Ania z Rolnik szuka żony w sukni ślubnej z głębokim dekoltem
Facebook

Grzegorz i Ania z "Rolnik szuka żony" wzięli ślub! I ta suknia! Fani: "Czy ksiądz mógł się skupić?"

Ania z Rolnik szuka żony w sukni ślubnej z głębokim dekoltem
Facebook

A jednak! Ania i Grzegorz z programu "Rolnik szuka żony" wzięli ślub! Zaledwie kilka tygodni temu para bawiła się na weselu Roberta i Agnieszki, a teraz sami powiedzieli sakramentalne "tak"! Na Facebooku programu "Rolnik szuka żony" pojawiło się zdjęcie z kościoła, na którym widzimy Anię i Grzegorza. Do zdjęcia dodany jest opis: "Z prawdziwą radością donosimy że dziś, 16 kwietnia 2016 roku związek małżeński zawarli Ania i Grzegorz. Sto lat młodej parze!". Fani show są zachwyceni tym, że Ania i Grzegorz zdecydowali się na ślub! Wielu z nich zwraca uwagę na sukienkę Ani, która miała bardzo głęboki dekolt :-)

No nie wiem czy ksiądz mógł się skupić...

 

I ten dekolt...

 

Gratulacje !!! Wreszcie program naprawdę się przysłużył prawdziwej miłości - a nie wybiciu i sławie .

 

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia ,wielu wielu lat spędzonych w miłości i gromadki dzieci

Ania i Grzegorz z Rolnik szuka żony wzięli ślub! Historia ich miłości

Początkowo mówiło się, że ślub Ani i Roberta odbędzie się w lipcu, ale fani zrobili małe śledztwo i okazało się, że para planuje uroczystość właśnie 16 kwietnia. Fani wyśledzili, że zapowiedzi w kościele już były i trwają przygotowania do ceremonii. Ani i Grzegorz jednak milczeli, bo liczyli zapewne na to, że będzie to rodzinna uroczystość, bez udziału mediów i paparazzi.

Ania i Grzegorz zaręczyli się w październiku, zaledwie po czterech miesiącach znajomości. Rolnik od początku trwania programu był pewny, że to właśnie Ania jest idealną kandydatką na jego żonę. Szybko podziękował innym uczestniczkom za udział w programie i skupił się już tylko na poznawaniu Ani. W tym przypadku role się odwróciły - to bardziej on zabiegał o względy Ani niż ona o jego miłość. Grzesiek nie ukrywał, że stracił dla niej głowę! Czy teraz dla ukochanego Ania przeprowadzi się na wieś? Przypominamy, że Grzegorz Bardowski jest właścicielem ponad 100-hektarowego gospodarstwa i pomaga też swoim rodzicom w prowadzeniu firmy transportowej. Z kolei Ania od pięciu lat mieszka we Wrocławiu, gdzie studiuje i pracuje jako nauczycielka w przedszkolu, a dodatkowo prowadzi terapię pedagogiczną dla dzieci. Czy teraz zmieni swoje życie i zamieszka na wsi? Zapewne tak się stanie :-)!

 

 

Ślub Ani i Roberta z Rolnik szuka żony
Facebook

 

ZOBACZ: Szczegóły ślubu w "Rolnik szuka żony"! Jaki prezent dostali Agnieszka i Robert? Mamy ZDJĘCIE z uroczystości!

 

Grzegorz i Ania poznali się na planie programu Rolnik szuka żony

Grzegorz i Ania z Rolnik szuka żony 2
materialy prasowe

Szybko się w sobie zakochali!

Rolnik szuka żony - Grzegorz i Ania na planie finałowego odcinka
Facebook

Para zaręczyła się w październiku

Grzego i Ania z Rolnik szuka żony 2
Facebook

Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56