Ania z Rolnik szuka żony w sukni ślubnej z głębokim dekoltem
Facebook
TV-Show

Grzegorz i Ania z "Rolnik szuka żony" wzięli ślub! I ta suknia! Fani: "Czy ksiądz mógł się skupić?"

Mamy zdjęcie z ceremonii!

A jednak! Ania i Grzegorz z programu "Rolnik szuka żony" wzięli ślub! Zaledwie kilka tygodni temu para bawiła się na weselu Roberta i Agnieszki, a teraz sami powiedzieli sakramentalne "tak"! Na Facebooku programu "Rolnik szuka żony" pojawiło się zdjęcie z kościoła, na którym widzimy Anię i Grzegorza. Do zdjęcia dodany jest opis: "Z prawdziwą radością donosimy że dziś, 16 kwietnia 2016 roku związek małżeński zawarli Ania i Grzegorz. Sto lat młodej parze!". Fani show są zachwyceni tym, że Ania i Grzegorz zdecydowali się na ślub! Wielu z nich zwraca uwagę na sukienkę Ani, która miała bardzo głęboki dekolt :-)

No nie wiem czy ksiądz mógł się skupić...

 

I ten dekolt...

 

Gratulacje !!! Wreszcie program naprawdę się przysłużył prawdziwej miłości - a nie wybiciu i sławie .

 

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia ,wielu wielu lat spędzonych w miłości i gromadki dzieci

"Top Model": Metamorfoza Olgi to efekt kłótni z Michałem Pirógiem? Marcin Tyszka komentuje

Ania i Grzegorz z Rolnik szuka żony wzięli ślub! Historia ich miłości

Początkowo mówiło się, że ślub Ani i Roberta odbędzie się w lipcu, ale fani zrobili małe śledztwo i okazało się, że para planuje uroczystość właśnie 16 kwietnia. Fani wyśledzili, że zapowiedzi w kościele już były i trwają przygotowania do ceremonii. Ani i Grzegorz jednak milczeli, bo liczyli zapewne na to, że będzie to rodzinna uroczystość, bez udziału mediów i paparazzi.

Ania i Grzegorz zaręczyli się w październiku, zaledwie po czterech miesiącach znajomości. Rolnik od początku trwania programu był pewny, że to właśnie Ania jest idealną kandydatką na jego żonę. Szybko podziękował innym uczestniczkom za udział w programie i skupił się już tylko na poznawaniu Ani. W tym przypadku role się odwróciły - to bardziej on zabiegał o względy Ani niż ona o jego miłość. Grzesiek nie ukrywał, że stracił dla niej głowę! Czy teraz dla ukochanego Ania przeprowadzi się na wieś? Przypominamy, że Grzegorz Bardowski jest właścicielem ponad 100-hektarowego gospodarstwa i pomaga też swoim rodzicom w prowadzeniu firmy transportowej. Z kolei Ania od pięciu lat mieszka we Wrocławiu, gdzie studiuje i pracuje jako nauczycielka w przedszkolu, a dodatkowo prowadzi terapię pedagogiczną dla dzieci. Czy teraz zmieni swoje życie i zamieszka na wsi? Zapewne tak się stanie :-)!

 

 

Ślub Ani i Roberta z Rolnik szuka żony
Facebook

 

ZOBACZ: Szczegóły ślubu w "Rolnik szuka żony"! Jaki prezent dostali Agnieszka i Robert? Mamy ZDJĘCIE z uroczystości!

 

Grzegorz i Ania poznali się na planie programu Rolnik szuka żony

Grzegorz i Ania z Rolnik szuka żony 2
materialy prasowe

Szybko się w sobie zakochali!

Rolnik szuka żony - Grzegorz i Ania na planie finałowego odcinka
Facebook

Para zaręczyła się w październiku

Grzego i Ania z Rolnik szuka żony 2
Facebook

Ania i Grzegorz Bardowscy z Rolnik szuka żony będą mili dziecko
Newsy
Co za wiadomość! Ania i Grzegorz będą mieli dziecko?! Ten wpis rolnika nie pozostawia wątpliwości!
Grzesiek się wygadał!

Ania i Grzegorz Bardowscy z Rolnik szuka żony będą mieli dziecko? Wskazuje na to wpis Grzegorza, który cieszy się na mecz Polska - Portugalia i jest pewny, że nie będzie na nim stronił od alkoholu, ale jego żona Ania będzie raczyła się tylko sokiem. Kierunek Bieszczady. Przystanek Łańcut. A wieczorem wóda i mecz...przynajmniej ja, bo moja żona to jakiś soczek i lody z musztardą wybrała - napisał na swoim Facebooku Grzegorz.   Czy pierwsze zachcianki oznaczają, że Ania jest w ciąży? Fani Rolnik szuka żony i tej pary nie mają co do tego wątpliwości i zaczęli składać im gratulacje. Soczek i lody z musztardą? Chyba będzie mały rolnik lub rolniczka - piszą fani Ani i Grzegorza. Ale są też inni, którzy uważają, że Grzegorz żartuje i ten wpis jest dla podpuchy. My mamy jednak nadzieję, że to prawda, bo fajnie będzie jak z takiej miłości narodzi się zdrowe dziecko i przyszły nowy rolnik. Poza tym para wspominała już, że szybko chce się postarać o dzieci. Ania i Grzegorz Bardowscy wzięli ślub 16 kwietnia 2016 roku i byli pierwszą parą, o której od początku do końca było wiadomo w programie, że ta znajomość zakończy się ślubem :). Czas zatem na dzieci. Przyszłym rodzicom gratulujemy i czekamy na oficjalne potwierdzenie, że Ania jest w ciąży.   Zobacz także: "I ślubuję ci..." Najnowsze zdjęcia ze ślubu kościelnego Ani i Grzegorza z Rolnik szuka żony!   Cały czas zakochani, a minął zaledwie rok, jak się znają.   Ania i Grzegorz z Rolnik szuka żony zostaną rodzicami?

Rolnik szuka żony ślub Ani i Grzegorza
Facebook
Newsy
Ania i Grzegorz z "Rolnik szuka żony" oddali swoje prezenty ślubne! Dlaczego?
Komu oddali prezenty?

Ania i Grzegorz Bardowscy , czyli para z " Rolnik szuka żony"  wzięła ślub 16 kwietnia. To był drugi ślub pary z Rolnik szuka żony, wcześniej na początku kwietnia ślub wzięli Agnieszka i Robert, którzy też poznali się dzięki programowi. Ania i Grzegorz dostali oprócz kopert z pieniędzmi sporo prezentów. Ale stwierdzili, że nie zatrzymają wszystkich prezentów. Dlaczego? Para zdecydowała się oddać je do domu dziecka i hospicjum! Ładny gest? Ania i Grzegorz zdecydowali się też pokazać swój ślub w telewizji! Już nie możemy się doczekać września, kiedy to będzie wyemitowany w TVP. Ania i Grzegorz po czterech miesiącach znajomości zaręczyli się, a po ponad pół roku wzięli ślub! Zobacz także: "I ślubuję ci..." Najnowsze zdjęcia ze ślubu kościelnego Ani i Grzegorza z Rolnik szuka żony!   Ania i Grzegorz z Rolnik szuka żony poznali się w programie w lipcu.   Po programie para się zaręczyła i planowała ślub, nikt nie wiedział, że odbędzie się tak szybko.   Jak myślicie, kiedy Ania i Grzegorz zdecydują się na dzieci?

Rolnik szuka żony
Facebook
TV-Show
Ania i Grzegorz z Rolnik szuka żony biorą ślub już dziś? Wszystko na to wskazuje!
Gratulacje!

Ania i Grzegorz z "Rolnik szuka żony" biorą ślub. Wszyscy mówili, że w lipcu, ale okazuje się, że para nie chciała długo czekać i chcą się pobrać już 16 kwietnia. Na ślubie Agnieszki i Roberta, również z programu ,  para zaczepnie zaprosiła już na swoje zaślubiny pisząc: Pozdrawiamy państwa Filochowskich i pewnie niedługo zapraszamy do państwa Bardowskich - czytamy na Facebooku Grzegorza. Fani " Rolnik szuka żony " wyśledzili, że zapowiedzi w kościele były i wszyscy wiedzą, że ślub i wesele Ani i Grzegorza zaplanowane jest na dziś.   Historia miłości Ani i Grzegorza A pamiętacie jak zaczęła się ich historia? Para już w październiku była zaręczona! Czyli po czterech miesiącach znajomości i po poznawaniu się na wizji, Ania i Grzegorz byli pewni, że chcą spędzić ze sobą resztę życia.   Kim jest Grzegorz Bardowski? Ma 29 lat, pochodzi z Uniejowic pod Złotoryją. Ma wykształcenie wyższe i jest właścicielem ponad 100-hektarowego gospodarstwa. Pomaga też swoim rodzicom w prowadzeniu firmy transportowej. U kobiet ceni i zarówno wygląd, jak i charakter. Chętnie czyta książki związane z samorozwojem, uprawia sport i regularnie ćwiczy na siłowni. Lubi też dobrze się ubrać, ale nie znosi prasowania. Silny, nieco szorstki, potrafiący złowić rybę w strumieniu albo zapolować na lisa, a przy okazji kochający rodzinę i serwujący obiad własnej roboty - mówi o sobie Grzegorz. W jednym z odcinków powiedział, że: Nie udawały mi się poprzednie związki. Niestety, dużo w tym było mojej winy. Dziewczyny, z którymi byłem emocjonalnie związany, próbowałem zmieniać, podporządkowywać sobie. Nie słuchałem ich, dlatego szybko odchodziły ode mnie - przyznał się rolnik. Ania była idealną kandydatką na żonę dla Grzegorza! Dlatego nic dziwnego, że idealną kandydatka była dla niego Ania -...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner