia?
East News

W show często pojawia się Natasza Urbańska.

Natasza Urbańska w Jaka to melodia
EastNews

Więcej na temat Jaka to melodia
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43