Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Uczestniczki programu "Hotel Paradise"
Instagram
TV-Show

"Hotel Paradise": wybierz najseksowniejszą uczestniczkę show! Na kogo zagłosujesz?

Która z uczestniczek "Hotelu Paradise" podoba ci się najbardziej? Plebiscyt Party.pl

W "Hotelu Paradise" nie brakuje pięknych kobiet, które pojawiają się w show TVN7 i czasem równie szybko znikają. Czy pamiętasz wszystkie uczestniczki, które wystąpiły w programie? Która z nich według ciebie zasługuje na miano tej najseksowniejszej? Zdecyduj głosując w naszym plebiscycie! 

Zobacz także: "Hotel Paradise": To koniec związku Sandry i Maćka! Marta triumfuje

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Klaudia El Dursi o dzieciach
TV-Show
"On mnie po prostu wyganiał" Kto namówił Klaudię El Dursi na udział w "Hotelu Paradise"?

Klaudia El Dursi przebywa na planie "Hotelu Paradise" od kilku miesięcy! Co było dla niej najtrudniejsze? Oczywiście rozłąka z dziećmi! Ale co ciekawe, na wyjazd na wyspę Bali namówił ją ponownie partner, Jacek Dlaczego ostatecznie się zgodziła? Czego obawiała się najbardziej? Zobaczcie, co nam zdradziła podczas rozmowy na Bali! Zobacz także:  Klaudia El Dursi szczerze o uczestnikach "Hotelu Paradise": "Cwaniactwo i sojusze!"

Hotel Paradise - kto odpadł jako pierwszy?
Newsy
"Hotel Paradise": Pierwszy namiętny pocałunek, ogromny spisek i intymna tajemnica Sandry... 
Co wydarzyło się w 14. odcinku "Hotel Paradise"? Sandra zdradziła intymną tajemnicę! Knuła również z Maćkiem i Matem, czy im się to opłaci?

Za nami 14. odcinek " Hotelu Paradise ". Było gorąco! Dziewczyny zatańczyły dla chłopaków seksowny taniec, którego uczyły się w poprzednim odcinku. Doszło do pierwszego namiętnego pocałunku! Dla kogo stracił głowę Chris? Do tej pory był największym cwaniakiem, czyżby wpadł po uszy? Z kolei Sandra działa na dwa fronty... Czy to jej pomoże wygrać? Sprawy pokomplikowały się bardziej, niż mogli się spodziewać.  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Chris załamany zachowaniem Marietty i kłótnia Martyny i Łukasza. Viola ujawnia tajemnice Mata! Sandra knuje z Maćkiem. Czy Mat ich wykiwa?  Męska część "Hotelu Paradise" ogłosiły Violę królową wieczoru i jak się okazało to właśnie ona zdecyduje, który z nich otrzyma immunitet na "rajskim rozdaniu".  Sandra z Maćkiem postanowili zawrzeć pakt. Będą chcieli przekonać Mata, z którym kręci Sandra, żeby przekonał Violę, aby dała mu immunitet, ponieważ zależy mu na Sandrze. Dzięki temu będzie miał szansę rozbić jej związek z Maćkiem.  Maciek nie czuje się zagrożony ale wraz z Sandrą chcą sprawiać takie wrażenie, żeby inny uczestnicy mieli wrażenie, że ich relacja się popsuła.  Podczas "rajskiego rozdania" Mat, pomimo słów, że wybierze Sandrę, ma wybrać Violę, a wtedy Maciek ponownie sparuje się z Sandrą. Maciek był o to spokojny do momentu rozmowy z Violą, która zdradziła mu, że zna Mata, ponieważ kiedyś poznał jej przyjaciela i powiedział mu coś czego nie powinien. Czy niecny spisek Sandry i Maćka nie wypali?  Mat zastosował się do pomysłu Sandry i Maćka i próbował przekonać Violę zgodnie z umową.  Tajemnica Sandry Sandra skrywa w programie wielką tajemnice. Jest bardzo wierząca i codziennie się modli ale wstydzi się przyznać przed...

Adam z programu "Hotel Paradise"
Instagram
Newsy
Fani „Hotel Paradise” oburzeni zachowaniem Adama! Jednego dnia zakochany w Oli, drugiego czuje chemię do Martyny!
Czy Adam i Martyna będą udaną parą? Widać, że między nimi iskrzy!

W " Hotel Paradise " Adam po odejściu Oli deklarował, że opuszcza program. Po otrzymaniu listu od byłej już uczestniczki nagle zmienił zdanie i postanowił jednak zostać na Bali. Jako singiel otrzymał zadanie, aby zaprosić na randkę dwie uczestniczki i wybrał Martynę i Mariettę! Z Mari rozmawiał o jej relacji z Chrisem, ale spotkanie z Martyną potoczyło się zupełnie inaczej. Oboje zaczęli od deklaracji, że coś między nimi iskrzy, a po powrocie sprawy bardzo szybko się potoczyły i stało się jasne, że Adam już niedługo nie będzie singlem , ale zostanie nim Łukasz! Widzowie programu są oburzeni zachowaniem Adama, który tak szybko zapomniał o Oli i już zdecydował się na odważne deklaracje! Niektóre fanki, mówią wprost, że jest zwykłym kobieciarzem! Zobaczcie, co zarzucają Martynie... Adam swoim zachowaniem wobec Martyny wywołał burzę w sieci! Widać, że Martyna i Adam doskonale się dogadują, a uczestniczka już po pierwszej wspólnej randce z byłym partnerem Oli, dała odczuć Łukaszowi, że to koniec ich relacji. Zachowanie Adama i odważne deklaracje Martyny, że chce, aby byli razem w pokoju sprawiły, że niektórzy widzowie "Hotelu Paradise" są oburzeni i czują się oszukani przez uczestnika!  Najpierw rozpacza po odejściu Oli, a chwilę później deklaruje, że czuje chemię do Martyny. Fani programu w komentarzach ostro ocenili takie zachowanie: Adam to kobieciarz... Jeszcze wczoraj płakał z powodu Oli a dziś już ma iskry do Martyny  nie ma to jak zamienić naturalna Olę na taki plastik na ta Martynę aż ciężko się patrzy mam wrażenie ze coś jej zaraz pęknie 😂 Najpierw ryczy za Olą, mówi, że odchodzi i od... wielki cyrk, a dzień później ogłasza, że wielka chemia z Martyną i "program się dla niego dopiero zaczął" Martynka dzisiaj...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner