Sylwia Bomba z córką
Instagram

Sylwia Bomba już pokazała strój na Halloween! Ubrała się tak samo jak córka!

Sylwia Bomba z córką
Instagram

Halloween 2019 już za kilka dni! Zwyczaj związany z maskaradą coraz chętniej obchodzony jest w Polsce. W ubiegłym roku wiele naszych gwiazd zobaczyliśmy w nowych odsłonach. Ale i czy w tym roku Anna i Robert Lewandowscy będą mieli jeden z lepszych kostiumów? Tego nie jesteśmy tacy pewni, bo Sylwia Bomba i jej 10-miesięczna córeczka już zaprezentowały swoje halloweenowe stylizacje! Uczestniczka "Gogglebox. Przed telewizorem" ubrała siebie i Tosię w bardzo podobne stroje. Czy to będą najlepsze przebrania na Halloween 2019? Zobacz! 

Sylwia Bomba wybrała stroje na Halloween 

Pod koniec ubiegłego roku Sylwia Bomba po raz pierwszy została mamą. Celebrytka urodziła dziewczynkę, która otrzymała na imię Tosia. Córeczka jest oczkiem w głowie rodziców, którzy poświęcają malutkiej każdą wolną chwilę. Ostatnio celebrytka zabrała dziewczynkę na Farmę Dyń. Sylwia zdecydowała się już przebrać siebie i córkę w halloweenowe kostiumy. Efekt? To mogą być jedne z lepszych przebrań w tym roku! 

- Tosia mówi: cukierek albo psikus 🎃👻a tak serio będziemy wycinać dynie i robić zupę dyniową. Kto w zeszłym roku robił zupkę z mojego przepisu? 🤗 Chcecie przepis jeszcze raz? 🤔 (P.S zauważyliście, ze Tosi kitek rośnie w zastraszajacym tempie?😋) Udanego dnia! - napisała Sylwia. 

Zobacz także: Rozenek, Lewandowscy czy Doda? Która gwiazda miała najlepszy strój na Halloween 2018? Głosuj!

Sylwia założyła córce podobny kostium do jej. Celebrytka postawiła na modny strój kościotrupa, w którym panie zdecydowanie nie wyglądały strasznie a bardzo uroczo! 

- Ale Tosienka rośnie jak na drożdżach 😘😍😘 A Ty Sylwia wyglądasz kwitnąco 😘😍 Macierzyństwo Tobie służy 😍😘😍💖❤️ 

- Tosia śliczna po mamie. Super fotka 😘

- O też byliście na farmie dyniowej❤️ - pisali fani.

Zobacz, jakie przebrania Sylwia wymyśliła dla siebie i córki. Co o tym myślisz? ;)

Sylwia Bomba z córką
Instagram

Sylwia Bomba stara się bardzo modnie ubierać córkę. Dziewczynka już nosi parkę! 

Sylwia Bomba z dzieckiem
Instagram

 

Przeładuj

"I love you"... Filmowy Massimo przerwał nasz wywiad, by wyznać to filmowej Laurze! Jaka relacja ich łączy?

zobacz 01:55