Strona zawiera
treści tylko dla dorosłych

Love Island Marietta i Franek w łóżku
Instagram

Gorące sceny w "Love Island"! Franek opowiedział o zbliżeniu z Mariettą innemu uczestnikowi...

Love Island Marietta i Franek w łóżku
Instagram

Romans Marietty i Franka w "Love Island" wkracza na nowe tory. Z odcinka na odcinek robi się coraz goręcej, a ostatnio mężczyzna podzielił się z jednym z uczestników pikantnymi szczegółami namiętnego poranka z Mariettą. Przeczytajcie, co zdradził Franek. Jak zareaguje na to dziewczyna?

Franek zdradził szczegóły zbliżenia z Mariettą w "Love Island"!

Romans tej pary nabiera rumieńców! W ostatnim odcinku „Love Island” Franek i Marietta dzień zaczęli od porannego zbliżenia. Po fakcie Franek zdecydował się na intymną rozmowę z Pawłem.

Seksik z rana był. No, w łóżku. [...] I mówię do niej ale dziwnie, ale fajnie, a ona: no – powiedział Franek wyraźnie zadowolony ze swoich łóżkowych poczynań.

To nie pierwszy gorący dzień na wyspie między Frankiem a Mariettą. O ich pierwszym zbliżeniu wszystkim opowiedział Damian, który był tego świadkiem. Obudził się w nocy i nakrył ponoć parę podczas seksu!

Kim jest Franek z programu "Love Island"?

Franek dołączył do mieszkańców luksusowej willi dość niedawno. Od razu udało mu się zwrócić na siebie uwagę kilku dziewczyn. Jednak to Marietta była tą, która zaprosiła go do stworzenia pary. Między nimi od razu narodziło się uczucie. Podczas ostatniego "parowania" Franek bez żadnych wątpliwości wybrał ponownie swoją ukochaną. 

Przypomnijmy, że ten uczestnik jest jednym z najciekawszych pośród wszystkich mieszkańców hiszpańskiej willi. W wieku 18 lat Franek dowiedział się bowiem, że cierpi na nowotwór. Chłopak nie zamierzał się jednak poddawać. Przeszedł skomplikowane operacje i kilka cyklów chemioterapii. Swoje zmagania z chorobą dokumentował licznymi zdjęciami i filmami. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

To zdjęcie jest stare. Bardzo stare. I tak samo jak ma już kilka lat tak samo jest dla mnie bardzo wyjątkowe. Właśnie po tym wpisie na FB zaczęło się dużo zmieniać w mojej głowie ☺️ Dużo znajomych oraz ludzi totalnie mi obcych zaczęło do mnie pisać z różnych powodów🔥 Jeżeli chcecie dowiedzieć się troszkę więcej to odsyłam do LINKu w moim BIO 🚀 Nazbierało się trochę nowych osób tutaj na IG 🤗 Zabieram się za tworzenie (trochę nudnych jak się okazało narazie) vLogów. Wypadałoby coś trochę o sobie napisać, ze względu, że już trochę przeżyłem, mam trochę zainteresowań, lubię zapierdzielać jak i leniuchować, imprezować, pić dużo jak i nie pić w ogóle, zwiedzać i siedzieć ciągle w jednym miejscu, przebywać w towarzystwie wielu osób jak i być sam na sam ze sobą, poznawać nowych ludzi a także być niechętny na nowe znajomości. Także stwierdziłem, że raz na jakiś czas będę pisać o sobie😁 Jakiś czas temu w ogóle nie lubiłem o sobie opowiadać a jeżeli trzeba było się czymś pochwalić to w ogóle uważałem to za niestosowne i większość moich zalet ukrywałem przed innymi. Ogólnie jak cofne się w czasie to byłem mocno skrytym człowiekiem, który miał problemy z byciem otwartym na świat 😱 Teraz mi się bardzo pozmieniało i czuję dużą ulgę z tego względu. Może nie przychodzi mi to z wielką łatwością, ale coraz częściej nie mam problemu dzielić się moim życiem lub dawać jakieś porady ☺️ Mało tego! Sprawia mi to wielką przyjemność jak po jakimś czasie osoby wracają do mnie z dobrym słowem! To mega miłe🤗 Planuje napisać kilka tekstów: ➖Praca ratownika wodnego. Jak to się stało, że nim zostałem, co się we mnie zmieniło od tej pory i jakim cudem pracuję w USA od 5 sezonów. ➖Mój stosunek do treningów na siłowni/innych sportów. Jak ja to widzę i do tego podchodzę. Dlaczego w ogóle trenuje na siłowni. Czy naprawde tutaj chodzi o sylwetkę? ➖Co sprawia, że jestem jaki jestem. Co kształtuję mój charakter i daję mi motywację by iść tam gdzie idę. ➖Gdzie w ogólę idę i jakie mam plany na życie (to będzie najlepsze). ➖Moja pięta Achillesa. Co sprawia i mnie paraliż i potrafić wyłączyć z życia na kilka dobrych godzin, dni, tygodni a nawet miesięcy ➖Kto/co mnie inspiruje/motywuje #rumakradzi

Post udostępniony przez Franek Rumak (@cancer_survivor_frank)

Wygląda na to, że Franek to prawdziwy wojownik. Myślicie, że to właśnie on i Marietta zwyciężą "Love Island" zgarniając 100 tysięcy złotych?

Zobacz takżeJak wyglądali kiedyś uczestnicy "Love Island"? Niektórych trudno rozpoznać!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Miłość kwitnie? 😘

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

 

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22